Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Doświadczona nauczycielka plastyki o wykształceniu kierunkowym udzieli prywatnych lekcji. Przykładowe techniki to rysunek ołówkiem, kredkami, malarstwo akwarelowe, akrylowe. Różne techniki, powierzchnie i faktury. Równierz techniki pracy w glinie, rzeźba, robienie odlewów, rękodzieło, elementy kaligrafii.

W razie potrzeby udostępniam swoje materiały (doliczam wtedy koszt do lekcji). W pracy staram się podążać za zainteresowaniami i zdolnościami ucznia.
Chętne osoby proszę o kontakt telefoniczny. Mój numer: 669 744 227.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek18:00 - 21:00
Środa18:00 - 21:00
Czwartek18:00 - 21:00
Piątek
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2020 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Nauczyciel kontraktowy
Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.