Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Trzebnica
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Część, mam na imię Daria, zapraszam Cię na prywatne zajęcia z szycia na maszynie w mojej domowej pracowni w Trzebnicy. Dowiesz się jak obsługiwać maszynę, jakich ściegów i materiałów używać oraz jak przerobić ubranie. Uszyjesz ze mną torbę, plecak, dekoracje do domu i proste ubrania oraz nauczysz się rysunku żurnalowego.

Moja babcia była krawcową, stąd szycie jest częścią mojego życia. Nauczyłam się podstaw na różnych warsztatach i do dzisiaj rozwijam swoją wiedzę i doświadczenie. Konstruuje własne wykroje na torby i plecaki, szyję proste ubrania oraz dekoracje do domu.

Te zajęcia dedykuję dla początkujących zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Ze swojej strony zapewniam materiały do pracy i indywidualnej nauki. Temat zajęć dostosuję do umiejętności i Twoich zainteresowań.

W miłej atmosferze nauczysz się podstaw i będziesz mógł uszyć to co Ci się podoba. Chętnie przekażę Ci wszystko co wiem i pokieruje w dalszej drodze do rozwoju.

Zapraszam Cię również na lekcje rysunku i malarstwa. Więcej informacji znajdziesz w moim drugim ogłoszeniu.

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek09:00 - 20:00
Środa09:00 - 20:00
Czwartek09:00 - 20:00
Piątek09:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2019
Akademia Sztuk Pięknych
Magister
Malarstwo
10.2019 - 10.2020
SWPS
grafika reklamowa
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
01.2015 - 01.2019
Fundacja Życie i Pasja
Prowadziłam co tydzień zajęcia plastyczne dla dzieci i młodzieży oraz co roku organizowałam wakacyjny tydzień zabaw dla dzieci pt. „Misja Gdańsk” dzięki dofinansowaniu z urzędu miasta Gdańsk oraz prowadziłam warsztaty plastyczne.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 września 2022

Z całego serca polecam zajęcia z rysunku/malarstwa z Panią Darią.
Córka korzysta już ponad rok z zajęć i jest bardzo zadowolona. Zajęcia są ciekawe, różnorodne i dopasowanie do możliwości ucznia. Córka poznaję różne techniki malowania, rysowania i to wszystko odbywa się we wspaniałej atmosferze- co bardzo wzbogaca warsztat. Pasja do rysunku rozkwitła dzięki Pani Darii, a jeszcze dodatkowo pomaga w przynitowaniach do liceum plastycznego. Będziemy kontynuować kolejny rok. DZIĘKUJEMY

Daria Bilska

Bardzo dziękuję za przemiłe słowa! ☺️ Również dziękuję za owocną współpracę! :)

avatar
Iga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2022

Uczęszczałam na zajęcia przez ponad rok, Pani Daria przygotowywała mnie do egzaminów do plastyka, moje umiejętności malarskie wzrosły o 100%, polecam.

Daria Bilska

Dziękuję bardzo za miłe słowa i super współpracę! :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 maja 2022

Bardzo duże zaangażowanie, uważność na ucznia, duża wiedza i umiejętności jej przekazania, dobra relacja z uczniem bez oceniania ale z e wzmacnianiem mocnych stron- talentu i wskazywaniem sposobów na progres w zakresie słabszych stron. Polecam serdecznie

Daria Bilska

Bardzo mi miło, dziękuję! :) Bardzo dziękuję za zaufanie i skorzystanie z moich zajęć

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.