Adrian Szajna

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Gdynia
Sopot
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka100 / 60 min

Adrian Szajna

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć! Chcesz grać na saksofonie? Grać w klubach, na koncertach lub po prostu dla siebie,znajomych, bliskich, dzieci? A może już grasz, ale nauka wchodzi Ci opornie i nie robisz postępów?

Długo miałem ten sam problem, nauczyciele zmuszali mnie do grania muzyki, która mnie nie interesowała, nie sprawiała przyjemności i nie rozwijała pasji. Ale to nie o to chodzi! Napisz lub zadzwoń, jeżeli chcesz się rozwijać w przyjazny sposób, który nie sprawi, że za miesiąc będziesz chciał wyrzucić instrument za okno.

Coś o mnie? Ukończyłem Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale jazzu i muzyki estradowej, jednak duża część swojego życia grałem muzykę klasyczną. Jestem praktykiem, który na saksofonie gra już 14 lat. Na co dzień gram w Orkiestrze Wojskowej, na różnych imprezach, eventach i koncertach. Gram różne rodzaje muzyki, zaczynając od jazzu, a kończąc na hip hopie. W czasach pandemii mam więcej wolnego czasu, dlatego chętnie podzielę się swoją wiedzą i pasja do muzyki.Brzmi ciekawie? 

Zadzwoń, poznaj mnie osobiście, przejrzyj mój kanał na youtube. Sprawdź, czy nadajemy na tych samych falach. Zapraszam! Pierwszą lekcję zapoznawczą przeprowadzam za 50% ceny, bo dobry początek to podstawa sukcesu. :)

Jeżeli względy finansowe powstrzymują Cię od realizowania swojej pasji - na pewno się w tej kwestii dogadamy. :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.