Opis ogłoszenia
Cześć 😊
Mam na imię Ola i prowadzę zajęcia z biologii i chemii, przygotowując uczniów do matury.
Poniżej przedstawiam wyniki moich uczniów z ostatnich lat. To dla mnie ważne podsumowanie wspólnej pracy, opartej na systematyczności, konsekwencji i indywidualnym podejściu do każdego ucznia.
Matura 2025
🏆 Biologia - 93%🏆 Chemia - 92%
Matura 2024
🏆 Biologia - 91%🏆 Chemia - 92%
Matura 2023
🏆 Biologia - 90%🏆 Chemia - 85%
O mnie:
Od 9 lat udzielam korepetycji z chemii i biologii uczniom szkół podstawowych i liceum. Pomagam zarówno w codziennej nauce, jak i w przygotowaniach do sprawdzianów, kartkówek oraz egzaminów - w tym matury. Wspieram swoich uczniów w zrozumieniu bieżącego materiału, nadrabianiu zaległości oraz rozwijaniu umiejętności i wiedzy wykraczającej poza podstawę programową.
Skontaktuj się ze mną, jeśli chcesz:
- Zrozumieć aktualny temat, dobrze napisać nadchodzący sprawdzian, poprawić ocenę
- Solidnie przygotować się do egzaminu maturalnego
- Uporządkować swoją wiedzę i poradzić sobie z trudnieszymi zagadnieniami
- Nadrobić zaległości z wcześniejszych etapów edukacji
- Uczyć się w komfortowej, przjaznej atmosferze, bez presji - w tempie dostosowanym do Twoich potrzeb
Dlaczego warto rozpocząć współpracę?
Badzo dobrze orientuję się w obowiązującej podstawie programowej oraz wymaganiach egzaminacyjnych na każdym poziomie edukacji. Dysponuje bogatym zestawem materiałów edukacyjnych - od zadań typowo egzaminacyjnych, po nowoczesne formy nauki takie jak schematy, grafy i skojarzenia. Tłumaczę w sposób prosty i przystępny. Zachęcam do zadawania pytań - zależy mi na tym, żeby każde zagadnienie zostało w pełni zrozumiane. Czas naszych zajęć wykorzystuję maksymalnie efektywnie, bo wiem, jak ważna jest dobrze przemyślana praca w drodze do sukcesu :-)
Każdemu z uczniów oferuję:
- Plan maturalny wraz z rozpisanym harmonogramem powtórek
- Przygotowane zadania z każdego działu ze zbiorów + zadania z CKE
- Pracę z wieloma różnymi podręcznikami i zbiorami
- Dostęp do prywatnych plików z materiałami
- Stały kontakt mailowy lub telefoniczny - w ramach wsparcia w codziennych zmaganiach z chemią/ biologią :-)
- Schematy, grafy do najważniejszych działów zarówno z biologii jak i z chemii
- Testy sprawdzające po każdym dziale
- Prace domowe dostosowane indywidulanie do potrzeb ucznia
- Wspólne rozwiązywanie arkuszy maturalnych wraz z dokładnym omawianiem schematów odpowiedzi i sposobu zdobywania punktów
- Checklisty działów do matury
Gdzie i kiedy możemy się spotkać:
- Lekcje online - profesjonalne zajęcia z użyciem wirtualnej tablicy oraz tabletu graficznego
- Zajęcia stacjonarne w Warszawie lub w Kielcach - z dojazdem do ucznia
- Zajęcia stacjonarne nieopodal Kielc - u mnie (adres po wcześniejszym kontakcie telefonicznym)
Nasze zajęcia dostosowuję do Twojego planu - możemy spotykać się o stałych porach lub elastycznie, w zależności od Twoich możliwości i planu dnia.
Kontakt telefoniczny: 572-338-187
Nie odbieram? Wyślij proszę sms - napewno oddzwonię.
Zapraszam do współpracy, razem osiągniemy Twoje cele! :-)
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
wystawiono opinii: 20
Świetnie przygotowane materiały, masa praktycznych wskazówek na lekcjach i prowadząca, która potrafi sprawić, że nawet trudne rzeczy stają się nagle proste. Polecam każdemu, kto chce zainwestować w siebie i zrobić solidny krok w stronę wymarzonego kierunku na studiach.
Bardzo polecam Panią Olę. Dzięki jej zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu byłem bardzo dobrze przygotowany do matury z biologii. Zajęcia były wymagające i nie było miejsca na lenistwo, ale właśnie dzięki temu osiągnąłem wysoki poziom wiedzy i czułem się pewnie na egzaminie. Pani Ola potrafi jasno tłumaczyć nawet trudne zagadnienia, zwraca uwagę na najważniejsze elementy i skutecznie motywuje do pracy. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc i z czystym sumieniem polecam każdemu, kto poważnie myśli o dobrym wyniku z biologii.
Dzięki Oli dostałam się na medycynę!
Chciałabym serdecznie podziękować za cierpliwość, zaangażowanie i świetle wytłumaczenie nawet najtrudniejszych zagadnień. Dzięki Tobie chemia przestała być dla mnie czarną magią, a stała się przedmiotem z którym będę wiązała swoją przyszłość.
Dzięki J.
Bardzo polecam! Pani Ola przygotowała w tym roku moją Córkę zarówno z biologii jak i z chemii. Córka bardzo zadowolona. Wszystko tłumaczone było jasne, z dużą cierpliwością. Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Bardzo polecam korepetycje z Panią Olą. Od października zostanę studentem medycyny!!! Dzięki Pani Oli spełniło się jedno z największych moich marzeń!
Bardzo dziękuje Pani Olu!
Bardzo polecam!
Baaaardzo polecam! Pani Ola jest fenomenalna. Nawiązałyśmy super kontakt, no i dzięki niej spełniłam swoje marzenie o studiach.
Polecam, najlepiej zainwestowane pieniądze.
Polecam Panią Aleksandrę. Syn uczęszcza na zajęcia do Pani Oli zarówno na lekcje chemii jak i biologię już drugi rok. Jest bardzo zadowolony.
Brałem udział w wielu zajęciach pozalekcyjnych i korepetycjach u różnych osób ale nikt nigdzie nie wytłumaczył mi tak dobrze podstaw dotyczących obliczeń i wiązań chemicznych, elektrochemii, termochemii oraz roztworów i reakcji. Jeśli komuś zależy żeby mieć mocne podstawy i wszystko wyjaśnione tak, że po prostu nie da się nie zrozumieć to serdecznie polecam. Na żadnych innych korepetycjach czegoś takiego nie uświadczyłem. Ponadto dostałem też rekomendacje przeczytania książek poza zakresem szkolnym i sam z własnej woli zakupiłem i przeczytałem literaturę rekomendowaną przez Panią Olę.
Podsumowując gdybym zaczynał szkołę jeszcze raz, to wpierw poszedłbym do dyrektora i zaproponował zmianę nauczycielki chemii na Panią Olę...

