Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Swarzędz
Zalasewo
Poznań (Rataje)
Zieliniec
Jasin

Opis ogłoszenia

Czynny nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz trener umiejętności szybkiego czytania udzieli lekcji dzieciom ze szkoły podstawowej. Pomogę nadrobić zaległości, utrwalić bieżący materiał oraz przygotuję do sprawdzianów. Mam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu w szkole podstawowej oraz kilkuletnie w treningu umiejętności szybkiego czytania. Dojeżdżam do uczniów oraz prowadzę zajęcia online. Cena za godzinę zegarową wynosi 1 osoba/50 zł Cena za godzinę zegarową dla 2 osób/80 zł

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Wychowanie Przedszkolne i Nauczanie Poczatkowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.