Adrianna Średzińska

Ostatnia aktywność:
30 dni temu
 
 
Online
Warszawa

Adrianna Średzińska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/541 opinii
Dla użytkownika Adrianna Średzińska

O mnie

Twórca szkoły Studio Aktorskie Harmonic.

Aktorka - absolwentka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie, wydział we Wrocławiu. Reżyser. Doradca Rozwoju Osobistego Ispiration Seminars Interational, Wykładowca Kultury Żywego Słowa, Trener Biznesu, Coach.

tel: 505123543 biuro@harmonic.net.pl

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1987 - 03.1991
Akademia Sztuk Teatralnych w Krakowie
Magister
Wydział we Wrocławiu.
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 41
avatar
Korwin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 marca 2023

Adrianna to nie tylko nauczycielka, ale też niesamowita mentorka! Dzięki współpracy z nią naprawdę obudziłem w sobie pasję do mówienia. Ale nie tylko! Z jej pomocą poprawiłem swoje umiejętności wystąpień publicznych, argumentacji, wysławiania się, gestykulacji i najważniejsze to, że stałem się znacznie odważniejszy i pewniejszy siebie. Uczyła mnie nie tylko technik retorycznych, ale też pewności siebie i kreatywności. Jest cierpliwa, profesjonalna i zawsze gotowa do udzielenia konstruktywnej krytyki. Potrafi dostosować się do indywidualnych potrzeb i celów ucznia. Polecam ją każdemu, kto chce cieszyć się nauką i przełamywaniem swoich barier.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2022

Fantastyczne zajęcia! Profesjonalnie przygotowane i niezwykle przystępnie zaprezentowane. Mnóstwo cennych wskazówek i ćwiczeń. Zajęcia ciekawe i inspirujące.

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Pani Adrianny nie da się opisać - słowo daję. A piszę dużo, więc wiem co mówię.

Gdybym mogła to wrzuciłabym tutaj zdjęcie typu PRZED ZAJĘCIAMI & PO ZAJĘCIACH, takie, jakie widzimy na profilach słynnych trenerek fitness. Niestety telefony jeszcze nie dysponują supermocą robienia zdjęć mentalnych, więc po krótce napiszę jak u mnie wygląda aktorstwo-coachingowa przygoda:

PRZED:
▪️ Byłam przekonana, że stania na scenie nie da się nauczyć.
▪️ Krytykowałam się za niemal wszystko - od brzydko zawiązanych butów do bycia życiową porażką.
▪️Teksty mówiłam trochę jak robot po LSD - niby coś się dzieje, ale nikt nie wie czemu.
▪️Zamiast mówić tekst w mojej głowie rozgrywała się wojenka „woow, jestem na scenie" vs „masakra, jesteś straszna, po co ja to robię, jeny, oni na mnie patrzą”.
▪️Wiele moich działań kończyło się porażkami z niewiadomych dla mnie powodów.
▪️ Wyrozumiałość dla ludzi - 5%

PO:
▪️Jestem przekonana, że stanie na scenie to najlepsza zabawa pod Słońcem (wiadomo, pojawia się trema, ale taka do opanowania).
▪️Lubię siebie i swój sposób myślenia (i mogę to powiedzieć 100% szczerze, bez cienia zażenowania w mojej głowie).
▪️Teksty mówię do kogoś, dla kogoś, po coś i nawet jak powiem tylko trzy słowa to wiem, jak trafić do widzów.
▪️Jak mówię tekst to myślę tekstem, a nie zajmuję się sobą i swoją samooceną - to robię na zajęciach rozwojowych. Dużo łatwiej mogę się stapiać z postacią.
▪️Wiele moich działań zaczęło żyć - wróciłam do pisania bloga, mam dużo kreatywnych pomysłów na siebie, przestałam rozdrapywać porażki, a raczej pogodzona z nimi zaczęłam łapać szanse bycia jak najlepszą dla siebie osobą.
▪️ Wyrozumiałość dla ludzi - 80%

Polecam! ❤️

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2019

Pani Adrianna to FANTASTYCZNA i niesamowita kobieta! Nawet z krótkich zajęć można bardzo dużo wynieść :) Bardzo przyjemna i sympatyczna atmosfera i duuużo pozytywnej energii i motywacji do pracy. Dodatkowo pani Adrianna ma dar do przekazywania wiedzy :D Pracowałyśmy razem przez półtora miesiąca i bez problemu zdałam egzaminy na WSF. Serdecznie polecam zarówno indywidualne zajęcia, jak i genialne warsztaty grupowe <3

avatar
Max
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 czerwca 2019

Bardzo fajnie prowadzone zajęcia, z których można się wiele dowiedzieć. Miła atmosfera, pani Ada jest bardzo pomocna i zaangażowana.