Bardzo polecam p. Olę

Super nauczycielka
Ola tłumaczy trudne zagadnienia w bardzo prosty sposób , zajęcia zawsze przebiegały bezstresowo w przemiłej atmosferze. Ma mnóstwo dobrej energii potrafi zmotywować do działania, korepetycje z nią były przyjemnością , serdecznie polecam wszystkim!☺️
Z Panią Olą przygotowałam się do poprawiania matury z chemii. Jestem bardzo zadowolona. Tłumaczyła mi wszystko dużo lepiej niż w szkole. Zrozumiałam tematy z którymi wcześniej miałam problem. Polecam!!!
Bardzo polecam! Mimo trudnej matury, jaka była w tym roku, to dzięki Pani Oli dostałam się na medycynę!!!
Z całego serca polecam Panią Olę. Jest bardzo cierpliwa i potrafi wytłumaczyć najtrudniejszy temat. Spotkania zawsze przebiegają w bezstresowej i przyjaznej atmosferze.
Bardzo polecam Panią Aleksandrę . Syn w końcu nie musi obawiać się oceny na koniec roku szkolnego.
Polecam z całego serca Panią Olę - zadania, które w szkole wydawały się nie do zrobienia, świetnie mi wytłumaczyła, a obecnie z chemią nie mam najmniejszego problemu. Pani Ola jest cierpliwa, wyrozumiała ale przede wszystkim rzeczowa i bardzo dobrze wszystko tłumaczy.
Bardzo polecam Panią Olę, dzięki korepetycją moja córka ma szanse dostać się na upragnioną medycynę.
Polecam serdecznie.
Bardzo polecam korepetycje z Panią Olą. Jest osobą bardzo cierpliwą i zawsze dobrze przygotowaną. Nie miałyśmy nigdy problemu z ustaleniem dogodnego terminu zajęć. Córka była bardzo zadowolona z lekcji, zdołała także poprawić ocenę z chemii na koniec roku szkolnego. Polecam serdecznie!


Wyślij wiadomość