Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Wolne terminy Dzień dobry! Jestem certyfikowanym lektorem języka angielskiego . Posiadam duże doświadczenie w prowadzeniu lekcji udzielanych prywatnie oraz we wrocławskiej szkole językowej. Udzielam korepetycji we Wrocławiu , a także w całej Polsce przez Skype , dla wszystkich grup wiekowych (młodzież, osoby dorosłe i dzieci) .

Obejmowane poziomy nauczania to: podstawowy (A1, A2) , średniozaawansowany (B1, B2) oraz zaawansowany (C1) . Ponadto przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego, maturalnego, FCE, CAE, TOEFL i innych

Swoją cierpliwością i pracą pomagam sprawić, by język angielski stał się fascynującą przygodą , bez niepotrzebnej presji typowej dla zajęć szkolnych, dostosowany do potrzeb i umiejętności każdego ucznia . Potrafię "zarazić pasją do nauki". Specyfika lekcji zależy od potrzeb, ilości osób i celu nauki. Świetna okazja do pogłębienia umiejętności konwersacji.

Posiadam biblioteczkę literatury angielskojęzycznej i chętnie udostępniam ją moim uczniom.

Atrakcyjna oferta również dla rodzeństwa, małżeństwa oraz dwójki znajomych !

Lekcje do godziny 15 w promocyjnych cenach!

Zajmuję się także tłumaczeniami dokumentów, prac i różnorodnych tekstów (zwykłych, specjalistycznych i technicznych) , m.in. CV, prezentacji, stron internetowych, instrukcji, umów, dokumentów prawnych, tekstów literackich, naukowych, medycznych i technicznych.
Posiadam również doświadczenie w tłumaczeniach "na żywo" (a vista). Ukończyłem Podyplomowe Studia Przekładu na Uniwersytecie Wrocławskim.

Korzystna cena ze względu na brak pośrednictwa.

Kontakt: 511 659 015

Serdecznie zapraszam!! :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.