Adrian Białek

Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Opole
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzykacena do ustalenia

Adrian Białek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/525 opinii

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

 • szukasz nauczyciela, który w jasny i miły sposób przekaże Ci swoją wiedzę z zakresu nauki gry na gitarze, gitarze basowej, ukulele?
 • chcesz zacząć przygodę jako instrumentalista, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • potrzebujesz podszkolić nabyte umiejętności?
 • brakuje Ci motywacji do poznawania nowych technik i stylów muzycznych?
 • nie jesteś zadowolony ze swojego obecnego nauczyciela?
 • chcesz rozpocząć naukę gry, a nie posiadasz instrumentu?

Doskonale trafiłaś/eś. Tu z pewnością znajdziesz to czego szukasz.
Akademia Gitary Białek Music oferuje kształcenie w następujących klasach:

 • śpiewu
 • gitary (klasyczna, akustyczna, elektryczna)
 • gitary basowej
 • ukulele

Krótko o Akademii

Akademia Gitary Białek Music to innowacyjna szkoła muzyczna, w której nauka oparta jest o autorski program opracowany przez Adriana Białka na podstawie wieloletnich doświadczeń, badań nad edukacją muzyczną, prowadzonych warsztatów dla różnych grup: dzieci, młodzieży i dorosłych, będących naróżnych stopniach rozwoju muzycznego. Program zawiera pozytywne aspekty zajęć, które prowadzone są w Państwowych Szkołach Muzycznych oraz prywatnych placówkach, jednak pozbawiony jest negatywnych oddziaływań i ewidentnych braków w przekazywanych treściach oraz atmosferze takich zajęć.

Można powiedzieć, że nauka w Akademii jest synergicznym połączeniem zajęć indywidualnych z prywatnym nauczycielem, możliwości grania w zespole prowadzonym przez instruktora oraz uczestniczenia w wykładach z kształcenia słuchu, teorii, harmonii, zasad muzyki, podstaw aranżacji, kompozycji oraz pracy w studio nagraniowym.

Zajęcia w Akademii odbywają się w przystosowanym studio nagraniowym, wyposażonym w niezbędny sprzęt muzyczny potrzebny zarówno do efektywnej nauki jak i realizacji nagrań.
W Akademii Gitary istnieje możliwość wypożyczenia instrumentu (dostępne są gitary klasyczne w różnych rozmiarach, gitary elektryczne i basowe). Uczniowie mają możliwość skorzystania ze studia nagrań oraz warsztatów prowadzonych przez doświadczonych muzyków i realizatorów.

Każdy z uczniów ma całodobowy i nieograniczony dostęp do Strefy Ucznia - bazy danych zawierającej autorskie opracowania nutowe, tabulaturowe oraz podkłady audio zwiększające efektywność nauki. Poza tym Akademia prowadzi również zajęcia umuzykalniające dla dzieci, studio nagraniowe, realizuje nagrania muzyczne i lektorskie, prowadzi serwis instrumentów takich jak gitary, gitary basowe, inne mniejsze instrumenty strunowe.

Z Akademią Gitary współpracują profesjonalni muzycy dlatego też odbywająsię tutaj różne warsztaty muzyczne.

Kadra

Roxana Dąbrowska  - wokalistka, absolwentka Uniwersytetu Opolskiego, drugi rok studiów ukończyła w ramach projektu Erasmus w Hiszpanii (Universidad de Castilla La Mancha w Cuence) kształcąc się m. in. w Instytucie Sztuk Pięknych. Aktualnie studentka Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiegow Katowicach na kierunku jazz i muzyka estradowa (specjalność: wokalistyka jazzowa) w klasie Beaty Bednarz.

Piotr Jaroń  – gitarzysta, absolwent Młodzieżowego Studium Muzyki Rozrywkowej w Oleśnie. Obecnie student na kierunku jazz i muzyka estradowa w PWSZ w Nysie w klasie prof. Karola Ferfeckiego. Podczas wieloletniego obcowania ze sztuką gry na gitarze rozwijał się podczas licznych warsztatów i koncertów, dzieląc scenę z takimi artystami jak: Włodek Pawlik, Eric Marienthal, Mike Stern, Dave Weckl, Ewa Bem, Andrzej Jagodziński, Skaldowie, Jan Borysewicz, Wojtek Pilichowski czy Wojtek Olszak. Laureat ogólnopolskich konkursów i przeglądów, m. in.: School Jazz Festival Lubaczów, Przeglądu Piosenki Poetyckiej w Oleśnie, Spotkań Muzyków Jazzowych w Rudnikach. W Akademii współtworzy klasę gitary. 

