Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
 
Online
Gdynia (Śródmieście)
Gdańsk (Siedlce)
Sopot
Wejherowo
Reda
Rumia
Pruszcz Gdański
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Student V. roku kierunku lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego zaprasza serdecznie uczniów szkół podstawowych i szkół średnich na korepetycje i kursy maturalne z Angielskiego !

Jestem absolwentem klasy biologiczno-chemicznej o profilu dwujęzycznym III Liceum Ogólnokształcącego im. Marynarki Wojennej w Gdyni. Na maturze rozszerzonej z angielskiego uzyskałem wynik 100%. Posiadam również certyfikat języka angielskiego na poziomie CAE (odpowiednik C1 w klasyfikacji europejskiej). Spędziłem również kilkanaście miesięcy w krajach anglojęzycznych podczas moich wyjazdów wakacyjnych i zarobkowych.

Oferuję rzetelne przygotowanie do sprawdzianów, klasówek oraz odpowiedzi ustnych, pomoc w przygotowywaniu referatów i prac domowych, jak i kursy konkursowe oraz rewizyjne przed egzaminem gimnazjalnym czy maturą. W ramach współpracy udostępniam uczniom w formie elektronicznej, podręczniki i książki gramatyczne z języka na poziomie C1. Jestem również do dyspozycji dla uczniów w sieci (dopuszczam opcję prowadzenia zajęć online jak również jestem zawsze dostępny na Facebooku, gdzie prowadzę większość korespondencji), w przypadku nieprzewidzianych problemów, bądź też pytań absolutnie niecierpiących zwłoki. 

Uważam się za osobę cierpliwą, pomysłową, towarzyską i wygadaną. Zawsze staram się tworzyć na zajęciach atmosferę, w której uczeń czuje się komfortowo, przy czym jestem konsekwentny w realizacji postawionych celów. Wierzę, że dostatecznie dobrze znam polski system edukacji i typowe problemy uczniów by być wstanie zaadresować je w adekwatny sposób, wyeliminować słabsze strony i wątpliwości moich kursantów. Zajęcia prowadzę w sposób interaktywny, nastawiony na ucznia i dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Poruszam zagadnienia opracowywane na zajęciach w sposób przemyślany, dogłębny, często w zakresie szerszym niż przewiduje to podstawa programowa, by ułatwić przyswojenie niezbędnych informacji i zainteresować ucznia tematem.

Dni i godziny zajęć staram się w miarę możliwości dopasowywać do klienta. Odpowiadam na wszystkie telefony/wiadomości.

Informacje dodatkowe:

Niższa cena podana w ogłoszeniu tyczy się zajęć prowadzonych na miejscu, u mnie w domu, bądź online, cena wyższa bierze pod uwagę możliwość dojazdu do ucznia.

Zajęcia u mnie, organizuje w Gdyni Centrum, przy ulicy Świętojańskiej tuż przy Urzędzie Miasta.

Serdecznie zapraszam do skorzystania z możliwości prowadzenia zajęć online! To bardzo komfortowy sposób na regularne poznawanie i szlifowanie języka! Posiadam sprzęt i warunki pozwalające mi prowadzić zajęcia w sposób płynny, z wysoką jakością dźwięku.

Zapraszam raz jeszcze!
Adam Żuczek

Numer telefonu: 798 071 604

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
lekarski
Kursy i szkolenia
06.2014
CAE (Certificate in Advanced English) - Oxford
Doświadczenie
07.2014 - aktualnie
Korepetytor
Praca z młodzieżą i prowadzenie kursów maturalnych od 2014 roku.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 15
avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2021

Pan Adam posiada bogatą wiedzę z zakresu biologii, którą z pasją potrafi przekazać na zajęciach. Z pełnym zaangażowaniem przygotował mnie do egzaminu maturalnego. Bardzo polecam!

