Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Warszawa (Centrum +1)
Katowice
Faktura VAT
Język angielski70 / 60 min

Aggie

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/519 opinii

Opis ogłoszenia

ANGIELSKI TO MOJA PASJA
i dlatego też
Szukam uczniów którzy do nauki języka podchodzą z pasją!!!
Posiadam - Dyplom ukończenia Uniwersytetu w Cambridge UK
SPECJALIZUJE SIĘ W BRITISH PRONUNCIATION, BUSINESS AND LEGAL ENGLISH!!!!
Udzielam prywatnych korepetycji na wszystkich poziomach zaawansowania (dzieci, młodzież, dorośli).
Prowadzę przygotowanie do matury/egzaminów.

Jestem wymagająca, dużo zadaje ale dzięki temu rezultaty są szybko widoczne a uczniowie zadowoleni!!!
Każdego ucznia traktuje indywidualnie, zajęcia i materiał dopasowuje do subiektywnych potrzeb każdego ucznia.
Zapewniam że posiadam ciekawe materiały i dużo pomysłów na interesujące zajęcia!

Posiadam wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka które zdobyłam podczas udzielania lekcji języka angielskiego w szkołach językowych jak również podczas zajęć indywidualnych posiadam wykształcenie kierunkowe oraz unikalne zaplecze metodyczne.

Prowadziłam zajęcia z języka angielskiego m.in w UK w Cambridge, podczas 7 letniego pobytu gdzie również ukończyłam studia i pracowałam jako tłumacz.
Posiadam dyplom ukończenia Uniwersytetu w Cambridge jak również DPSI (Diploma in Public Service Interpreting), jestem w stałej współpracy z klientami z krajów anglojęzycznych co daje mi ciągły kontakt z ŻYWYM JĘZYKIEM!!!!

Prowadzę konwersacje na dowolny temat: biznes, nauka, kultura, rozrywka, zapewniam ciekawe materiały i miłą atmosferę :)

Serdecznie zapraszam na spotkanie wprowadzające!!!

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Aggie
ul.Długa 44/50 lok 222
00-241 Warszawa
NIP: 113-20-79-84

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
01.2005 - 06.2010
Cambridge University
Kursy i szkolenia
.
DPSI
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Uczyłem się u Agnieszki kilka lat. Teraz uczą się moje dzieci. Bardzo polecam. A szczególnie osobom które mają problem z nieprawidłową wymową.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 sierpnia 2021

Uczę się z Panią Agnieszką jęz. angielskiego od przeszło 3 lat. W swojej wieloletniej „karierze” uczniowskiej z pośród wielu nauczycieli tego języka, z którymi miałem do czynienia jest jedną z najlepszych jak nie najlepszą nauczycielką. Takiej dbałości o wymowę, akcent nie spotkałem do tej pory u nikogo nawet u native. Elastyczność, dostosowanie materiałów jak i metod nauki Pani Agnieszki, aby poprawić oraz wyeliminować błędy w wymowie, gramatyce są warte polecenia. Postęp jaki dokonałem dzięki Pani Agnieszce jest zauważalny i znaczący. Polecam każdemu, kto chce się uczyć z nauczycielem, który poprzez własne doświadczenie, duże umiejętności pedagogiczne oraz co najważniejsze udokumentowaną znajomość języka angielskiego potrafi uczyć i nauczyć tego języka. A nie jest to łatwe i sama umiejętność posługiwania się biegle językiem nie gwarantuje umiejętności przekazania wiedzy i nauczenia go.

ANGIELSKI I PASJA

Panie Pawle

Bardzo gorąco dziękuje za tak miłe słowa uznania. Praca z Panem to również ogromną przyjemność dla mnie. Panie Pawle życzę dalszych sukcesów i dalszej wytrwałości ze mną.

Agnieszka Angielski z Pasją

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2021

Pani Agnieszka jest świetnym nauczycielem.Gorąco polecam Paweł

ANGIELSKI I PASJA

Bardzoe dziękuje za miłe słowa

Agnieszka Angielski z Pasją

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2020

Super Nauczycielka, której pasją rzeczywiście jest nauka języka angielskiego.

