Adam Wojciechowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Zabrze
Ruda Śląska
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Bonjour !
Jeśli chcesz nauczyć się języka francuskiego lub nie radzisz sobie albo chcesz podwyższyć swój poziom języka francuskiego ? To dobrze trafiłeś. Już od 2 lat prowadzę korepetycje z języka Moliera. Staram się mieć kontakt z żywym językiem, dlatego często wyjeżdżam do Francji. Byłem kilka razy w Paryżu, na Korsyce, Lazurowym wybrzeżu, regionie Roussillon, Alzacji czy Księstwie Luksemburgu. Nauczam od postaw do poziomu B1. Mój poziom język francuskiego jest na poziomie zaawansowanym . Uczęszczałem do klasy dwujęzycznej z wykładanym językiem francuskim w Katowicach. Jestem również Finalistą Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z języka francuskiego. Język francuski, kultura i historia państw frankofońskich to moja wielka pasja.
Serdecznie zapraszam do współpracy.
Korepetycje na terenie Zabrza to 30 zł /h, natomiast na terenie Rudy Śląskiej i Gliwic to 35 zł/h l- 30 zł/h zależne od dojazdu. Zajęcia online to 25-30 zł/h

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek16:00 - 20:00
Środa16:00 - 21:00
Czwartek16:00 - 21:00
PiątekDo uzgodnienia
Sobota12:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 kwietnia 2017

Od dawna chciałam się nauczyć tego języka. Dzięki Adamowi nareszcie mi się to udało. Bardzo mila atmosfera. Jest to zdecydowanie świetny wybór.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2017

Serdecznie polecam! Gdyby nie on, to z moimi ocenami z francuskiego naprawdę by było nieciekawie.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2017

Gorąco polecam Adama, dzięki niemu z francuskiego mam same piątki, a przed współpracą z nim miałam na semestr ledwo 2. Zorganizowany i kompetentny chłopak, polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.