Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Saska Kępa)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam!

Jestem studentem V roku medycyny na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Udzielę korepetycji z biologii molekularneji na wszystkich poziomach zaawansowania.

Posiadam już kilkuletnie doświadczenie w udzielaniu korepetycji. Wiem, co sprawia największe trudności i jak to przystępnie wytłumaczyć.

Na moich zajęciach korzystam z wielu materiałów dodatkowych, a dzięki różnorodności przerabianych zadań materiał szybciej staje się zrozumiały. Wszystkie materiały otrzymywane na zajęciach wliczone są w ich cenę.

Zapraszam serdecznie!!!!

35 zł/60 min

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.