Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Kielce
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 50 / 60 min

Adrian

Opis ogłoszenia

Oferuję indywidualne zajęcia muzyczne z zakresu nauki gry na gitarze oraz na saksofonie, a także naukę zasad muzyki, oraz podstaw harmonii. Kilkanaście lat uczyłem się gry na gitarze, u prywatnych nauczycieli – czynnych gitarzystów – pedagogów, oraz w domu kultury. W 2014 roku zająłem wraz z zespołem 1. miejsce w konkursie Scena dla Ciebie jako gitarzysta. Jako saksofonista jestem czynnym muzykiem orkiestr dętych i nie tylko. Skończyłem studia 1. stopnia na kierunku Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej, a obecnie uzupełniam wykształcenie na studiach magisterskich, specjalność: dyrygowanie i prowadzenie zespołów. Posiadam doświadczenie zarówno sceniczne, jak i pedagogiczne – od roku uczę gry na wspomnianych instrumentach w prywatnej instytucji, przygotowałem kilku uczniów do występów na scenie. Posiadam wiedzę w zakresie muzyki poważnej, jak i rozrywkowej. Oferuję naukę od podstaw jak i doskonalenie umiejętności. Lekcje odbywają się u ucznia. Wymagany własny instrument. Dzień i godzina zajęć do ustalenia. Zajęcia nauki gry 60 min - 50 zł, zajęcia teoretyczne 45 min - 40 zł.

Preferowany kontakt za pośrednictwem e-mail lub SMS.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 09.2018
Uniwersytet Jana Kochanowskiego
Licencjat
Edukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznej
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.