Studio Art Głos

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Warszawa (Targówek +1)
Faktura VAT

Studio Art Głos

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/528 opinii
Dla użytkownika Studio Art Głos

O mnie

Mezzosopran

Ukończyłam z wyróżnieniem Wydział Wokalno-Aktorski na Uniwersytecie Muzycznym.

Studium Pedagogiczne Kierunek Wokalistyka.

Studia Podyplomowe- Logopedia.Pracowałam w Teatrze Wielkim w Warszawie.

Specjalizuję się w nauce:

-śpiewu solowego i rozrywkowego

-emisji głosu

-dykcji z elementami logopedii

-przygotowuję, z dużym powodzeniem, do egzaminów wstępnych do szkół muzycznych I i II stopnia (kształcenie słuchu)

przygotowuję do egzaminów na wydział wokalno aktorski oraz aktorski

Mam wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz osobami starszymi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1989 - 06.1995
Akademia Muzyczna wydz. Wokalno-Aktorski
Magister
Śpiew
01.1993 - 06.1995
Studium Pedagogiki Wokalnej, Akademia Muzyczna
Nauczyciel dyplomowany
Nauka Śpiewu
10.2001 - 05.2003
Logopedia na UKSW
Nauczyciel dyplomowany
Logopedia ogólna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.1996 - 05.2003
Teatr Wielki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 28
avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2022

Jestem szczerze zachwycony skutecznością i profesjonalizmem lekcji udzielanych przez panią Martę. W czasie naszej ponad rocznej współpracy pani Marta przygotowała mojego Sebusia do egzaminów do szkoły muzycznej w sposób znakomity.
Oprócz umuzykalnienia pani Marta udzieliła nam wsparcia logopedycznego, tak że udało się wyeliminować wszystkie wady wymowy, z którymi nie mógł sobie poradzić przedszkolny logopeda.
Sebastian zdając egzaminy do szkół muzycznych uzyskał we wszystkich warszawskich szkołach praktycznie maksymalną punktację. Chłopiec przyznał, że poziom egzaminu szkolnego to "była łatwizna" a wszystkie zadania "były takie, jak u pani Marty".
Sądzę, że doskonała orientacja naszej korepetytorki w programie nauczania szkół muzycznych oraz wymaganiach komisji egzaminacyjnych, jak też bardzo dobre podejście do dziecka były kluczem do naszego sukcesu. Sebastian uczęszczał na zajęcia do Pani Marty bardzo chętnie i wspaniale się nam rozwinął, nie tylko muzycznie. Te lekcje to była najlepsza inwestycja. Na etapie przedszkolnym warto wysłać dziecko na zajęcia umuzykalniające z prawdziwego zdarzenia.

avatar
Gabrysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2021

Polecam Panią Martę z całego serducha! ❤️
W 2 liceum zaczęłam naukę śpiewu (i nie tylko!) u Pani Marty z myślą, aby zdawać w przyszłości na studia aktorskie. Pani Marta progresywnie uczyła mnie śpiewu od podstaw. W tym samym czasie robiłyśmy również przeróżne ćwiczenia dykcyjne oraz logopedyczne.
Z czasem w programie naszych zajęć zaczęło pojawiać się coraz więcej elementów kształcenia min. teoria muzyki, rytmika, taktowanie, umuzykalnienie, fortepian. Większość z tych elementów jest potrzebnych do zdania egzaminów na studia aktorskie. Z pomocą Pani Marty udało mi się je opanować na wystarczającym poziomie i nic mnie nie zaskoczyło na egzaminach.
W tym roku na 1 etap egzaminów trzeba było przygotować nagrania piosenek. Pani Marta wraz z mężem pomogli mi przy nich. Wszystko zostało zrealizowane w Studiu Art Głos.
Od października bieżącego roku jestem studentką I roku wydziału aktorskiego Łódzkiej Szkoły Filmowej (PWSFTviT). Uważam, że bez zajęć z Panią Martą nie udałoby mi się dostać na te studia za pierwszym razem.
Jestem ogromnie wdzięczna, że na mojej drodze poznałam Panią Martę. Jest to cudowna osoba, pełna ciepła i dobroci. Pani Marta do swojej pracy podchodzi rzetelnie, z ogromnym zaangażowaniem oraz dużą dozą cierpliwości. I właśnie dlatego jest mi jedynie przykro, że z powodu studiów w Łodzi nie mogę uczęszczać regularnie na zajęcia śpiewu, gdyż jest to sama przyjemność! ❤️

avatar
Sabina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2021

Z całego serca polecam Panią Martę. Ma cudowne podejście do mojej córki. Zawsze niezwykle sympatyczna, uśmiechnięta i cierpliwa.
Profesjonalnie prowadzi zajęcia, posiada dużą wiedzę i doświadczenie w tym co robi.

