Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Rzeszów
Przemyśl
Stalowa Wola
Mielec
Tarnobrzeg
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka60 / 60 min

Andrzej

Opis ogłoszenia

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu matematyki na wszystkich poziomach. Jest to moje powołanie i pasja, co skutkuje bardzo skutecznym nauczaniem oraz indywidualnym podejściem do każdego ucznia.

Dostosowuję metodę nauczania do każdej osoby na podstawie jej dotychczasowej wiedzy oraz cech osoboości tak, aby nauka była maksymalnie skuteczna. Jednocześnie dbam o swobodną i miłą, wręcz partnerską atmosferę zajęć. Powoduje to wzbudzenie u ucznia dobrego samopoczucia niezależnie od stanu posiadanej wiedzy, co przekłada się na efekty.

Doceniam niestandardowe pomysły i staram się wzudzić u każdego ucznia chęć do regularnej pracy. Motywacja sprawia, że moi uczniowie z każdą następną lekcją coraz chętniej zgłębiają wiedzę co przynosi im wymierne korzyści, satysfakcję i zadowolenie z rozwiązywania problemów i pokonywania ograniczeń.

Serdecznie zapraszam do kontaktu. Gwarantuję pełen profesjonalizm połączony z przekazem pozytywnego myślenia.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.