Adrianna Ciesielska

Ostatnia aktywność:
2 dni temu
 
Online
Kraków (Prokocim)

Opis ogłoszenia

Dzień dobry. Nazywam się Adrianna. Mam 19 lat i studiuję aktorstwo. Jestem dwujęzyczna, moja mama jest Ukrainką, dlatego język ten towarzyszy mi od dziecka. Chętnie pomogę Ukraińcom w nauce polskiego. Pracowałam jako lektorka w szkole językowej, dlatego mam doświadczenie zarówno w pracy z dziećmi jak i dorosłymi. 
Добрий день. Мене звати Адріанна. Мені 19 років і вчуся я на актрису. Моя мама з України, тож українську знаю від дитинства. З радістю допоможу Українцям навчитися польського.  Я вчила учнів на курсах польскої мови, такщо маю досвід праці з дітьми і дорослими. Запрошую на урокі зі мною :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.