Adrianna Duda

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Łódź (Śródmieście)
Warszawa (Śródmieście)

Opis ogłoszenia

Jestem studentką architektury na politechnice Łódzkiej na ostatnim semestrze.

Trzy lata pracowałam w szkole rysunku Domin w Łodzi i Warszawie. Mam doświadczenie w nauczaniu, przygotowywałam na egzaminy wstępne na studia z architektury oraz asp, a także prowadziłam zajęcia z dziećmi.

Zapraszam na indywidulane zajęcia plastyczne - mogą być one nastawione głównie na rysunek lub po prostu na pobudzanie kreatywności.

Zapraszam do kontaktu, chętnie wyśle swoje prace.

Czas zajęć do ustalenia jednak z doświadczenia wiem że dwie godziny to minimalny czas, w szkołach i studiach rysunku zajęcia trwają zazwyczaj około cztery godziny.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2021

Szczerze polecam Panią Adriannę. Dzięki niej oszczędziłam sobie sporo stresu związanego ze studiami. Jeszcze raz dziękuję za pomoc!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2021

Profesjonalna i fachowa pomoc. Super kontakt. Polecam z całego serca! Profesjonalistka!!! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.