Na zajęciach Agnieszka stara się przede wszystkim, aby nie ,,kaleczyć" języka nieprawidłową wymową i być zrozumianym przez odbiorcę.
Zabawne, że dopiero po tylu latach obcowania z językiem zdałam sobie z tego sprawę. :)

Pomimo, że nie mogę już korzystać z zajęć to polecam wszystkim!

pozdrawiam

ANGIELSKI I PASJA

Aniu niezmiernie mi miło , dziękuję za miłe słowa

Pozdrawia serdecznie życząc dalszych sukcesów

Agnieszka Angielski z Pasją

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 grudnia 2020

Wspaniała nauczycielka z energią oraz pasją, a przy okazji bardzo otwarta i sympatyczna osoba. Kładzie duży nacisk na poprawną wymowę oraz rozwój umiejętności mówienia, a przy tym ma dobre podejście do ucznia, potrafi zmobilizować do nauki. Ogromnie polecam !

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 grudnia 2020

Zajęcia prowadzone przez Panią Agnieszkę są świetne ,przekazuje dokładnie wiedzę i w sposób dzięki który bardzo łatwo można zapamiętać . Pani Agnieszka skupia się bardzo na wymowie ,a w szkołach to jest jednak pomijane . P. Agnieszka także motywuje do nauki i widzę duże efekty pracy włożonej w bardzo dużej części przez nią.W razie jakiś wątpliwości zawsze można liczyć na jasną odpowiedź.
Serdecznie polecam :)

avatar
Daniel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Zajęcia u P, Agnieszki bardzo mi odpowiadały/ją. Doceniam za indywidualne podejście i dużą cierpliwość oraz pełen profesjonalizm. Możliwość dostosowania godzin do moich preferencji też nie stanowiła problemu, co bardzo cenię. Polecam serdecznie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2020

Uczęszczam na zajęcia kilka miesięcy i widzę ogromną poprawę. Wszelkie gramatyczne tematy tłumaczone są w bardzo przyjazny sposób. Pani Agnieszka zwraca ogromną uwagę na poprawną wymowę, co dla mnie jest bardzo ważne. Pomaga przełamać barierę językową i sprawia, że z większą pewnością siebie mówię po angielsku. Poza tym zajęcia odbywają się w niezwykle miłej atmosferze. Bardzo polecam!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2020

Bardzo podoba mi się podejście Agnieszki do nauki języka angielskiego - jest zupełnie inne od podejścia nauczycieli, których spotkałem pokonując kolejne szczeble edukacji. Na zajęciach prowadzonych przez Agnieszkę szczególny nacisk stawiany jest na poprawną wymowę oraz naukę poprzez słuchanie.

Polecam!

avatar
Ida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2020

Zajęcia z panią Agnieszka bardzo mi pomogły. Z matur jestem bardzo zadowolona, a szczególnie z matury ustnej, której się najbardziej obawiałam. Na zajęciach pani Agnieszka zwracała mi uwagę na poprawną wymowę, czego nigdy nie robiono na lekcjach w szkole. Przyjemna atmosfera zajęć pomogła mi się otworzyć, dzięki czemu przestałam wstydzić się mówić po angielsku. Jeżeli chodzi o zagadnienia gramatyczne to pani Agnieszka miała mnóstwo przeróżnych materiałów dzięki czemu przerobiłyśmy wszelkie możliwe typy zadań i nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie. Na zajęcia chodziłam z koleżankami i do każdej z nas pani Agnieszka podchodziła indywidualnie, skupiając się na niedociągnięciach każdej z nas z osobna. Każde zajęcia były naprawdę bardzo przyjemne, pani Agnieszka jest przemiłą osobą i widać, że naprawdę zależy jej na postępie ucznia.

ANGIELSKI I PASJA

Ida bardzo dziękuje za miłe słowa. Pozdrawiam Cie cieplutko !

