Adam - ComfEnglish

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź
Poznań
Gdańsk
Szczecin
Lublin
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

ROZSZERZAM OFERTĘ O JĘZYK HISZPAŃSKI

Nazywam się Adam i jestem pasjonatem języków obcych, trenerem i metodykiem z bogatym doświadczeniem i uprawnieniami. Zapraszam na zajęcia języka hiszpańskiego online w miłej atmosferze.

Osobiście nauczam angielskiego, polskiego dla obcokrajowców ze wsparciem niemieckiego lub rosyjskiego. Przeprowadziłem wiele kursów dla pracowników firm Google, Amazon, Daimler GmbH, Deutsche Bank, Avnet Embedded GmbH, TRUMPH Medizin Systeme GmbH, to tylko część z nich, jakieś 10%.

Zapraszam wszystkich na naukę języka obcego ! Dorosłych, młodzież i dzieci.

Prowadzę szkołę językową ComfEnglish . Kameralnie współpracuję ze swoim przeszkolonym małym zespołem, z którym łącze przeszłość i przyszłość. 

Z góry zaznaczę, że proszę o podanie dostępności w celu dopasowania odpowiedniego trenera do potrzeb kursanta. 

Wiemy co robimy, posiadamy bogate doświadczenie i kompetencje, więc możesz nam zaufać. Znamy nie tylko język, którego uczymy, ale dodatkowo posługujemy się również innymi językami. Nauczanie to nasza pasja, misja i chęć pomagania innym. 

Rozumiemy, że angielski to tzw. „must have”, ale z tego powodu, że nasze kompetencje, doświadczenie i zasoby sięgają nieco dalej, oferujemy również możliwość uczenia się języka niemieckiego online lub języka hiszpańskiego online  z nami.

Cennik:

  • 40zł | Spotkanie próbne, 30min.
  • 40zł | W parze lub grupie.
  • 80zł | Lekcja 1:1, 60min.

Na chwilę obecną nie oferuję już darmowych spotkań próbnych. Dla tych, którzy decydują się ze mną zostać mogę zaoferować dodatkowo prowadzenie folderu ucznia, monitorowanie postępów, potwierdzenie poziomu, fakturę na życzenie.

Staram się zapewnić dostępność i najwyższą jakość za najbardziej możliwą niską cenę. Cena podlega negocjacji . Najważniejsza jest dla mnie osoba, która chce się rozwijać i dążyć do jakiegoś celu. Uczyłem się wielu języków i wiem, że nie było to wcale takie łatwe, jestem tu, żeby pomagać.

Oferta obejmuje wszystko w zakresie języka hiszpańskiego, innego języka obcego . Jestem otwarty na każdy rodzaj zlecenia.

Dlaczego Warto się Zgłosić?

Język hiszpański staje się bardzo popularny, a jego znajomość może wpłynąć na zwiększenie perspektyw zawodowych oraz poczucie komfortu w krajach hiszpańskojęzycznych.

Jak będzie wyglądać nauka?

Uczymy głównie poprzez komunikacje, angażujemy uczniów do działania poprzez odpowiedni materiał stymulujący oraz zadania dopasowane do poziomu ucznia. Zadania przypominają codzienne sytuacje, wyzwania, w których musimy sobie poradzić używając języka obcego.

Uczeń nie będzie biernie słuchał, lecz bardzo dużo mówił i działał. Stosujemy własne wygodne i proste narzędzia do nauczania online i rozwijamy je po to, żeby zapewnić poprawność metodyczną. Dzięki temu uczysz się w sposób poprawny i przynoszący efekty.

Bardzo ważna jest również organizacja i systematyczność. Nie zapominamy o powtórkach i wiemy, że każda lekcja to oddzielna historia do której warto czasem powrócić. Zakładamy każdemu uczniowi folder, porządkujemy materiały i prace kursowe.