Adam Żuczek

Dziękuję bardzo serdecznie Dario. Trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki i mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować wszystkie swoje akademickie aspiracje!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Profesjonalista, biały kruk na rynku korepetycji. Minusem jest częste przekładanie terminów. Ogółem polecam

Adam Żuczek

Bardzo serdecznie dziękuję Łukaszu. Trzymam za Ciebie kciuki. Powodzenia na dalszej drodze akademickiej. Jestem przekonany, że będzie owocna. Za to przekładanie, w szczególności w drugim semestrze, rzeczywiście należy mi się minus, postaram się to w przyszłości poprawić.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2021

Nie pierwszy rok pracuję z Panem Adamem, jestem bardzo zadowolona z zajęć. Pan Adam potrafi zachęcić mnie do nauki materiału z chemii i biologii. Zawsze wie w jaki sposób podejść do ucznia, żeby do niego trafić. Można umówić się z nim na bieżąco na dowolną godzinę na zajęcia. Jest w tym kontekście bardzo elastyczny i dopasowuje się do potrzeb.

Polecam!!!

Adam Żuczek

Praca z Tobą, Olu, była przyjemnością. Dziękuję bardzo za zaangażowanie!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2020

Świetne zajęcia. Zawsze na czas. Wiedza prowadzącego i sposób przekazywania pomagają przyswoić materiał w szybkim tempie. Polecam serdecznie na każdy poziom zaawansowania.

Adam Żuczek

Dziękuję Karolu naprawdę bardzo serdecznie. Trzymam za Ciebie kciuki!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

Mogę z całym sercem polecić zajęcia z Panem Adamem. Dzięki niemu mój największy wróg (matematyka) stał się moim przyjacielem. Widać, że matematyka jest jego pasją. Osoba z dużą charyzmą, potrafi rozwiązać zadanie na wiele sposobów, trafiając do nawet najbardziej opornych ucznia. Jeszcze raz bardzo dziękuję za profesjonalne przygotowanie do matury. Dzięki Panu nie musiałam stresować się egzaminem

Adam Żuczek

Dziękuję Weroniko bardzo serdecznie. Współpraca z Tobą była dla mnie przyjemnością. Mam nadzieję, że uda Ci się spełnić wszystkie akademickie ambicje.

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Biologia była dla mnie ciężkim do opanowania przedmiotem, myślałam już nawet nad zmianą deklaracji maturalnej, ale trafiłam do Pana Adama. Pan Adam zawsze znajdzie dobry sposób na wytłumaczenie jakiegoś zagadnienia, który koniec końców dotrze do ucznia. Zawsze jest super przygotowany do zajęć, materiały do nauki są świetne, a do tego ma cudowny charakter, więc zajęcia to przyjemne z pożytecznym. Po każdych zajęciach czułam się zainspirowana wiedzą Pana Adama i zmotywowana do działania, zwłaszcza z takimi pięknymi notatkami! Polecam bardzo!!!

Adam Żuczek

Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa, Igo. Współpraca z Tobą była przyjemnością.

avatar
Jędrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Najlepszy korepetytor na świecie! Dzięki niemu spełniłem swoje marzenie i dostałem się na studia medyczne :)
Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście, udostępnia świetne materiały do nauki, jest kontaktowy i cierpliwy. Bardzo polecam!

Adam Żuczek

Bardzo serdecznie dziękuję, Jędrzeju. Współpraca z Tobą była przyjemnością.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2020

Pan Adam bardzo profesjonalnie podchodzi do zajęć. Przygotowywał mnie do matury podstawowej z matematyki, nie było innej opcji żebym nie zdał. Wynik był dla mnie zadowalający. Pan Adam zawsze był ze mną w kontakcie, jak rozwiązywałem zadania w domu i czegoś nie wiedziałem , zawsze mogłem się do niego odezwać. Serdecznie polecam, ja się nie zawiodłem wiec TY tez się nie zawiedziesz!
Pozdrawiam

