Adam Władysiuk

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Tenis stołowy40 - 50 / 60 min

Adam Władysiuk

Opis ogłoszenia

Tenis stołowy
Jestem zawodnikiem drugoligowym i udzielam profesjonalnych szkoleń indywidualnych oraz grupowych z tenisa stołowego (każda kategoria wiekowa). Specjalizuję się w grze defensywnej oraz kombinowanej, mam duże doświadczenie w grze różnego rodzaju okładzinami zakłócającymi (długie czopy, średnie, krótkie oraz antytopspiny). Udzielam także doradztwa w doborze sprzętu do indywidualnych preferencji zawodnika. Swoją ofertę kieruję również do osób, które szukają sposobu na radzenie sobie z okładzinami kombinowanymi (czopy, itd.). Istnieje także możliwość nagrywania naszego treningu w celu jego późniejszej analizy.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.