Adam Jakubowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 80 / 45 min

Adam Jakubowski

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Cześć!

Nauczam gry na gitarze, basówce, ukulule, flecie prostym i flażolecie/whistlu . Jeżeli zależy ci na tym by dogłębnie zrozumieć co i dlaczego warto robić by zwiększać swoje umiejętności oraz samodzielność, to mamy wspólny cel ;)

Jako aktywny zawodowo muzyk-multiinstrumentalista chcę byś i ty grał! Dlatego rozłożę na czynniki pierwsze każdy z technicznych aspektów gry z którym masz problem i stworzę atrakcyjny system ćwiczeń szyty na miarę.

Nauczam początkujących i tych którzy już grają. Jeżeli chcesz poszerzyć swoje muzyczne horyzonty to nauczę cię praktycznego zastosowania teorii (mój konik;) dzięki czemu będziesz w stanie grać, ciekawiej, bardziej różnorodnie oraz wplatać elementy różnych stylów muzycznych do swojej gry.
Na lekcjach muzykuję wspólnie z uczniami, ćwiczymy wspólne granie, zamieniamy się rolami solista/akompaniator . Mając pod ręką wiele instrumentów możesz doświadczyć gry z kontrabasem, banjo i wieloma innym dawnymi i etnicznymi instrunetumentami. Moi podopieczni mówią, że to inspirujące, wychodzą z lekcji z bananem na twarzy, czasem przez samozadowolenie, czasem dzięki moim autorskim sucharom.

Po każdej lekcji uczeń otrzymuje ode mnie nagranie, tak by mógł ćwiczyć mając punkt odniesienia . Jeżeli pomiędzy lekcjami pojawiają się trudności to chętnie wyjaśniam je nagrywając krótkie video. Ze mną nie ma szans na utkwienie w miejscu.

Dwa lata temu nagrałem krótką reklamę video które podlinkowałem powyżej. Możesz pośmiać się ze mną/ze mnie :D

Zajęcia odbywają się w Chartowo Tower na ul. Chartowo 29 lub online. W dojeździe pomagają odalone o 100 i 300 m przystanki tramwajowe os. Lecha oraz Piaśnicka-Rynek.

Koszt to 45 min / 60 zł, 60 min / 80 zł

Masz pytania? Dzwoń lub pisz do mnie śmiało.

Szacuneczek
Adam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.