Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk (Wrzeszcz)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 / 60 min

Aayush

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii

Opis ogłoszenia

PL:
Jestem młodym rodzimym językiem angielskim z Indii. Obecnie mieszka w Gdańsku i uczy angielskiego w korporacjach i szkołach. Uwielbiam podróżować, poznawać przyjaciół i odkrywać świat. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci ćwiczyć, uczyć się lub ulepszać obecny poziom języka angielskiego, trafiłeś we właściwe miejsce.

Mogę pomóc w rozmowie, piśmie, czytaniu lub w ogólnym języku angielskim. Obecnie uczę dorosłych, dzieci, menedżerów i dyrektorów generalnych. Nie ma znaczenia, czy znasz angielski, czy nie, można się uczyć. Pomagam także przygotować się do egzaminów konkursowych, takich jak CAE, CPE, IELTS i TOEFL.

Mam szeroką wiedzę w różnych dziedzinach, 6 lat w finansach, 5 lat w informatyce, 2 lata w marketingu, sprzedaży i przedsiębiorczości oraz 1 rok w nauczaniu. Moje doświadczenie pomaga mi uczyć wymaganych terminów i słów kluczowych w zależności od zawodu.

Pasjonuję się jedzeniem, podróżami, zachowaniem ludzi, technologią, filmami i innymi rzeczami, jeśli chcesz rozpocząć rozmowę próbną :)

EN:
I’m a young native English speaker from India. Currently living in Gdansk and teaching English in Corporations and Schools. I love traveling, making friends and exploring the world.If you’re looking for someone to help you Practice, Learn or Improve your current level of English, you’re at the right place.

I can help you with Conversational, Writing, Reading or General English.I currently teach Adults, Children, Managers & more. It doesn’t matter if you know any English or not, it’s possible to learn. I also help prepare for competitive examinations such as CAE, CPE, IELTS & TOEFL.

I have a lot of experience knowledge from various fields, 6 years in Finance, 5 years in information Technology, 2 years in Marketing, Sales & Entreprenuership and 1 year in teaching. My experience helps me teach the required terms and keywords as per your profession.

I am passionate about Food, Travel, Human Behavior, Technology, Movies & more, if you’re looking to start up a trial conversation.:)

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 20:00
Wtorek07:00 - 20:00
Środa07:00 - 20:00
Czwartek07:00 - 20:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota07:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nauczyciel z wysokimi kompetencjami w nauczaniu języka angielskiego. Przyjazna atmosfera na lekcjach w połączeniu z konsekwencją prowadzącego ułatwiają proces nauczania. Szeroka wiedza z różnych dziedzin pozwala na podejmowanie różnorodnych tematów a zajęcia nigdy nie są nudne. Gorąco polecam.

Aayush

Thank you so much Edyta:)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Polecam tego nauczyciela. Lekcje prowadzone są w przyjemny sposób i z humorem. Dodatkowo dobry kontakt i możliwość dostosowania terminu lekcji. Nie ma bariery typu nauczyciel - uczeń, więc lekcje są swobodne i mają charakter spotkania z kumplem :)

Aayush

Thank you Sławek :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Aayush cierpliwy, wymagający, zawsze uśmiechnięty, pełen zaangażowania nauczyciel.Jego zajęcia prowadzone są bardzo kreatywnie, w przemiłej atmosferze. Potrafi wytłumaczyć zawiłości związane z nauką angielskiego, w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego. Wkłada serce w swoją pracę, a to niestety rzadkość u innych. Taki nauczyciel to po prostu skarb.

Aayush

Thank you Góska :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Aayush to bardzo dobry nauczyciel. Prowadzi lekcje w sposób przyjemny i motywujący. Dużo wymaga, ale jest przy tym cierpliwy, kiedy czegoś nie rozumiem. Prowadzimy m.in. intensywne konwersacje, w których od razu wychwytuje i poprawia moje błędy, co nie zdarza się każdemu nauczycielowi.

Aayush

Thanks Krzystof :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Wspaniałe podejście do dzieci moj 7letni syn Aayusha uwielbia, nie może się doczekać do kolejnych zajęć. Kreatywnie prowadzi zajecia, przez zabawę. Najważniejsze że nie używa języka polskiego :) szczerze polecam.

Aayush

Thank you Paulina. :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Miła atmosfera, dobrze przygotowane zajęcia prowadzone w pełni w języku angielskim. Po długiej przerwie przystąpiłem do powtórki gramatyki języka angielskiego. Pan Aayush w jasny, klarowny sposób wyjaśnia podstawy teoretyczne łącząc je z praktycznymi przykładami. Nauka gramatyki stała się miła i przyjemna.

Pana Aayush’a cechuje cierpliwość, zaangażowanie oraz chęć pomocy w nauce języka wszystko to przekłada się na dobrą atmosferę podczas zajęć i dużą ich efektywność.

Aayush

Thank you for you kind words, Artur :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Polecam serdecznie zajęcia z Aayush wszystkim osobą, którym zależy na szybkim postępie w nauce języka. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób oraz są bardzo skuteczne. Postęp zauważyłem już po pierwszych zajęciach ponieważ Aayush jest nauczycielem wymagającym, któremu zależy na Twoim postępie w nauce. Zdecydowanie bardziej polecam zapisać się do Aayush niż do szkoły jezykowej ponieważ tutaj otrzymamy program specjalnie dopasowany do naszych potrzeb :)

Aayush

Thank you for the review Rafał. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.