Adrian Białek - kontrabasista, gitarzysta, magister sztuki. Absolwent kierunku jazz i muzyka estradowa w klasie kontrabasu i gitary basowej Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz pedagogiki medialnej z edukacją artystyczną. Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Opolskiego. Brał udział w wielu projektach muzycznych jako lider oraz muzyk sesyjny (m. in. Białek Collective, Jednym Słowem, Big Band Uniwersytetu Opolskiego, Ponad Chmurami, Unknown Artists, Big Roll Band), jak również w warsztatach muzycznych (m. in. u Jacka Niedzieli-Meiry, Grzegorza Nagórskiego, Waldemara Gromolaka, Krzysztofa Ścierańskiego, Grega Osby’ego, Andy’ego Middletona, Davida Doruzkę, Marka Napiórkowskiego).

Miejsce

Zajęcia odbywają się w przystosowanym studio wyposażonym w niezbędny sprzęt muzyczny jak i dydaktyczny, sprzęt do nagrywania (niezbędne oprogramowanie,mikrofony, interfejsy), urządzenia odsłuchowe wysokiej klasy. Akademia usytuowana jest w Śródmieściu Opola, przez co dojazd zarówno prywatny jak i publiczny jest bardzo przystępny.

Organizacja zajęć

Lekcje trwają 60 minut. Podczas zajęć zapewnione zostają wszystkie potrzebne materiały nutowe oraz audio, by nauka była jeszcze bardziej efektywna.Zajęcia ułożone są pakietowo:

Pakiet Podstawowy  obejmuje:

 • 5 lekcji w miesiącu (3 lekcje indywidualne, 1 lekcja w zespole, 1 lekcja teorii),
 • nieograniczony i całodobowy dostęp do interaktywnej platformy Strefa Ucznia , zawierającej autorskie opracowania nutowe oraz podkłady audio zwiększające efektywność nauki,
 • możliwość nagrywania w studio oraz koncertowania,

Pakiet Rozszerzony  obejmuje:

 • 8 lekcji w miesiącu (6 lekcji indywidualnych, 1 lekcja w zespole, 1 lekcja teorii),
 • nieograniczony i całodobowy dostęp do interaktywnej platformy Strefa Ucznia , zawierającej autorskie opracowania nutowe oraz podkłady audio zwiększające efektywność nauki,
 • możliwość nagrywania w studio oraz koncertowania.

Cennik

Cennik zajęć uzależniony jest od Pakietu, który wybierzesz. Więcej szczegółów dowiesz się kontaktując się ze mną mailowo.

Karta podarunkowa

Chcesz sprawić komuś muzyczny prezent? Kup kartę podarunkową z pakietem lekcji i atrakcyjnym rabatem. Wspaniały pomysł na prezent z okazji rocznicy urodzin, ślubu, imienin lub innego ważnego wydarzenia. Ot tak po prostu też można sprawić komuś radość.

Akademia Gitary Białek Music
ul. Telesfora 2/5
45-339 Opole

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Adrian Białek
Telesfora 2/5
45-339 Opole
NIP: 7532359550

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 25
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2018

Bardzo utalentowany muzyk i świetny nauczyciel. Posiada wiedzę, którą przekazuje w jasny i ciekawy sposób. Aż chce się uczyć od takich osób. Poszerza horyzonty i wpływa na inne postrzeganie muzyki. :D

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2018

Bardzo pozytywny człowiek z ogromną wiedzą, którą przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Przekazywane informacje są nastawione na praktyczne wykorzystanie, z teorii dostarczane są tylko niezbędne wiadomości. Kolejnym plusem jest indywidualne podejście do ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2018

Świetny nauczyciel. Muzyk z pasją. Aż chce się uczyć gry na instrumentach. Oby więcej takich osób;)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2017

Świetny nauczyciel, podchodzący do ucznia w indywidualny, przez co bardzo skuteczny i przyjemny, sposób. Nowa, odpowiednio przygotowana klasa pozwalająca na uzyskanie wiele fantastycznych brzmień. Brak parcia na ucznia i same pozytywne emocje :D Pozdrawiam

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2017

Bardzo polecam. Lekcje prowadzone profesjonalnie w miłej i bezstresowej atmosferze. Duże zaangażowanie, cierpliwość oraz super podejście do ucznia Emotikon wink

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2017

Młody, zdolny, bardzo utalentowany muzyk ze świetnym podejściem do ucznia. Doskonale łączy teorię z praktyką, dzięki czemu łatwiej przyswoić sobie jakiś materiał. Ma indywidualne podejście do każdego ucznia i dużo cierpliwości.

avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2017

Świetny nauczyciel, pozytywny człowiek, bardzo doświadczony i elokwentny muzyk. Uczciwy, kompetentny i zaangażowany w rozwój artystyczny i obycie ze sztuką mojej córki. Gorąco polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 stycznia 2017

Polecam, lekcje prowadzone profesjonalnie, a przy tym w miłej atmosferze.

