Ostatnia aktywność:
25 dni temu
Online
Warszawa
Bydgoszcz
Toruń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Ogłoszenie zostało tymczasowo zawieszone przez korepetytora.

Język włoski60 / 60 min

Julio

Opis ogłoszenia

Dzień dobry! Mam na imię Adriano i jestem native speakerem języka włoskiego zakochanym w Polsce ! Uczę dzieci, nastolatków i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania.
Niedawno zacząłem studia podyplomowe na kierunku Przygotowanie pedagogiczne do nauczania języka obcego. Mówię po polsku !

Sam uczę się języków i podczas lekcji dzielę się z moimi uczniami zarówno sukcesami, jak i porażkami na tym polu - spodziewaj się więc dużo zabawnych anegdot :) Podczas lekcji skupiam się na mówieniu i przełamaniu Twojej bariery językowej. Zajmiemy się też poszerzaniem Twojego słownictwa i zasadami gramatyki.

Pierwsza, 30-minutowa lekcja próbna jest DARMOWA ! Możemy się poznać i porozmawiać o Twoich celach językowych. Lekcje trwają 60 minut i kosztują 60 zł/h przy zakupie pakietu 10 lekcji.

Nie mogę się doczekać naszej lekcji próbnej! Do zobaczenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.