Jestem po to, żeby Ci pomóc, więc śmiało pisz :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Adam - ComfEnglish
Żeromskiego 45, lok. 10
21-500 Biała Podlaska
NIP: 5372660876

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 07.2018
Akademia im. Jana Pawła II
Licencjat
Filologia Angielska w Biznesie, Dydaktyka z Tłumaczeniem
10.2019 - 07.2021
Akademia im. Jana Pawła II
Magister
Filologia Angielska Specjalność Nauczycielska
Kursy i szkolenia
08.2017
C1 EFSET Level Certificate
08.2018
C2 EFSET Level Certificate
03.2019
IH Toruń Certificate
07.2019
CELTA
08.2019
Angloville Language Immersion
09.2019
Advanced TEFL Certificate
12.2019
Youthpass Certificate
06.2020
Interpersonal communication in the context of English teaching
07.2021
Teach Business English course certificate
09.2021
German Certificate
09.2021
Face-to-Face Online Language Training
Doświadczenie
10.2015 - aktualnie
TRENER
Prowadzenie zajęć z języka angielskiego ze wsparciem j. rosyjskiego, niemieckiego i polskiego. Prowadzenie zajęć specjalistycznych, biznesowych i zwykłych. Nauczanie młodzieży i dorosłych.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 20
avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2024

Żałuję, że nie znalazłem tego ogłoszenia wcześniej. Długoletni brak praktyki zrobił swoje, sporo zapomniałem i poszło w niepamięć. Uczę się tutaj już dwa miesiące. Przełamałem barierę i teraz czuję się pewniejszy siebie w sytuacjach, kiedy muszę użyć języka angielskiego w mojej nowej pracy, więc lekcje tutaj tą metodą zdecydowanie mi pomogły. Gorąco polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2024

Bardzo ciekawe i angażujące zajęcia, zwłaszcza zadania z pytaniami, dialogi i dyskusje, poprzez które można się fajnie rozgadać. Uważam, że to bardzo dobre podejście do nauczania i profesjonalizm. Jak na razie bardzo mi się tutaj podoba.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 marca 2024

Wszystko w porządku. Polecam!

ComfEnglish

dziękuje i pozdrawiam.

avatar
Adrian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2024

Zajęcia w szkole ComfEnglish w zupełności spełniają moje oczekiwania. Czuję, że uczę się na odpowiednim poziomie i dużo łatwiej jest mi wkroczyć na wyższy poziom. Robię postępy. Polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 marca 2024

Bardzo łatwo jest się połączyć na zajęcia, co jest dużym plusem. Moja lektorka, z którą mam zajęcia, też jest super, więc polecam.

avatar
Norbert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2024

Czasem jak Pan Adam jest chory lub nie ma dla mnie terminów miewam zajęcia z Pana Adama małżonką Julią już od roku. Rewelacja, zajęcia są interaktywne, angażujące oraz ciekawe. Pani Julia też dopasowywuje lekcje pod moje potrzeby, więc moje oczekiwania są spełnione w 100%. Jestem bardzo zadowolony z tej owocnej współpracy bo jednak widzę duże postępy. Polecam!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2024

Bardzo podoba mi się podejście Pana Adama, że wszystko odbywa się w sposób zorganizowany i uporządkowany. Łatwo połączyć się na zajęcia i jest w tym wszystkim porządek. Zajęcia sa prowadzone naprawdę profesjonalnie. Polecam naprawdę, korzystałam wcześniej z innych korepetytorów ale nie było tak dobrze do póki tutaj nie trafiłam.

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2024

Po trzech miesięcach zajęć w szkole ComfEnglish widzę ogromną poprawę poziomu angielskiego, znika bariera i niepewność siebie. Atmosfera zajęć bardzo miła. Polecam!