Dzięki Pani Marcie widoczny jest progres Zosi w nauce śpiewu.
Ostatnio córka została wyróżniona w II Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im.Stanisława Jopka ( I etap przesłuchań). Życzę innym tak wspaniałego nauczyciela.

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2021

Bardzo polecam Panią Martę. Mój synek został bardzo dobrze przygotowany do egzaminów do Ogólnokształcących Szkół Muzycznych przez Panią Martę. Został przyjęty do wszystkich SM, do których zdawaliśmy egzamin - a było ich 4- na Krasińskiego, na Rakowiecką ( dawna Miodowa ), Kawęczyńską i Niepołomicką. Bardzo polecam Panią Martę bo jest bardzo dobrym i lubianym nauczycielem.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2021

Polecam p. Martę na każdym etapie nauki. Nasza przygoda zaczęła się podczas przygotowania córek do egzaminu do SMI. Obydwie zdały egzamin otrzymując wysoki wynik.

Ze względu na rzetelność i wysoką jakość prowadzonych zajęć postanowiliśmy kontynuować naukę. Lekcje z kształcenia słuchu były nieocenionym wsparciem podczas pandemii i w bieżącej nauce. Wszystkie zagadnienia były zrozumiale wyjaśnione i ćwiczone. Mnie p. Marta wsparła w pocovidowej rehabilitacji oddechu. Odzyskałam głębszy, spokojniejszy oodech.

Pani Marta to osoba kompetentna, wrażliwa na ucznia i jego potrzeby, cierpliwa. Jest wymagająca, przy tym zawsze docenia ucznia, wskazuje jego mocne strony. Cieszę się, że moje dzieci odkrywają świat muzyki z taką Przewodniczką!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2021

Panią Martę poznałam będąc już na emeryturze, kiedy moje wnuczki uczyły się w szkole muzycznej, a ja mogłam im pomóc w nauce tylko przedmiotów ogólnych. To właśnie Pani Marta otworzyła przede mną świat muzyki. Zostałam Jej uczennicą i bardzo dużo skorzystałam nie tylko ja, ale i moje wnuczki. Polecam taką naukę wszystkim rodzicom i dziadkom, którzy nie mają wykształcenia muzycznego. Dzięki zdobytej od Pani Marty wiedzy muzycznej, między mną i moimi wnuczkami wytworzyła się bardzo silna więź emocjonalna. Od tego momentu wiedziałam już czego uczą się dzieci również z przedmiotów muzycznych. Bardzo dziękuję Pani Marto, bardzo! I jeszcze za jedno bardzo cenię Panią Martą. Jest jak przyjaciel, który w każdej chwili chętnie pomaga. Kilka razy, kiedy dzieci miały jakiś "dołek" w szkole, Pani Marta pomagała im uporządkować wiedzę i śpiew i w szkole zawsze kończyło się to 5+ lub 6.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2020

Pani Marta wykazała się bardzo dużą cierpliwością i umiejętnościami pedagogicznymi przy prowadzeniu zajęć z naszą córką. Zawsze była uśmiechnięta i przygotowana do zajęć. A poza tym skutecznie przygotowała córkę do egzaminów.
Polecamy!

avatar
Dominika Rusiecka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2020

Z Panią Martą współpracujemy już od 2018r i z pełnym przekonaniem mogę powidzieć, że NIE MA drugiej takiej osoby, która wkaldałaby tyle serca, wiedzy i pedagogicznego podejścia do swojej pracy co Pani Marta! Ogromny talent i kopalnia wiedzy, z której można i chce się czerpać jak najwiecej. Plan działania dopasowany do oczekiwań, ale i przede wszystkim możliwości ucznia. Zawsze perfekcyjnie przygotowane zajęcia, profesjonalizm, doskonale wyposażona sala, miła atmosfera, wymagające podejście, ogromne zaangażowanie i kultura na najwyższym poziomie. Pani Marta, to osoba, która z zainteresowaniem śledzi losy swoich uczniów poza ścianą studia. Z czystym sumieniem i z pełną odpowiedzialnością mogę powiedzieć, że przypadek, który sprawił, że wraz z córką trafiłyśmy na zajęcia śpiewu do Pani Marty, przerodził się w nasz największy sukces. Dzięki Pani Marcie, nasza córka jest dziś w miejscu, o którym nawet nie marzyliśmy. Śpiewa i zaczyna grać na fortepianie, odnosi sukcesy w szkole muzycznej i poza nią, jest pewniejsza siebie. Pani Marta uczy ją nie tylko śpiewu, ale i przede wszystkim wrażliwości na muzykę i otoczenie. Bardzo wszystkim polecam zajęcia z Panią Martą.

