Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Online
Poznań

Adam Dudek

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/59 opinii
Dla użytkownika Adam Dudek

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
lekarski
Kursy i szkolenia
02.2018
Szkolenie z biostatystyki
02.2018
Szkolenie z biochemii
02.2018
Szkolenie z botaniki
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Jarosław K.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
27 lipca 2022

Pan Adam jest wspaniały. Nigdy nie poznałem tak zaangażowanego nauczyciela mimo ze jest tylko studentem. Ogólnie polecam, było w pyte.

avatar
Konstantyn
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2022

Pan Adam jest korepetytorem, który zawsze dba o to, aby cała wiedza, która jest potrzebna do matury, została zrozumiana i uczeń był w stanie ją wykorzystać. Fajna komunikacja i towarzyska atmosfera sprzyja nauce. Bardzo polecam

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2021

Super korepetytor dzięki niemu w końcu poznałem świat flory i fauny, nie to co w szkole, gwarantuje luźną atmosferę, ogromny zakres wiedzy. Po lekcjach z panem Adamem rozmnażanie paprotnikow oraz syntaza atp teraz dla mnie to bułka z masłem

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Wiedzę Adama widać już od pierwszego spotkania, co w połączeniu z dobrym tłumaczeniem zagadnień przekłada się na efektywne korepetycje. Zadania z biologii przestały być już problemem. Polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 września 2020

Bardzo dobry korepetytor! Wszystko dokładnie wyjaśnia, ma indywidualne podejście do każdego, zawsze uśmiechnięty.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 września 2020

Pan Adam to świetny dydaktyk. Ma indywidualne podejście do ucznia i stara się, aby każde zajęcia były wyjątkowe, bez monotonii. Szczególnie dobrze i obrazowo tłumaczy anatomię i fizjologię.
Bardzo polecam jego usługi każdemu, kto przygotowuje się do konkursów czy ważnych egzaminów☺️

avatar
Julian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Pan Adam pomógł mi przez wakacje podgonić zaległości w materiale z calego roku pierwszej klasy liceum. Wiem juz teraz, ze to z nim będę przygotowywal sie do matury bo lekcje sa ciekawe, a on zaangażowany i zawsze usmiechniety.

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Świetny korepetytor, jego erudycja nie zna granic! Nauczył mnie wszystkiego: fizyki kwantowej, przerabiania drewna na trociny, rybactwa i zakwaszania ogórków. Polecam każdemu, wart każdej wydanej złotówki!

avatar
Witold
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2020

Pan Adam to idealny korepetytor dla każdego, kto chce spełniać swoje marzenia na kierunku lekarskim. Miałem do czynienia z wieloma korepetytorami, ale dopiero pan Adam pomógł mi zrozumieć maturalny zakres biologii. Jego podejście jest niezwykle profesjonalne, ale z ludzką twarzą. O tym, że Pan Adam skuteczny jako korepetytor powinno świadczyć to, że ja również dzięki niemu jestem juz studentem medycyny. Podsumowując, serdecznie polecam !!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.