Ostatnia aktywność:
17 dni temu
 
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Programowanie70 - 150 / 60 min

Ola Dąbrowa

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Prowadzę zajęcia w zakresie:
- tworzenia stron internetowych
- tworzenia stron na WordPressie
- tworzenia profesjonalnych, komercyjnych szablonów na WordPressie
-pozycjonowania stron 
- wdrażania projektu na serwer AWS, wraz z instalacją certyfikatu SSL, utworzeniem oraz skonfigurowaniem skrzynek pocztowych
- montażem filmów w programie Adobe After Effects

W sposób przystępny i miły nauczę Cię tworzenia stron internetowych opartych na technologiach HTML5, CSS3, JavaScript i PHP.

Pozycjonuję strony, które w zakresie fraz trudnych są obecnie na pierwszej stronie Google.Moja pasją jest tworzenie zaanimowanych stron internetowych. Od kilku lat również zajmuję się montażem filmów w programie After Effects, specjalizując się w tworzeniu czołówek do filmów.

Swoje prace filmowe sprzedaję między innymi na amerykańskiej stronie Shutterstock, na której każda praca podlega dokładnej selekcji pod względem profesjonalności wykonania. 

Posiadam doświadczenie w zakresie nauczania, moi uczniowie już po kilku lekcjach samodzielnie nagrywają oraz montują filmy, prowadząc z powodzeniem kanały na YouTube. 

Twój następny krok do spełnienia marzeń? Napisz do mnie, a już wkrótce powstanie Twoja pierwsza strona internetowa lub film!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Ola Dąbrowa
Urle 9/12
02-943 Warszawa
NIP: 5213826732

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2024

Bardzo polecam lekcje z Olą!! Potrafi bardzo dobrze wszystko wytłumaczyć i pokazać od zera. Jestem bardzo zadowolona, od początku do końca pomogła mi w tym z czym miałam problem. Na dodatek jest ciepłą i cierpliwą osobą!! ❤️

avatar
Marlena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2019

Na Olę trafiłam już kilka miesięcy temu i dzięki niej jestem w stanie nagrywać, montować oraz edytować swoją stronę internetową! To niezwykle ciepła osoba z dużym doświadczeniem, przekazała ogromną dawkę wiedzy, pokierowała montażem filmów w After Effects na mój kanał na YouTube, pokazała w przejrzysty sposób działanie Wordpressa i nawet więcej - jak mogę ustawić kamery do nagrywania i światło ;) pomogła z doborem sprzętu... Nic dodać nic ująć! Polecam z całego serca :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.