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Z Panią Agnieszką przygotowywałam się do matury rozszerzonej z języka angielskiego przez 2 lata. Od razu zaznaczę, że z wyniku byłam bardzo zadowolona. Bardzo dobrze nam się pracowało, zajęcia bardzo mi pomogły, zwłaszcza z mówieniem. Pani Agnieszka pomogła mi w nauce poprawnej wymowy i akcentu, co w szkołach często jest pomijane. Na miejscu było dużo materiałów, słowników, specjalnych książek do gramatyki, phrasal verbs czy o formach pisemnych na maturze. Było dużo prac domowych, ale zawsze były one sprawdzane na zajęciach i obszernie analizowane. Skupiałyśmy się na zagadnieniach które sprawiały największe kłopoty. Pani Agnieszka jest bardzo kontaktową osobą (nawet introwertyków zmusi do gadania po angielsku długo i wyczerpująco). W sali panowała pozytywna atmosfera, że nawet po całym dniu w szkole wciąż chciało się pracować i z sali wychodziło się zawsze z uśmiechem. W lekcjach podobało mi się też to, że zawsze można się było dogadać, gdy z jakichś powodów zajęcia przepadły udawało się znaleźć termin i godzinę, by je nadrobić.
Podsumowując, Pani Agnieszka jest jednym z najlepszych nauczycieli jakich miałam i jeśli chcecie mieć bardzo dobry wyniki z egzaminu, albo po prostu nauczyć się swobodnie rozmawiać po angielsku, tak by zagranicą ktoś naprawdę was zrozumiał, to warto skorzystać z lekcji Pani Agnieszki :)

ANGIELSKI I PASJA

Agnieszko bardzo dziękuje !Miło mi niezmiernie , że się odzywasz!Życze dalszych sukcesów!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lipca 2020

Na zajęcia do P. Agnieszki uczęszczam nieprzerwanie od 4 lat i z ogromną przyjemnością przyznać muszę iż nigdy nie miałem lepszego nauczyciela. Pasja i zaangażowanie P. Agnieszki sprawia że lekcje z nią to ogromny zastrzyk wiedzy i motywacji do dalszej nauki. Polecam sprawdzić samemu.

ANGIELSKI I PASJA

Panie Karolu bardzo dziękuje!

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2020

Ja uczęszczam do Agnieszki od ponad roku i właściwie mogę powiedzieć, że to był strzał w dziesiątkę. Właściwie chciałem kontynuować i szlifować mój angielski zaraz po uzyskaniu Cambridge Assesssment poziomu advanced, żeby nie pozwolić moim wówczas nabytym umiejętnościom zaniknąć lub ulec pogorszeniu, ponieważ muszę przyznać, że na tamten jeszcze byłem w oszołomiony uzyskanym wynikiem. Chcę przez to powiedzieć, że miałem na tamten czas swoje , nawet bym ujął bardzo specyficzne oczekiwania (patrząc z perspektywy czasu), które Agnieszka kazała mi wyplenić i zarazem uświadomiła mi gdzie podążać i jak to dalej robić. Podczas każdej lekcji odnoszę wrażenie jak bym miał do czynienia z osobą, która jak by była ambasadorem świata anglosaskiego ukazującą i pokazującą brytyjski punkt widzenia i sposób myślenia. Wiem to ponieważ mam wielu znajomych, którzy są Brytyjczykami. Na obecną chwilę jesteśmy na dobrej drodze by mógł się podjąć egzaminu CPE. Przed Agnieszką miałem wielu nauczycieli, dzięki którym mogłem spełnić swoje marzenie mówienia po angielsku. Natomiast ona sama dla mnie jest mentorką, która umożliwia mi to marzenie dalej realizować.