avatar
Roman
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2019

Przygotowywałem się do zawodu wymagającego ciągłego używania radia do komunikacji, wady wymowy nie przeszkadzające w prywatnym życiu tu były problemem. Pani Marta pomogła mi w naprawieniu tych niedoskonałości. Zajęcia były dopasowane do konkretnych zadań, które musiałem wykonywać w pracy, do tego miła atmosfera i elastyczność jeżeli chodzi o godziny i daty spotkań. Gorąco polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2019

Profesjonalistka z wiedzą, klasą i umiejętnością indywidualnego podejścia do ucznia. Córka wystawiła najwyższą opinię, praca z Panią Martą to przyjemność i nauka od najlepszych.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Pani Marta jest niesamowitą osobą. Każdy pedagog powinien być taki jak Pani Marta: sympatyczna, uśmiechnięta ale i wymagająca i profesjonalna. Poza tym widać że Pani Marta kocha to co robi i to właśnie przenosi się na efekty pracy. Dzięki Pani Marcie zrobiłam bardzo duże postępy w krótkim czasie. Dodatkowo daje duże wsparcie motywacyjne do działania. Z czystym sercem polecam Panią Martę

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2019

Doskonała nauczycielka, ogromna wiedza i doświadczenie oraz umiejętności pedagogiczne. Nawet osobom z niewielkimi umiejętnościami wokalnymi potrafi pokazać ja śpiewać, nauczyć i wydobyć dźwięk.
Gorąco polecam amatorom i zawodowcom.

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Bardzo serdecznie polecam zajęcia z Panią Martę. Jest to osoba bardzo kompetentna i wymagająca, a przy tym bardzo sympatyczna, cierpliwa i serdeczna. Lekcje przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Niewielu jest już nauczycieli pracujących z taką pasją i oddaniem. Dzięki ogromnej wiedzy Pani Marty nauczyłam się ćwiczeń oddechowych, poprawiłam swoją dykcje oraz poszerzyłam zakres skali głosowej. Jeśli zależy komuś na indywidualnym podejściu to zachęcam do zapisu na zajęcia. Gwarantuję, że nie będzie to czas zmarnowany :)

avatar
Remik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2019

Pani Marta to świetny pedagog, dzięki atmosferze prowadzonych zajęć aż chce się ćwiczyć i uczyć.! Nie myślałem, że będę w ogóle śpiewał i ktoś może słuchać mojego śpiewu, a teraz jak śpiewam to już żona i dziecko nie zatykają uszu :) Poza tym bardzo poprawiła się moja wydolność oddechowa, co odczuwam podczas treningów na basenie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2019

