Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Bydgoszcz (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka40 - 90 / 60 min

Szymon

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Rhythm Academy to szkoła stworzona z myślą o kształceniu osób w każdym wieku oraz na każdym poziomie zaawansowania. Zajęcia są prowadzone tylko indywidualnie, co pozwala na dostosowanie tempa nauczania do potrzeb każdego ucznia. Szkołę prowadzą osoby z wykształceniem akademickim oraz wieloletnim doświadczeniem scenicznym.
Lekcje gry na gitarze prowdzić będzie Bartłomiej Wanecki – Absolwent Wydziału Dyrygentury, Jazzu i Edukacji Muzycznej na Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, Wydziału Edukacji Muzycznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, oraz Uniwersytetu Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja) w Katedrze Edukacji Muzycznej. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako pedagog. Jako muzyk, aktywnie współpracuje (jak napisać że współpracował lub ominąć słowo aktywnie) z m. in. : Opera Nova Bydgoszcz, Filharmonia Pomorska Bydgoszcz, TEUTA Project, Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, ,,Royal Concert „Tribute to To”.

Uczę na gitarze klasycznej, akustycznej, eletrycznej oraz ukulele :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Adres zajęć

Szymon
Toruńska 30/49
85-023 Bydgoszcz
NIP: 5542900576

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
07.2013 - 07.2018
Akademia Muzyczna w Bydgoszczy
Magister
Jazz i Muzyka Estradowa, Klasyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.