ANGIELSKI I PASJA

Łukasz bardzo mi miło czytać tak miłe słowa raz jeszcze dziękuje!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2020

Agnieszka jest wybitnym nauczecielem podchodzącym do ucznia z wielką pasją i zaangażowaniem.Jest bardzo wymagająca jej wyjątkową umiejętnością jest praca nad poprawną brytyjską wymową.W bardzo ciekawy sposób prowadzi zajęcia na ktorch przepalata rozne zagadnienia w tym gramtyke czy wymowe.Tu należy podkreślić ze gramtyke tlumaczy w zupełnie nietypowy sposób, ale przede wszystkim potrafi przełamć bariere mowienia.Zadeje Dużo ćwiczen o szerokiej aktywnosci dzieki ktorym z łatwością można pogłębiać zagadnienia z wczesniejszych zajeć.Jest nauczecielem z ogromnym doświadczeniem I szerokim przygotowaniem merytorycznym.Zdecydowanie polecam!

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
29 maja 2020

Polish version below.

Ms Agnieszka wrote that she had time to teach me. Detailed description below, if someone has no time to read, here is the summary: lost time, not responsible person.
P. Agnieszka asked me before the first lesson for extensive e-mail explanations of what I want to learn, I also had to complete a 40 min test. I sent the results. In addition, I had a phone conversation with her for 1 hour, where she also asked about my expectations. Then we had a 1,5-hour lesson. During the lesson I did not know the result of the test, which I completed for her, we also did not check the exercises that I also prepared at her request or the short essay (1.5 hours of my work). This first lesson was devoted one more time to my expectations. She described to me what learning plan would she prepare for me and how much learning material would send me after the lesson. Nothing like this happened. She just didn't speak again. After a week, I wrote an e-mail with a question asking what to do next - I received the answer that she has no time to teach me and she resigns.

Pani Agnieszka była napisała, że ma czas mnie uczyć. Dokłady opis poniżej, jeśli ktoś nie ma czasu czytać, tu podsumowanie: stracony czas, niepoważna osoba.
P. Agniezka poprosiła mnie przed pierwszą lekcją o obszerne wyjaśnienia mailowe czego chcę się uczyć, musiałam też wypełnić 40 min test. Wyniki wysłałam. Odbyłam z nią jeszcze 1h rozmowę telefoniczną, gdzie także wypytywała o moje oczekiwania. Następnie miałyśmy 1,5h lekcję. Podczas lekcji P. Agnieszka przechodziła na język polski, wielokrotnie podkreślała, że mam duże problemy z poprawną wymową (pewnie mam, dlatego się uczę :), ale zamiast takich komentarzy ogólnych, lepiej po prostu wskazać błąd w konkretnym wyrazie. Niestety P. Agnieszka też popełniała błędy w wymowie. Podczas 1,5h lekcji nie poznałam wyniku testu, który dla niej wypełniłam, nie "zdążyłyśmy" też sprawdzić, ćwiczeń które też na jej prośbę przygotowałam łącznie z krótkim wypracowaniem (1,5h mojej pracy). Ta piersza lekcja znowu była o moich oczekiwaniach i o tym, jaki plan nauki mi przygotuje i ile materiałów do nauki wyśle mi po lekcji. Nic takiego się jednak nie stało. Po prostu nie odezwała się więcej. Po tygodniu napisałam maila z pytaniem co dalej - otrzymałam odpowiedź, że nie ma czasu mnie uczyć i rezygnuje. Czy nie mogła sama mi podziękować jako pierwsza?

ANGIELSKI I PASJA

Komentarz P. Zofii jest bardzo niestosowny i krzywdzący moją osobę. Z zajęć z P. Zofią zrezygnowałam świadomie po pierwszych zajęciach i poinformowałam ww. Panią mailem. Nie podoba mi się brak szacunku do nauczyciela jakim nacechowana była nasza rozmowa telefoniczna (o której nota bene) Pani pisze poniżej, jak i sama lekcja z Panią Zofią. Będąc osobą kulturalną nie chciałam powiedzieć P. Zofii tego wprost. Napisałam maila z informacją o rezygnacji z zajęć. Niestety w zamian spotykam się z taką opinią na e-korepetycje.
Co gorsza nie jestem jedyną "ofiarą" negatywnych opinii ze strony P. Zofii. Jeszcze przed rozpoczęciem zajęć dostałam od P. Zofii maile w których to "obszernie" krytykowała" WSZYSTKICH swoich poprzednich nauczycieli angielskiego. Poniższa opinia Pani Zofii na e-korepetycje jest jedynie potwierdzeniem moich słów.