Zajęcia są prowadzone profesjonalnie w bardzo miłej atmosferze. Pani Marta nie tylko pokazała mi jak śpiewać poprawnie technicznie, ale również dzięki jej pomocy uwierzyłam w siebie i swoje umiejętności. :)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Mam na imię Piotr i jestem uczniem Pani Marty od kwietnia 2008r. Jestem zachwycony zajęciami :-) wyjątkowym podejściem pedagogicznym Pani Marty, indywidualnym sposobom wyjaśniania wszelkich zagadnień emisji głosu, ćwiczeń oddechowych, ćwiczeń mięśni twarzy, wprawek wokalnych, pracy nad utworami. Atutem jest niespotykanym atmosfera ,którą wprowadza Pani Marta, a która sprzyja rozwojowi. To są wyjątkowe zajecia, ponieważ ucze się świadomie śpiewać, poprzez różnorodne i dobrane indywidualnie ćwiczenia, które są wraz z moim rozwojem dobierane tak abym robił coraz lepsze postępy. Wprawki wokalne przyczyniły się do poszerzenia mojej skali głosu, jednocześnie słyszę że jest to proces, który cały czas trwa i mnie rozwija. Jestem pod ogromnym wrażeniem wiedzy a przede wszystkim sposobu jej przekazywaniaw przez Pani Martę, ponieważ ja nie mam wykształcenia muzycznego a wszystko jest dla mnie zrozumiałe i czuje się zmotywowany do dalszych ćwiczeń :-) Jestem świadomy co robie dobrze ale tez wiem nad czym potrzebuję pracować aby się rozwijać. Umiejętności pedagogiczne Pani Marty sprawiają, że moje potencjały są dla mnie celem do ich realizacji i czuje się komfortowo, że mam ich świadomość. Kolejną wartością zajęć jest to, że rozwijam słuch muzyczny dzięki ćwiczeniom, które są dobierane indywidualnie tak aby mój słuch muzyczny równolegle się rozwijajał tak jak emisja głosu. Podczas zajęć wybieramy utwory, które odpowiadają moim potrzebom rozwojowym, Pani Marta jest bardzo otwarta na moje propozycje, ale zawsze doradza mi co byłoby lepsze dla mnie na ten moment. Cieszę się, ze jednocześnie ucze się śpiewu klasycznego i sięgamy po ambitne utwory z muzyki rozrywkowej. Ćwiczenia odbywają sie przy akompaniamencie fortepianu, uczę się śpiewać z mikrofonem oraz z podkładem muzycznym. Zawsze wychodzę zmotywowany i nie mogę doczekać się kolejnych zajęć. Jestem naprawdę szczęśliwy, że mogę współpracować z Panią Martą i nie wyobrażam sobie innego nauczyciela.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2018

Polecam z całego serca! Sam uczę i jestem w tej materii dość wymagający, ale na pani Marcie się nie zawiodłem. Mój głos uległ znacznej poprawie, moje umiejętności wzrosły i czuję się pewniej niż kiedyś. Lekcje prowadzone są w przyjaznej atmosferze i chodzę na nie z ogromną przyjemnością :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2018

Bardzo polecam!
Jeśli ktoś poszukuje indywidualnego profesjonalnego podejścia to Pani Marta jest właściwą osobą. Jeśli jesteś osobą początkującą i boisz się/ nie wiesz jak zacząć- to zapisuj się jak najszybciej. Pani Marta jest świetną nauczycielką, osobą o anielskiej cierpliwości, no i przede wszystkim: wie jak uczyć żebyś sam/a chciał/a ćwiczyć - a to chyba najważniejsze ;) A jeśli jesteś na wyższym stopniu zaawansowania - jak się szlifować, to u najlepszych :D

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2018

Pani Marta jest świetnym fachowcem, z odpowiednim podejściem do ucznia. Jest osoba cierpliwą, w przystępny sposób tłumaczy różne zawiłości muzyczne. Potrafi zmotywować do działania. Rewelacyjnie przygotowała moją córkę do egzaminu do szkoły muzycznej. Współpraca z panią Martą to gwarancja sukcesu!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 sierpnia 2018

Pani Marta jest fantastyczną nauczycielką. Dobrała mi świetne ćwiczenia, dzięki którym już po kilku tygodniach poczułem i usłyszałem różnicę w swoim głosie. Atmosfera na zajęciach Pani Marty zawsze jest luźna i sympatyczna, ćwiczenia ciekawe, a uwagi i sugestie przekazywane w przyjazny i konstruktywny sposób. Serdecznie polecam Panią Martę wszystkim, którzy chcą pracować nad głosem.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Szukałam kogoś kto nauczy mnie przede wszystkim poprawnej dykcji i ładnego mówienia. Znalazłam ogłoszenie Pani Marty zapisalam się na zajęcia i to był strzal w dziesiątkę ! Na zajęcia uczęszczam już ponad pół roku. Zaczęłam naukę z Panią Martą właśnie od dykcji, emicji głosu i nauki prawidłowego oddechu, po jakimś czasie dodatkowo do zajęć dołożyłyśmy aktorstwo. Jestem bardzo zadowolona ponieważ efekty pracy są spektakularne. Moja dykcja znacznie się poprawiła oddech również. Zajęcia są różnorodne i bardzo ciekawe. Pani Marta jest bardzo miłą i pozytywną osobą do każdego podchodzi indywidualnie. Po każdej lekcji wychodzę bardzo zadowolona i pełna energii. Wszystkim tym, którzy chcą poprawić swoją dykcję, głos, nauczyć się aktorstwa czy śpiewu nawet od podstaw to serdecznie polecam Panią Marte ! Na prawdę warto:)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2018

