Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Wrocław
Oleśnica
Trzebnica
Oława
Długołęka
Kąty Wrocławskie
Wieluń
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jeśli chcesz być coraz lepszy lub mieć dobre wyniki w szkole lub na egzaminie - trafiłeś najlepiej jak się da. :-) Matura, egzamin ósmoklasisty, bieżąca nauka - zapraszamy! :)

Mamy wieloletnie doświadczenie i wielu zadwowolonych uczniów, zarówno wśród młodzieży uczącej się do szkoły jak i dorosłych profesjonalistów uczących się Business English.

Oferujemy kursy zgodne z europejskimi poziomami kwalifikacji EU i polskimi zasadami kształcenia Ministerstwa Edukacji. Nasze zajęcia to więcej niż korepetycje dlatego możemy zaoferować gwarancję efektywności.

Mamy różne pakiety zajęć - wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. Również warunki dotyczące rozliczeń mogą się różnić w zależności od kursu i poziomu - wszystkie szczegóły ustalamy indywidualnie. 

Możliwość wystawienia dyplomu i certyfikatu.

Academia

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 22:00
Wtorek07:00 - 22:00
Środa07:00 - 22:00
Czwartek07:00 - 22:00
Piątek07:00 - 22:00
Sobota09:00 - 21:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2022

Przygotowanie do egzaminu z filozofii na poziomie studiów doktoranckich - pełen profesjonalizm, rzetelność i zaangażowanie. Polecam Panią Dorotę z całego serca

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2020

Bardzo miłe zajęcia, dużo wiedzy przekazanej w przyjaznej i ciekawej formie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.