Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Kobyłka
Wołomin
Zielonka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język hiszpański50 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Nauczę podstaw języka hiszpańskiego. Zapraszam osoby młode jak i starsze, które mają ochotę zacząć swoją przygodę z językiem hiszpańskim. Nauczę podstaw komunikowania się w języku hiszpańskim oraz gramatykę. Mogę dojechać do ucznia (Kobyłka, Wołomin, Zielonka) jak i zarówno prowadzę lekcję online. W sprawie lekcji proszę o kontakt sms na numer 57066167. Obecnie jestem maturzystą piszącym język hiszpański.
Chętnych zapraszam

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek15:00 - 19:00
Środa15:00 - 19:00
Czwartek
Piątek15:00 - 20:00
Sobota08:00 - 14:00
Niedziela08:00 - 14:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.