Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski70 / 60 min

Aayush

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii

Opis ogłoszenia

PL:
Jestem młodym native speakerem języka angielskiego z Indii.Obecnie mieszkam w Gdańsku i uczę angielskiego w korporacjach i szkołach.Uwielbiam podróżować, nawiązywać przyjaźnie i odkrywać świat.Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci ćwiczyć, uczyć się lub doskonalić obecny poziom angielskiego, jesteś we właściwym miejscu.

Mogę Ci pomóc z konwersacją, pisaniem, czytaniem lub ogólnym angielskim. Obecnie uczę dorosłych, dzieci, menedżerów i nie tylko. Nie ma znaczenia, czy znasz angielski, czy nie, można się uczyć. Pomagam również przygotować się do egzaminów konkursowych, takich jak CAE, CPE, IELTS i TOEFL.

Posiadam duże doświadczenie, wiedzę z różnych dziedzin, 6 lat w finansach, 5 lat w informatyce, 2 lata w marketingu, sprzedaży i przedsiębiorczości oraz 1 rok w nauczaniu, moje doświadczenie pomaga mi uczyć wymaganych terminów i słów kluczowych zgodnie z Twoim zawodem.

Jestem pasjonatem jedzenia, podróży, ludzkich zachowań, technologii, filmów i nie tylko, jeśli chcesz rozpocząć próbną rozmowę. :)

EN:
I’m a young native English speaker from India.Currently living in Gdansk and teaching English in Corporations and Schools.I love traveling, making friends and exploring the world.If you’re looking for someone to help you Practice, Learn or Improve your current level of English, you’re at the right place.

I can help you with Conversational, Writing, Reading or General English. I currently teach Adults, Children, Managers & more.It doesn’t matter if you know any English or not, it’s possible to learn.I also help prepare for competitive examinations such as CAE, CPE, IELTS & TOEFL.

I have a lot of experience knowledge from various fields, 6 years in Finance, 5 years in information Technology, 2 years in Marketing, Sales & Entreprenuership and 1 year in teaching.My experience helps me teach the required terms and keywords as per your profession.

I am passionate about Food, Travel, Human Behavior, Technology, Movies & more, if you’re looking to start up a trial conversation. :)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Lekcje z Aayushem przebiegają bezstresowo i z humorem :). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo obawiałam sie lekcji z anglojęzyczna osoba. Aayush w jakiś magiczny sposób przekazuje wiedzę i zasady gramatyki z która od zawsze miałam problemy. Na lekcje przychodzi przygotowany, z ciekawymi tematami do dyskusji. Wziął sobie do serca, że potrzebuje się przeszkolić w konkretnej dziedzinie związanej z moja praca i po kilku miesiącach widzę ogromne efekty. Bez dwóch zdań polecam naukę z Aayushem - zarówno online jak i offline.

Aayush

Thank you Zuzanna :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Aayush jest nauczycielem mojej córki, który od początku profesjonalnie podszedł do tematu. Dokładnie wysłuchał na pierwszych zajęciach i sprawdził poziom nauki. Na każdych zajęciach jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, dysponuje ciekawymi materiałami. A co najważniejsze dla każdego, młodego czy starszego, Aayush świetnie umie zmotywować do nauki, ponieważ angażuje się i ma indywidualne podejście.
To był bardzo dobry wybór!

Aayush

Thank you Joanna ! :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nauczyciel z wysokimi kompetencjami w nauczaniu języka angielskiego. Przyjazna atmosfera na lekcjach w połączeniu z konsekwencją prowadzącego ułatwiają proces nauczania. Szeroka wiedza z różnych dziedzin pozwala na podejmowanie różnorodnych tematów a zajęcia nigdy nie są nudne. Gorąco polecam.

Aayush

Thank you so much Edyta:)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Polecam tego nauczyciela. Lekcje prowadzone są w przyjemny sposób i z humorem. Dodatkowo dobry kontakt i możliwość dostosowania terminu lekcji. Nie ma bariery typu nauczyciel - uczeń, więc lekcje są swobodne i mają charakter spotkania z kumplem :)

Aayush

Thank you Sławek :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Aayush cierpliwy, wymagający, zawsze uśmiechnięty, pełen zaangażowania nauczyciel.Jego zajęcia prowadzone są bardzo kreatywnie, w przemiłej atmosferze. Potrafi wytłumaczyć zawiłości związane z nauką angielskiego, w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego. Wkłada serce w swoją pracę, a to niestety rzadkość u innych. Taki nauczyciel to po prostu skarb.

Aayush

Thank you Góska :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Aayush to bardzo dobry nauczyciel. Prowadzi lekcje w sposób przyjemny i motywujący. Dużo wymaga, ale jest przy tym cierpliwy, kiedy czegoś nie rozumiem. Prowadzimy m.in. intensywne konwersacje, w których od razu wychwytuje i poprawia moje błędy, co nie zdarza się każdemu nauczycielowi.

Aayush

Thanks Krzystof :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Wspaniałe podejście do dzieci moj 7letni syn Aayusha uwielbia, nie może się doczekać do kolejnych zajęć. Kreatywnie prowadzi zajecia, przez zabawę. Najważniejsze że nie używa języka polskiego :) szczerze polecam.

Aayush

Thank you Paulina. :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Miła atmosfera, dobrze przygotowane zajęcia prowadzone w pełni w języku angielskim. Po długiej przerwie przystąpiłem do powtórki gramatyki języka angielskiego. Pan Aayush w jasny, klarowny sposób wyjaśnia podstawy teoretyczne łącząc je z praktycznymi przykładami. Nauka gramatyki stała się miła i przyjemna.

Pana Aayush’a cechuje cierpliwość, zaangażowanie oraz chęć pomocy w nauce języka wszystko to przekłada się na dobrą atmosferę podczas zajęć i dużą ich efektywność.

Aayush

Thank you for you kind words, Artur :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Polecam serdecznie zajęcia z Aayush wszystkim osobą, którym zależy na szybkim postępie w nauce języka. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób oraz są bardzo skuteczne. Postęp zauważyłem już po pierwszych zajęciach ponieważ Aayush jest nauczycielem wymagającym, któremu zależy na Twoim postępie w nauce. Zdecydowanie bardziej polecam zapisać się do Aayush niż do szkoły jezykowej ponieważ tutaj otrzymamy program specjalnie dopasowany do naszych potrzeb :)

Aayush

Thank you for the review Rafał. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.