Achillus Del Genio

Ostatnia aktywność:
22 dni temu
 
 
Kraków (Kazimierz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Warsztaty prywatne lub w grupę, aby dowiedzieć się, jak zrobić kosmetyki organiczne i naturalne sami w domu, aby produkować tylko z naturalnych składników gamę produktów jako: mydła do ciała szampon, pasta do zębów i dezodorant, kremów przeciw starzeniu i pomadki…

Realizzo workshop privati o di gruppo per imparare a fare biocosmesi e detergenza naturali da soli in casa, per produrre con soli ingredienti naturali una gamma di prodotti che va dallo sapone per il corpo allo shampoo, al dentifricio e al deodorante, per arrivare fino alle creme antiage e i burri labbra e rossetti.

tel Poland: 0048 501604397
tel Italy: 0039 3471703922

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.