Od roku uczęszczam na zajęcia do Pani Marty. Nigdy dotąd nie miałam tak dobrego nauczyciela. Przyjemna atmosfera, zaangażowanie Pani Marty, jej doświadczenie i chęć pomocy czynią, że bardzo chętnie chodzę na te zajęcia. Widzę wyraźne efekty naszej wspólnej pracy. Bardzo polecam Panią Martę.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Od pierwszych zajęć widać, że Pani Marta uwielbia swoją pracę. Zawsze uśmiechnięta i ze zrozumieniem podchodząca do ucznia, co motywuje do działania. Miałem problem z dykcją, więc szukałem profesjonalisty w tej dziedzinie – nie żałuję wyboru. Najpierw zdiagnozowała moje problemy, następnie rozpoczęliśmy pracę z konkretnym planem. Na zajęciach potrafi być wymagającym nauczycielem, ale za to efekty są szybko dostrzegalne. Z czystym sumieniem rekomenduję Panią Martę.

avatar
Monika T.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2017

Polecam Panią Martę z całego serca. Nie sądziłam, ze szukając nauczyciela kształcenia słuchu w internecie, znajdę kogoś tak fantastycznego jak Pani Marta. Osoba o olbrzymiej wiedzy, anielskiej cierpliwości i bardzo pogodnym usposobieniu. Bez problemu znalazła wspólny język z moim 8-latkiem, dla którego teraz jest Mistrzem ws.muzyki. Syn chodzi na zajecia do Pani Marty juz drugi rok, nie zamieniłabym na żadnego innego nauczyciela. Efektem są piątki ze sprawdzianów i co najważniejsze zrozumienie tematu. Polecamy wspólnie z synem. Warsztat Pani Marty na najwyższym poziomie!!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

bez owijania w bawełnę polecam Panią Martę! Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalne, po każdych widać coraz większe efekty! Pani Marta ma ogromną wiedzę z emisji głosu, jak i z logopedii. Każdy może przyjść z innym problemem i wydaje mi się, że Pani Marta znajdzie jego rozwiązanie. Ja mam m.in. problem ze słuchem, a koleżanka, która również chodzi do Pani Marty problem z rytmem. Ale jak napisałem wyżej, co kolejne zajęcia widać postęp. Prowadząca zajęcia jest zawsze entuzjastycznie nastawiona, zawsze uśmiechnięta i potrafi zmotywować! Dlatego nie ma się co zastanawiać. W zajęciach ważne są efekty i jeśli się ich oczekuje to naprawę warto :)

avatar
Renata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2017

Idąc do Marty na emisję głosu, zaufałam zamieszczonym opiniom - i się nie zawiodłam. Marta swoją cierpliwością, ciepłem i sympatią wprowadza przemiłą atmosferę. Lekcje układane są indywidualnie pod moje oczekiwania, zawsze przygotowane w 100%, niekiedy nawet wybiegają poza moje oczekiwania. Potrafi zmotywować zwłaszcza wtedy, kiedy moja wewnętrzna motywacja słabnie. Efekty, poprawy głosu zarówno mówionego jak i śpiewanego dało się zauważyć już po kilku zajęciach. Naprawdę polecam Martę.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2017

Pani Marta jest zdecydowanie najlepszym nauczycielem, który pomagał mi kiedykolwiek w pracy nad wokalem. Przygotowuje lekcje w 100% pod kątem konkretnego ucznia, cały czas proponując nowe ćwiczenia i zadania, które wyraźnie poprawiają jakość dźwięku :) Pani Marta zawsze jest przygotowana do zajęć, a efekty wspólnej pracy widać bardzo szybko. A wszystko w bardzo przyjaznej, sprzyjającej pracy atmosferze. Serdecznie polecam każdemu!!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Serdecznie polecam tak wspaniałego pedagoga, jakim jest Pani Marta! Lekcje przeprowadzane są z pełnym zaangażowaniem- nie ma wątpliwości ku temu, że motywacją jest przede wszystkim pasja. Jako że Pani Marta jest również logopedą, poza cierpliwym i efektywnym nauczaniem śpiewu spodziewać się można też profesjonalnego ukierunkowania dykcji. Czas mija w bardzo miłej atmosferze.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.