Adam Żuczek

Dziękuję Kamilu. Trzymam z Ciebie kciuki i mam nadzieję, że uda Ci się zrealizować wszystkie ambicje. Trzymam za Ciebie kciuki i życzę dużo frajdy na drodze akademickiej przygody.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2017

Aktualnie,szczęśliwie kończę drugi rok studiów. Uważam, że gdyby nie Adam by mi się to nie udało :). Pan Adam to osoba mająca niesamowitą wiedzę. Cechuje go profesjonalizm.Na najwyższym poziome potrafi przekazać uczniowi zagadnienia,z którymi się zmaga. Jest to osoba wszechstronnie utalentowana. Adam BARDZO pomógł mi w takich przedmiotach jak; chemia,biochemia,mikrobiologia,matematyka,j.anielski i jeszcze wiele by wymieniać.Potrafi on udzielić odpowiedzi na każde możliwe zagadnienie naukowe.Ponadto znajomi,którym to Pana Adama polecałam byli zachwyceni z efektów pracy,które dla nich wykonał.Adam jest osobą niesłychanie zdolną odnośnie nauki,którą ciągle poszerza oraz przesympatyczną odnośnie osobowości.Jako korepetytor spełnia się w tej roli najlepiej.Adam jest najlepszy!:)

avatar
Adriana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2017

Adam jest bardzo profesjonalny. Już w pierwszej rozmowie wysłał mi miliard zadań i zagadnień, i opowiedział jak mniej więcej będą wyglądać nasze zajęcia. Jest bardzo mądry. Umie odpowiedzieć nawet na najdziwniejsze pytania, a jestem z tych co zadają ich mnóstwo i to takich z kosmosu. Czasami mówi dość szybko i dużo, ale robi to w taki sposób, że wszystko da się zrozumieć. Osobiście uważam, że to świetny korepetytor, jak i świetna osoba. Był też czas na żarty i rozmowy o kosmosie, jak i na jedzenie lodów. W ciągu dwóch miesięcy przerobiliśmy cały materiał z chemii. Nigdy nie czułam się lepiej przygotowana na maturę właśnie z tego kłopotliwego przedmiotu. Zawdzięczam mu bardzo dużo i gorąco polecam. Adam jest najlepszy! :)

avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 maja 2017

Zaczęłam chodzić na korepetycje z biologii na początku marca 2017r. Moja wiedza była znikoma, nie sądziłam, że mogę osiągnąć jakiś dobry wynik na tegorocznej maturze, gdyby nie Pan Adam. Każde zajęcia były prowadzone od deski do deski - wszystko idealnie wytłumaczone, świetna atmosfera, elastyczne godziny spotkań no i przesympatyczny korepetytor, który zawsze dawał z siebie 100%.
Dzięki tym zajęciom metabolizm, który sprawiał mi ogromne problemy, stał się jednym z moich ulubionych działów. Również wiedza Pana Adama przydała mi się na maturze z matematyki, ponieważ wreszcie zrozumiałam zadania z pewnego działu, które na maturze wykonałam bezbłędnie.
Polecam bardzo serdecznie i zachęcam do zajęć, bo praca z Panem Adamem daje ogromne efekty! :))

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 maja 2017

Bralam korepetycje z matematyki, bardzo dobre przygotowanie, mila atmosfera.
Zdecydowanie polecam! :)

Adam Żuczek

Dziękuję Alicjo.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2016

Serdecznie Polecam, przygotowanie do matury na b. wysokim poziomie, lekcje przynoszące efekty, a wyniki zadowalające.

Adam Żuczek

Dziękuję raz jeszcze Aneto, życzę jak najwięcej powodzenia na Twojej dalszej drodze.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2016

Polecam, pełen profesjonalizm

Adam Żuczek

Dziękuję Kacprze! Mam nadzieję, że będę w stanie pomóc w czymś jeszcze w przyszłości.

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2016

Polecam ;-)

Adam Żuczek

Dziękuję Kubo bardzo serdecznie! Praca z Tobą była bardzo owoca i udana.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.