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 lutego 2016

Bardzo zaangażowany, wymagający i cierpliwy nauczyciel. Ma właściwe podejście do dzieci. Polecam!

avatar
Małgorzata Galus
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2016

Młody nauczyciel, ale bardzo doświadczony, co nie zdarza się często. Ma dobry kontakt z dziećmi. Wymagający, ale też wyrozumiały. Przede wszystkim jednak jest bardzo dobrym muzykiem. Polecam serdecznie tego nauczyciela.
Mama 10-latka.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2015

Pan Adrian jest osobą zaangażowaną, rzetelną i przede wszystkim cierpliwą. Posiada wielką wiedzę w dziedzinie teorii muzyki oraz instrumentalistyki. Gra na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej, basowej oraz na kontrabasie. Ponadto może się pochwalić sporym bagażem doświadczenia pomimo młodego wieku. Jeśli kogoś interesuje klasyka i jazz trafi w bardzo dobre ręce. Polecam.

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2015

Spokojnie mogę polecić Adriana tak początkującym jak i średnio-zaawansowanym muzykom. Na lekcjach panuje bezstresowa atmosfera, a materiał jest przedstawiany w tak przystępny sposób, że szybko można nauczyć się wielu rzeczy.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2015

Najlpeszy nauczyciel gitary basowej z jakim miałem okazje współpracować. W przystepny sposób przekazuje wiedzę teoretyczną, niezanudzając i pokazując praktyczne jej zastosowanie. Jestem osoba mająca juz jakies muzyczne doświadczenia, jednak to dzięki lekcją Adriana, szybciej rozwijam sie jako instrumentalista i sporo sie od niego uczę. Polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 kwietnia 2015

Adrian posiada ogromną wiedzę teoretyczną i co najważniejsze, praktyczną, jego lekcje są bezstresowe, wykazuje dużą cierpliwość, ale najbardziej istotne jest to że naucza skutecznie.
Bardzo polecam

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2015

Pan Adrian jest wspaniałym muzykiem i dobrym człowiekiem. Potrafi w perfekcyjny sposób przekazać wiedzę oraz nauczyć grać na gitarze każdego, zarówno tego kilkuletniego jak i kilkudziesięcioletniego ucznia. Poziom jego lekcji dopasowany jest zawsze do człowieka, jego mozliwości i chęci z lekką, ale wyważoną motywacją. Rozwój artystyczny jego uczniów bardzo szybko wzrasta. U Pana Adriana uczyły się moje dwie nastoletnie córki oraz mąż i każdy z nich był bardzo zadowolony z prowadzonych zajęć. Polecam Pana Adriana jako nauczyciela. To doświadczony, rzetelny, empatyczny i wykształcony artysta, ciągle będący na scenie.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

W swojej pracy Pan Adrian jest bardzo rzetelny i konkretny.Uczciwy, kompetentny , doswaidcziony i głęboko zaangażowany w lekcię i rozwój ucznia.Służy cennymi radami i wskazówkami. Każda lekcja to nietuzinkowe muzyczne doświadczenie ,którego nie może doczekać się mój syn.
Polecam każdemu!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2015

Bardzo polecam Pana Adriana. jest bardzo zaangażowany w naukę gry na gitarze, prowadzi urozmaicone lekcje zarówno pod względem "repertuaru" jak i sposobu prowadzenia zajęć. Ma bardzo dobre podejście do dzieci, tworzy miłą atmoferę w trakcje lekcji, jest miły i potrafi pozytywnie zmotywować dzieci do nauki.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

Bardzo polecam Pana Adriana ma wspaniałe podejście nie tylko do dzieci, ale także i do dorosłych, jest zawsze bardzo dobrze przygotowany. Jego pasją jest gra na gitarze, dzięki czemu w niesamowity sposób potrafi zarazić człowieka tym instrumentem. Pan Adrian jest osobą aktywną muzycznie, a jego doświadczenie muzyczne pozwala zobrazować to, że nie musimy grać na instrumentach tylko w domu.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2015

P. Adrian wszystko robi bardzo profesjonalnie i dokładnie! Zawsze do lekcji jest solidnie przygotowany. Serdecznie Polecam !

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2015

Serdecznie polecam!
Człowiek z pasją i zaangażowaniemi.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2015

Zdecydowanie polecam Adriana ! Profesjonalne przygotowanie do zajęć, świetnie uczy zarówno podstaw gry na instrumencie jak i dowolnie wybranego utworu, do tego zajęcia przebiegają w miłej atmosferze :)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2015

Polecam p. Adriana. Geniusz w tym co robi

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

super podejście do ucznia, miła atmosfera, tematyka utworów dopasowana do zainteresowań uczniów ...Serdecznie polecam ;)

avatar
Waldi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Mistrz w swojej profesji a przy tym osoba pełna empatii. Bardzo dobry kontakt z dziećmi i z dorosłymi. Polecam!!!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Bardzo polecam :) Duże zaangażowanie, miła atmosfera, informacje podane w przystępnej formie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.