Adam Olesiejuk

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Płock (Podolszyce +6)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia50 - 70 / 60 min

Adam Olesiejuk

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Witam
Udzielę korepetycji z chemii dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów, szkół średnich oraz studentów. Jestem absolwentem Wydziału Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii Politechniki Warszawskiej na kierunku Technologia Chemiczna. Posiadam kilku letnie doświadczenie w branży udzielania korepetycji oraz przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi oraz młodzieżą. Zajęcia ze mną przebiegają w miłej atmosferze, bez zbędnego pośpiechu i przerywania po upływie godzinki. Cechuje mnie cierpliwość, wyrozumiałość oraz zaangażowanie w powierzone mi zadania. Wybierając korepetycje u mnie masz gwarancje solidnego przygotowania do lekcji, sprawdzianu, matury czy egzaminu. Zapraszam jeszcze raz do nawiązania ze mną współpracy gdyz warto o czym wiele osób się juz przekonało. Więcej szczegółowych informacji udzielę pod numerem telefonu 533-124-482.

Pozdrawiam
mgr inż. Adam Olesiejuk

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 21:00
Wtorek16:00 - 21:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
Piątek16:00 - 21:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela09:00 - 21:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2008 - 09.2012
Politechnika Warszawska
Inżynier
Technologia Chemiczna
10.2013 - 06.2015
Politechnika Warszawska
Magister inżynier
Technologia Chemiczna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Pan Adam to świetny korepetytor, cierpliwy nauczyciel i bardzo wyrozumiały człowiek. Zajęcia z Panem Adamem przynoszą sukcesy. Jeżeli ktoś ma problemy z chemią albo chce przygotowywać się do matury to szczerze polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.