Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
 
Online
Aleksandrów Kujawski
Bydgoszcz
Ciechocinek
Włocławek
Toruń
Warszawa
Inowrocław
Solec Kujawski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia60 - 80 / 60 min

Adrian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

[*Nauka zadań maturalnych z biologii i chemii zgodnie z kluczem i wytycznymi Okręgowej i Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.

• PROWADZĘ ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2020/2021 oraz 2021/2022 •
*]

Zakres przeprowadzanych zajęć :liceum/matura/studia CHEMIA i BIOLOGIA - poziom podstawowy oraz rozszerzony dla obydwu przedmiotów.

Proszę zgłaszać sie poprzez wiadomość lub telefonicznie-najlepiej.

Dostępność w każdy dzień tygodnia.

Zajęcia specjalizujące się przygotowaniem pod maturę z biologii i chemii.

Staram  się wytłumaczyc logicznie kazdy temat , unikając w ten sposób bezmyślnego uczenia się na pamięć.Bez sensu zakuwać setki kartek tekstu na pamięć skoro można łatwiej  zapamiętać ogromną ilość materiału za pomocą łatwych tabelek , wykresów i schematów. 

Zbiór ponad 100 tysięcy zadań maturalnych dostępny bezpłatnie dla kazdego ucznia - Witowski , Pazdro , Operon , Nowa Era , Bakuła , Banaszkiewicz , Omega , Kosztołowicz , Medyk , Czarnocki, wszystkie arkusze maturalne oke ,cke ,wydawnictw naukowych, wydziałów chemii i biologii uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz toruńskiego UMK i wiele innych autorskich.

W cenę zajęć wchodzą wszystkie materiały dydaktyczne udostępniane uczniom, dzięki czemu uczeń nie ponosi dodatkowych kosztów na zakup kosztownych zbiorów zadań.

Posiadam również własne autorskie zadania z obydwu przedmiotów stworzone zgodnie z wymaganiami Centralnej Komisji Egzaminacyjnej.
Pisząc je starałem się wprowadzić nowe , nietypowe zadania , których nie spotkamy w dostępnych w sprzedaży zbiorach zadań , które przygotują ucznia do każdego możliwego typu zadań na maturze.

Udzielam korepetycji od wielu lat głownie dla kandydatów na studia lekarskie , farmaceutyczne ,stomatologiczne i weterynaryjne .  Współprace z uczniami pracowitymi często kończą się spełnieniem marzeń.

Moimi uczniami są również studenci studiów kosmetologii , analityki medycznej , dietetyki czy farmacji .

Zapraszam do kontaktu , odpowiem na wszystkie pytania :)

Posiadam również duże doświadczenie w pracy z osobami po 40 roku życia.

Wystawiam rachunki.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2019

Z czystym sumieniem mogę polecić zajęcia z Panem Adrianem. Przygotowanie do matury z biologii i chemii nie było tak straszne jak mogłoby się wydawać. Regularne zajęcia przyniosły skutek, dzięki któremu uzyskałam wysokie wyniki z matur (87% z chemii i 83% z biologii ). Dziś już nie muszę martwić się o dostanie się na studia lekarskie, bo dzięki korepetycjom wiem, że na pewno się dostanę! Jeszcze raz dziękuję, naprawdę nie wiem jak wyrazić swoją wdzięczność. Pozostaje mi tylko polecać zajęcia z Panem każdej osobie, która chce osiągnąć swój cel i jeszcze raz podziękować!

Adrian

to Są efekty naszej ciężkiej współpracy ! gratuluje , powodzenia na studiach , do zobaczenia na szpitalnych korytarzach :D

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2019

Dziękuje Panie Adrianie za przygotowanie do matury z biologii i chemii!
Za wszystkie materiały , za uprzejmość i motywację.
Żałuję tylko że wcześniej nie udało mi się do Pana dobić :/

Adrian

dziękuje bardzo, czekamy na wyniki matur , trzymam kciuki za lekarski

Pozdrawiam

avatar
Gustaw
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Egzamin zdałem perfekcyjnie

Adrian

krótka i bardzo intensywna współpraca , Gratuluje rewelacyjnych wynikow na egzaminie !

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2019

Lekcje przeprowadzone z bardzo dobrej atmosferze,każdy temat bardzo dobrze tłumaczony aż do pełnego zrozumienia : ) korepetor był w stanie mi pomóc i z ocen dwójkowych przejść na czwórki i piątki. Polecam sedecznie!

Adrian

dziękuje bardzo za opinie i miłą współpracę Oliwka :)

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Wspaniały korepetytor, bardzo sympatyczny, lekcje w przyjemnej atmosferze, pan Adrian ma bardzo dużą wiedzę i świetnie ją przekazuje. Bardzo serdecznie polecam.

Adrian

Dziękuję Madziu!

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2018

Bardzo profesjonalne korepetycje! Pan Adrian płynnie przechodzi z tematu na temat. Wszystko jest jasne i klarowne! System wzajemnej współpracy opracowany przez nas na jednej z godzin lekcyjnych pozwolił mi osiągnąć wymarzony cel! Polecam!

Adrian

Dziękuję bardzo!
Gratuluję wspaniałych wyników :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.