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2024

Jestem zadowolona, miła atmosfera, dużo praktyki, mega lektorzy. Polecam

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 stycznia 2024

ComfEnglish to dla mnie super opcja uczenia się angielskiego online. Lektorzy są kompetentni i potrafią zmotywować uczniów do aktywnego udziału w zajęciach. Notatki po każdej lekcji i feedback pomagają mi śledzić postępy w nauce.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2024

Wybór szkoły angielskiego okazał się strzałem w dziesiątkę. Wskoczyłam na większy poziom i dostałam certyfikat i potwierdzenie moich kompetencji językowych. Z czystym sumieniem polecam ;)

avatar
Lilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2024

Bardzo dobra szkoła językowa. Polecam serdecznie Pana Adama oraz jego zespół.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2023

Generalnie jestem bardzo zadowolony z zajęć. Kurs został bardzo precyzyjnie dostosowany do mojego poziomu i potrzeb. Warto było przejść test poziomujący i skorzystać z darmowego spotkania próbnego. Dodatkowo można liczyć na rozszerzenie kursu o specjalizację związaną z daną branżą, w moim przypadku IT. Po prostu super!

ComfEnglish

Dziękuje serdecznie za pozytywną opinię.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2023

Zajęcia bardzo uporządkowane i czuję w tym wszystkim systematyczność. Lektor porządkuje mi wszystko w moim folderze online co jest super, mogę zawsze wrócić i powtórzyć. Kurs e-learningowy, który otrzymałem niesamowicie pokrywa się z sesjami online. W sumie ciężko jest czegoś nie zapamiętać przy takim podejściu a pierwszy raz się z czymś takim spotykam.

ComfEnglish

Tak, dobre notatki i możliwość powrotu są również bardzo ważnymi aspektami nauki. Dlatego korzystam z mojej aplikacji do nauczania języka angielskiego online, która umożliwia to w bardzo efektywny sposób.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2023

Polecam zajęcia online. Na początku byłem sceptycznie nastawiony do tego rozwiązania, ale jednak zmieniłem zdanie. Zauważyłem, że sam dużo działam podczas zajęć, mniej zbędnego paplania i biernego słuchania, co spowodowało, że w końcu posuwam się do przodu. Konkretny i przejrzysty plan kursu, wyznaczona ścieżka oraz cel działania, podobnie jak prace kursowe do wykonania, wszystko to przyczyniło się do tego, że wreszcie widzę postępy w nauce języka angielskiego.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2023

Zdałem maturę z bardzo dobrym wynikiem, a moja siostra z powodzeniem przeszła egzamin ósmoklasisty. Teraz szlifuje dalej pod kątem wyjazdu za granicę. Zdecydowanie polecam! Zwłaszcza, że forma nauki online działa na mnie lepiej niż w przypadku zwykłych korepetycji z zeszytem.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2023

Polecam Pana Adama jako trenera biznesowego języka angielskiego. Jego profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie sprawiają, że nauka języka angielskiego staje się przyjemnością, a osiągnięcie celów w zakresie komunikacji biznesowej staje się osiągalne.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2023

Zajęcia z angielskiego online były absolutnie niesamowite! Byłam zaskoczona, jak efektywna i przyjemna może być nauka języka przez internet. Nauczyciel był nie tylko wyjątkowo kompetentny, ale także pełen entuzjazmu i zaangażowania, co bardzo mnie zmotywowało do nauki.

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 czerwca 2022

Dobrze kiedy nauczyciel jest ekspertem. Tak jest w przypadku Adama. Polecam jego lekcje, bo naprawdę warto.
Fajne są też interaktywne notatki, można przeglądać co się zrobiło.

avatar
Yuliia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2021

Bardzo długo szukałam nauczyciela, który zrozumiałby moje potrzeby i problemy językowe, pomógłby z wyjaśnieniem trudnych tematów w jeżyku. Również takiego, który będzie inspirował swoim pozytywnym nastawianiem i zaangażowaniem. Pan Adam właśnie taki jest. Lekcje z Nim to sama przyjemność, ponieważ wykorzysta wyłącznie nowoczesne metody nauczania oraz materiały dydaktyczne. Dla tych które moją problemy z mówieniem przez wcześniejsze lekcje angielskiego w szkole czy na uczelniach, albo dla osób, które chcą a po prostu mieć bezstresowy kontakt z językiem – Pan Adam jest idealny!
Serdecznie polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.