Adrianna Sypień

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem magistrem pedagogiki. Pracuję jako nauczyciel w szkole podstawowej oraz uczę języka angielskiego w szkole językowej Accent.  Posiadam certyfikat CAE. Interesuje się kulturą brytyjska i językiem angielskim, a także pracą z ludźmi. Potrafię dostosować metody pracy do odbiorców i ich możliwości, a także zainteresowań. Stawiam na aktywne metody, stymulujące i skoncentrowane wokół indywidualnych potrzeb.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 19:00
Środa14:00 - 19:00
Czwartek14:00 - 19:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2020 - aktualnie
Szkoła Podstawowa nr 15 w Krakowie

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.