avatar
Romina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Warsztaty Pani Adrianny są niesamowite!!! Od pierwszych zajęć z Panią Adrianną, czułam że jestem we właściwym miejscu. Na zajęciach odkrywa się coraz bardziej siebie. Cudowne jest to, że słowa przygotowywanych tekstów służą tylko jako podkładka pod to co chce się naprawdę przekazać. U Pani Adrianny człowiek odkrywa czym jest prawdziwe aktorstwo. A Pani Adrianna w niezwykły sposób potrafi poprowadzić tak, aby sięgać granic swoich możliwości. Na wspólnych warsztatach ćwiczymy wszystko co potrzebne jest do szkoły teatralnej. Ale przede wszystkim uczymy się, aby było nas więcej w nas samych. Te zajęcia są tak magiczne, że nie sposób w nich nie uczęszczać. Ogromnie polecam je każdemu, kto pragnie rozwijać się teatralnie i aktorsko. Ale również są to wspaniałe warsztaty dla tych, którzy zainteresowani są własnym rozwojem od tak. Naprawdę warto spróbować!!!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2018

Adrianna jest W S P A N I A Ł A! Od tej pory, w moim słowniku, to określenie jest przypisane jej. Odkryła przede mną tajemnice, które dopełniły mojego wyrazu artystycznego oraz wskazały ścieżkę, którą mogę prowadzić moich odbiorców. Jestem przeszczęśliwa, że odnalazłam mentora, który jest merytoryczny, spójny i któremu ufam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2018

Adrianna Średzińska przygotowywała mnie do publicznej prezentacji własnych wierszy. Udało jej się znaleźć równowagę między uczeniem tego, czego się jestem w stanie nauczyć, a zmuszaniem mnie do wychodzenia ze strefy komfortu. Myślę, że kiedyś w przyszłości skorzystam jeszcze z jej zajęć.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Każda minuta wykorzystana do cna. Pani Adrianna jest genialną nauczycielką, posiadającą ogromną wiedzę i umiejętności, jest bardzo zaangażowana i bardzo ciężko znaleźć drugiego takiego korepetytora. Lekcje zdecydowanie warte swojej ceny. Polecam.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 czerwca 2018

Zajecia z Panią Adrianną są niesamowite i szalenie rozwijające. Człowiek uczy się tam m.in. pokonywać własne bariery np. wstyd, który niestety często potrafi nas blokować. Krótko mówiąc, nigdzie nie znajdziecie lepszych zajęć. Polecam, polecam, polecam!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 kwietnia 2018

Pani jest cudowna! Umie zmotywować do działania i przede wszystkim każda minuta zajęć jest wykrzystywana w sposób perfekcyjny!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2018

Pani jest WSPANIAŁA !!! Z każdą lekcją wychodzę jako inny człowiek, nie tylko jako coraz lepsza aktorka. Nigdy nie sądziłam ,że w tak krótkim czasie (3miesięcy pracy), poczynię tak olbrzymie postępy. Nie tylko nabyłam umiejętność wyrażania siebie, ale także pokonałam bariery który ograniczały mnie artystycznie. Poza tym, uwolniłam w sobie tę kobiecość ,która tkwiła uśpiona wewnątrz mnie co przekłada się również na relacje międzyludzkie. Polecam gorąco z całego serca każdemu <3 !!!! 10/10

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2018

Polecam zajęcia osobom, które chcą wykorzystać techniki aktorskie w rozwoju zawodowym. Poznane umiejętności na co dzień wykorzystuje w pracy. Lepiej zarządzam swoimi emocjami i ciałem. Stałem się osobą bardziej komunikatywną, swobodnie nawiązującą relacje z klientami. Zdecydowanie polecam.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2017

Bo każdy z nas jest inny. Te same metody mogą do mnie nie trafić tak jak do ciebie. I to najbardziej cenie sobie w Pani Adriannie. Umiejętność dostosowania sposobu przekazywania swojej ogromnej wiedzy. Albo w skrócie, szeroko pojęty altruizm.
Poznać siebie.
Polecam
I dziękuję.