Poświęciłam Pani Zofii dużo mojego prywatnego czasu. Wysłałam jej test, dodatkowe materiały do pracy w dwóch oddzielnych mailach jeszcze przed zajęciami. Rozmawiałam przez telefon. Włożyłam dużo zaangażowania. Po to aby właśnie spełnić wymagania P.Zofii. Nie żądając w zamian żadnych korzyści materialnych. Nie spełniłam oczekiwań Pani Zofii ok. Ale nie jest to podstawą do pisania tak dalece krzywdzących opinii na mój temat.

Co do błędów każdy je popełnia czasami nauczyciele również .Tylko CI co się do nich nie przyznają żyją w wiecznym błędzie.....Moją rolą jako nauczyciela jest poprawianie i wskazywanie uczniom ich błędy. P. Zofia miała najwyraźniej duży problem z zaakceptowaniem faktu , że popełnia błędy...a ja byłam po to aby jej pomóc...

Poza tym nie uiszczając płatności za lekcje nie wymaga się wysyłania dalszych materiałów i pomocy naukowych.....

Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka

avatar
Zuly
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

I was desperate looking for an instructor that help me with my bad pronunciation because I had a talking in a congress, and my image was in the game. Aggie was the most indicated to do it, and she did it. I was really confident thanks to her instructions, and her patience to help me. And it wasn't an easy work, because I was an independent learner without any instructor before, so I have a lot of bad habits and mixtures with my mother tongue, Spanish. Bardzo dziękuję, naprawdę, Pani Aggie.

ANGIELSKI I PASJA

Bardzo dziekuje !Thank you!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 marca 2016

Wcześniej uczyłam się angielskiego zarówno w formie lekcji indywidualnych jak i kursów, które dawały znikome rezultaty głównie z powodu monotonnego toku nauczania. Nigdy nie miałam problemów z angielskim i uważałam że umiem już dużo, ale dopiero po spotkaniu z Agnieszką zdałam sobie sprawę że wcale tak nie jest!!
Naprawdę jest to osoba godna polecenia, indywidualnie dostosowuje program nauczania, kładzie duży nacisk na poprawną wymowę i konwersacje , bardzo dobrze tłumaczy i pomaga uporządkować wiedzę z gramatyki. Używa bardzo różnorodnych materiałów (często dające możliwość dodatkowego samodzielnego rozwijania swoich umiejętności) zajęcia są niezwykle przyjemne i nie nużą.
Agnieszka jest osoba niezwykle energiczną, która przekazuje mnóstwo pozytywnej energii co motywuje zarówno do nauki i pomaga przełamać obawę przed komunikowaniem się w obcym języku.
ZDECYDOWANIE POLECAM! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2016

Przed tym jak trafiłam do Agnieszki nie miałam dobrych doświadczeń z korepetytorami z języka angielskiego... zawsze to samo uzupełnianie zdań odpowiednią formą lub pisanie wypracowań...
Agnieszka stawia na mówienie, ale pomogła mi także uporządkować moją wiedzę z gramatyki. Jest wymagająca i z uporem poprawia mnie dopóki poprawnie nie wymówię słowa lub zdania. Zajęcia dostosowuje do indywidualnych potrzeb i udostępnia wiele ciekawych materiałów, dzięki którym samemu można się sporo nauczyć. Poza tym Agnieszka jest bardzo pozytywną osobą przez co zajęcia przebiegają w miłej i sympatycznej atmosferze.
Jak najbardziej polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2016

Agnieszka jest fantastyczną nauczycielką, wykorzystującą ciekawe i różnorodne materiały dydaktyczne. Nasze konwersacje pomogły mi nabraniu pewności siebie co ułatwiło mi posługiwanie się językiem angielskim. Zdecydowanie polecam zajęcia z Agnieszką, która ucząc, jednocześnie przekazuje swoją pozytywna energię i daje siłę do dalszego doskonalenia językowego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.