Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Poznań
Suchy Las
Złotniki
Przeźmierowo
Tarnowo Podgórne
Skórzewo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Absolwentka filologii angielskiej, lektorka szkół językowych oraz tłumacz specjalistyczny zaprasza do efektywnej nauki języka angielskiego na wszystkich poziomach nauczania. Oferuję bogate materiały oraz profesjonalne podejście. Na co dzień prowadzę kursy języka angielskiego (również firmowe), kurs Business English, English in Banking oraz przygotowuję do egzaminów Cambridge ESOL. Osoby pragnące przełamać barierę językową, poznać język w stopniu komunikatywnym, bądź chcące kontynuować jego naukę zapraszam do wspólnych zajęć. Zajęcia prowadzę zarówno u Kursanta (w domu, firmie) jak i u siebie (Wola), również w godzinach porannych bądź dopołudniowych.

Agnieszka

UWAGA: Z racji obecnej, nowej dla wszystkich sytuacji, oferuję zajęcia online. Pracuję głównie na programach typu Skype, Teams, Zoom. Z uwagi na inny niż do tej pory charakter pracy, dysponuję elastycznymi godzinami. Zapraszam do nauki!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.