Dieaaden Abulehya

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Warszawa (Śródmieście)

Opis ogłoszenia

Witam,

Udzielę korepetycji w jezyku arabskim i w dialektach syryjskim, palestyńskim i jordańskim na wszystkich poziomach językowych, również online.

Jestem native speakerem z Palestyny, posiadam wieloletnie doświadczenie w wykładaniu języka arabskiego, zajmuję się również tłumaczeniami pisemnymi i ustnymi. Dysponuję wieloma pomocami naukowymi, w tym materiałami stosowanymi w jednym z najszepszych studiów języka arabskiego w Katarze, dostosowanymi do każdego poziomu zaawansowania.

Preferuję spotkania w centrum Warszawy przy dobrej kawie, mogę jednak dojechać do ucznia (w obrębie Warszawy).

Pracowałem dla różnych organizacji i firm takich jak: Global Real Estate Access Technology Inc. , Pekabex PREF Sp. z o.o. i Accenture.

Pozdrawiam,
Dieaaden

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 czerwca 2020

Dieaaden to świetny nauczyciel, zawsze bardzo dobrze przygotowany do zajęć, punktualny, doskonale pamięta, co było zadane, co było przedmiotem dyskusji na poprzednich zajęciach, zorganizowany, posiada bardzo dobre materiały, tematy omawiane na zajęciach nie są przypadkowe, a wręcz przeciwnie, jedno wynika z drugiego, co jest szczególnie ważne przy tak trudnym języku jakim jest język arabski. Serdecznie polecam:) Karina

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Dieaaden z chęcią pomógł w przetłumaczeniu mojego zdania na klasyczny język arabski i na MSA. Doradził również, które z tłumaczeń będzie lepsze w przypadku mojego zdania.
Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Świetny nauczyciel, wymagający i cierpliwy. . Rzeczowe i indywidualne podejście do ucznia.
Polecam z czystym sumieniem .

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2018

Diea ma wszystkie potrzebne cechy dobrego nauczyciela języka arabskiego: jest native speaker'em, jasno tłumaczy zagadnienia gramatyczne i wprowadza nowe słownictwo, ma cierpliwość do ucznia, ale równocześnie odpowiednio motywuje do nauki. Diea uczy zarówno arabskiego standardowego, ale również oferuje możliwość równoległej nauki dialektu lewantyńskiego arabskiego. Polecam go jako nauczyciela na każdym poziomie znajomości arabskiego - Diea perfekcyjnie mówi po polsku, dzięki czemu może wyjaśnić każde zagadnienie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.