Studio Aktorskie Harmonic

Bardzo dziękuję i gratuluję zdanego egzaminu do Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2017

Pani Adrianna to jedna z niewielu osób, którą w życiu zdarzyło mi się spotkać i z miejsca obdarzyć tak ogromną sympatią. Niesamowita energia, ogrom wiedzy i umiejętności sprawiają, że rośniemy z każdą minutą, a przede wszystkim potrafimy wspiąć się na wyżyny własnych możliwości. Dziękuję za poszerzenie horyzontów i pomoc w odnalezieniu siebie w tej trudnej materii jaką jest aktorstwo :)

avatar
Waleria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 maja 2017

Pani Adrianna jest niezwykłą kobietą a prowadzone przez nią zajęcia są bardzo inspirujące, dotykają głębokich emocji i pomagają poznać samego siebie (przecież bez tego nie ma aktorstwa!). Krok po kroku pokazuje jak pracować nad sobą zeby w tekstach do szkół teatralnych pokazać prawdziwą siebie i nie grać a ,,byc". Warsztaty sa prowadzone bardzo profesjonalnie a do tego w miłej atmosferze. Polecam zajęcia z Panią Adrianną każdemu, nie tylko przyszłym uczniom szkół teatralnych

Studio Aktorskie Harmonic

Gratuluję zdanych egzaminów do Akademii Teatralnej w Warszawie ( a także do Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie oraz do PWSFTviT w Łodzi) :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Pani Adrianna pomogla mi rozwinasc sie nie tylko jako aktorka ale takze jako czlowiek. Dzieki tym zajecia w tym roku dostalam sie do 3 szkol aktorskich.
Prowadzi zajecia na swiatowym poziomie i do kazdego podchodzi indywidualnie. Na przestrzeni 2 lat pracy z pania Adrianna widze w sobie ogramna zmiane na lepsze. Bardzo polecam

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2017

Zdecydowanie polecam, nietypowe metody pracy, które dają niesamowite efekty, z tygodnia na tydzień widzę jak otwieram się emocjonalnie i staję się bardziej naturalna jeśli chodzi o aktorstwo. :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2016

Dziękuję Adrianno za wspólne zajęcia, bardzo intensywne i twórcze. Dziękuję za cenne uwagi i podpowiedzi dotyczące wystąpień publicznych.
Wszystkie techniki działają i przynoszą zamierzone efekty! Miałam duże oczekiwania i śmiało mogę polecić Adriannę, jako profesjonalistkę z ogromną wiedzą.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2016

Każde zajęcia z Panią Adrianną były dla mnie przeogromną inspiracją i wniosły w moje życie coś pozytywnego, wręcz magicznego! Czuję, że zrozumiałam sedno aktorstwa i każdej sztuki. Nauczyłam się umiejętności aktorskich ale też rozwinęłam się jako osoba. Miało to pozytywny wpływ na każdy aspekt mojego życia za co serdecznie dziękuję. Fantastyczne zajęcia! Bardzo polecam!

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2016

Chodziłem przez cały ostatni rok szkolny na zajęcia do Pani Adrianny i jestem z nich bardzo zadowolony. Pani Adrianna nie tylko ma wiele pomysłów na urozmaicenie zajęć ale też jest bardzo zaangażowana w swoją pracę i ma bardzo pozytywne nastawienie do swoich uczniów. Te zajęcia nie tylko pomagają rozwinąć się aktorsko ale też jako osoba. Bardzo polecam!!!

Studio Aktorskie Harmonic

Dziękuję i gratuluję zdanych egzaminów do Warszawskiej Szkoły Filmowej.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2016

Od września chodzę na zajęcia i oprócz intensywnej pracy i objawień, mam kilka sukcesów zawodowych, o których nawet nie śmiałem marzyć. Połączenie sztuki aktorskiej z wiedzą psychologiczną i biznesową to strzał w dziesiątkę. Dziękuję Pani Adrianno.

avatar
Leo
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2015

Pani Adrianno, dziękuję za naukę i bardzo cenną wiedzę dotyczącą wiarygodności, akcentowania (a właściwie nie akcentowania), komplementarnych emocji i torowania. Zaczynam nowy etap jako dumny student szkoły teatralnej! To chyba najlepsza rekomendacja.

Studio Aktorskie Harmonic

Gratulacje, Leo!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2015

Wspaniała osoba, która napełnia uczniów pasją, gotowością do ciężkiej pracy oraz pomaga w naturalnym wyrażaniu siebie. Wymagająca i pozytywna - z ogromną przyjemnością uczęszczałam na zajęcia aktorstwa. Z całego serca polecam! Połączenie doświadczenia, obszernej wiedzy oraz promiennego uśmiechu Pani Adrianny sprawia, że zajęcia są idealne dla ludzi pragnących zgłębiać tajniki sztuki aktorskiej :) POLECAM!

Studio Aktorskie Harmonic

Dziękuję bardzo i gratuluję zdanego egzaminu :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2015

To był czas intensywnej pracy, nauczyłam się naturalnego wyrażania siebie i teraz sięgam ze swobodą po to, czego chcę.
Wygrywam castingi i czuję się pewnie w realizowanych projektach.
To sukces!
Poprzeczka była zawieszona wysoko, p. Adrianna nie odpuszcza.

