Adam Władysiuk

Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczonym zawodnikiem tenisa stołowego z 16-letnim stażem. W przeszłości oraz aktualniejestem członkiem zespołów drugoligowych oraz zdobywcą wielu nagród na turniejach. Obecnie prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne dla amatorów oraz osób z różnym stopniem niepełnosprawności. Jako sparingpartner współpracowałem z kadrą narodową osób niepełnosprawnych oraz prowadziłem zespół podczas mistrzostw Polski.

Specjalizuję się w grze defensywnej oraz destrukcyjnej z nastawieniem na atak, w tym antytopspinach, czopach długich, średnich oraz krótkich. Na moich zajęciach stawiam na rozwój techniki, motoryki oraz podejścia taktycznego do różnych stylów gry. Uczę prawidłowego poruszania się przy stole oraz jak przewidywać upadek piłki. Tłumaczę jak działa rotacja oraz jak jej poprawnie używać.

Moim podopiecznym pomagam dobrać odpowiedni sprzęt do ich predyspozycji i poziomu zaawansowania oraz uczę ich jak w przyszłości kleić, wycinać oraz dbać o okładziny. Omawiam jak rozróżniać okładziny niedopuszczone do oficjalnych rozgrywek i jak sobie z nimi radzić.

Współpracuję ze specjalistycznym sklepem tenisa stołowego, dzięki czemu mam dostęp do najnowszego sprzętu i innych ciekawostek, które mogę zaoferować swoim podopiecznym. Istnieje również możliwość nagrywania treningów oraz ich późniejsza analiza.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2023

Polecam treningi z Adamem każdemu, kto chce podnieść swoje umiejętności w tenisie stołowym.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.