Polecam, polecam, polecam!!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2015

Ja z wielką chęcią przychodziłem na zajęcia do pani Adrianny i sądzę, iż to najlepszy nauczyciel jakiego można sobie wyobrazić. Szczerze polecam czy to w dziedzinie aktorstwa, mowy, dykcji, czy tez poznania samego siebie :)

Studio Aktorskie Harmonic

Dziękuję Michale i gratuluję przyjęcia na studia! :)

avatar
Roma
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2015

Szczerze polecam Panią Adriannę. Mój 11-letni syn Kacper z nieustającą pasją uczęszczał na zajęcia i zmieniał się w oczach. Stał się bardziej świadomy siebie, pewny swoich talentów, poprawił dykcję i elokwencję, zaczął doceniać swoje silne strony. Cel został zrealizowany, dziękuję w imieniu swoim i Kacpra.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2015

Naprawde swietne zajecia! Pani Adrianna ma nie tylko ogromna wiedze i umiejetnosci, ale przede wszystkim umie je w jasny i zrozumialy sposob przekazac. Poza tym jest przemila osoba :-) Bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2015

Za każdym razem wychodząc z zajęć czuję się bogatsza o nowe doświadczenie, wiedzę, kolejne niesamowite "triki", jestem szczęśliwsza! Oprócz tego, że Pani Adrianna daje niesamowity zastrzyk energii do pracy nad tekstami, głosem, dykcją i wszystkim innym co związane z aktorstwem, to dodatkowo otwiera nas samych, nasze myślenie i postrzeganie rzeczywistości. Stajemy się obserwatorami co jest chyba jedną z kluczowych umiejętności w aktorstwie i nie tylko. Tak inspirujących i rozwijających zajęć nie można przegapić!

Studio Aktorskie Harmonic

Gratuluję zdanych egzaminów do PWST we Wrocławiu :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2014

Zajęcia na 6+!
Pani Średzińska to kobieta z klasą, poczuciem humoru i pozytywną energią!
Założony przez nią program zajęć nie jest fikcją, każdy z jego punktów realizuje bardzo skrupulatnie. Zajęcia nie tylko rozwijają umiejętności aktorskie, ale także uczą wrażliwości, pozytywnego myślenia i dystansu do świata. Uczciwość, szczerość i profesjonalizm Pani Średzińskiej to cechy, które sprawiają, że każdy jej komplement jest na wagę złota.
Polecam!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Super zajęcia!!! - duża, konkretna wiedza i wartościowe ćwiczenia. Praca z panią Adrianną to przyjemność i doskonała inwestycja w siebie. Cena jest mega okazyjna i bardzo się cieszę, że pani Adrianna zdecydowała się prowadzić zajęcia również dla osób prywatnych a nie tylko biznesowych. Korzystałem z dużej ilości szkoleń, warsztatów i coachingu i śmiało mogę stwierdzić, że te zajęcia są najlepsze. Polecam - warto samemu sprawdzić.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 kwietnia 2014

Fantastyczne zajęcia! dające zarówno świetne przygotowanie aktorskie jak i otwarcie emocjonalne. Nauczyciel z powołaniem; polecam gorąco zarówno tym którzy chcą się dostać na studia aktorskie jak i takim którzy chcą odblokować swoje receptory na świat i zrozumieć go (i siebie) bardziej:-))

avatar
piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2014

Doskonały nauczyciel, mój trzeci zresztą, więc mam porównanie ( miałem przyjemność pracować z doskonałymi aktorami teatralnym czynnymi zawodowo) praca od podstaw, emocje, ruch, interpretacja tekstu, perfekcyjnie ćwiczenia dykcji. Polecam bardzo.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2014

Świetna korepetytorka!! pełen profesjonalizm!! dostałam się na wymarzone studia i spełniło się moje marzenie.

dziękuję i polecam serdecznie!!!

avatar
Żabka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2013

Wyjątkowe, niepowtarzalne zajęcia z panią Adrianną !!!Szczerze polecam!!!

avatar
Siostra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2013

Świetna zabawa, uzdrowicielska moc szczęścia, najlepsza inwestycja i pełen profesjonalizm - Pani Adrianna :)

Polecam !!!!!!!

avatar
aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2013

Lekcje u Adrianny to doskonala inwestycja.
Polecam!

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2013

Nic w życiu tak mi się nie przydało jak korepetycje u Pani Adrianny!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2013

5 gwiazdek! Polecam!! Osoba mająca pojęcie na powyższe tematy.

avatar
Stasiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2013

Polecam!
Pełen profesjonalizm i świetna zabawa - tak najszybcie streszczę lekcję u pani Adrianny.

Stasiek.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2013

Pełen profesjonalizm!!! polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.