AM Centrum Językowe- Na Miejscu, Dojazd, Skype

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Wrocław

AM Centrum Językowe- Na Miejscu, Dojazd, Skype

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika AM Centrum Językowe- Na Miejscu, Dojazd, Skype

O mnie

Uczymy z pasją i zaangażowaniem, rozbudzając w uczestnikach kursów chęć doskonalenia się oraz jak najlepszego porozumiewania się w języku obcym. Uczymy „myśleć” w danym języku, przeprowadzamy liczne dyskusje, uczymy zachowywać się w poszczególnych sytuacjach językowych i zachęcamy do zadawania pytań, aby jak najlepiej przyswoić sobie przedstawiane informacje.

Specyfika zajęć, intensywność kursu jak i rodzaj przerabianego materiału dostosowane są do potrzeb i umiejętności odbiorcy.

Swoją cierpliwością i pracą pomagamy sprawić, by nauka języków obcych stała się fascynującą przygodą, bez niepotrzebnej presji typowej dla zajęć szkolnych. Nauka z nami jest łatwa, przyjemna i daje natychmiastowe rezultaty.

Prowadzimy również biuro tłumaczeniowe. Nasi pracownicy zajmują się profesjonalnym tłumaczeniem pisemnym i ustnym, w tym tłumaczeniem na żywo (à vista), redagowaniem i korektą wszelkiego rodzaju tekstów.

W celu szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy na naszą stronę internetową:

amcentrumjezykowe(kropka)wroclaw(kropka) pl

Serdecznie zparaszamy!

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
"michał"
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

Skorzystałem najpierw z usług w zakresie tłumaczeń - ŚWIETNIE SIĘ SPISALI, tłumaczenia były ZAWSZE TERMINOWO ZROBIONE. A później poprosiłem o lekcje z języka angielskiego - i wreszcie mogłem spokojnie za granicą spędzić urlop. Mogłem się dogadać w wystarczający sposób. Umówiłem się już z nimi na kolejne lekcje - chcę podnieść poziom swoich umiejętności w języku angielskim, a nauka z AM Centrum Językowe to profesjonalizm i przyjemność.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2014

W naszej firmie zorganizowano kurs językowy prowadzony przez AM Centrum Językowe. Przyjeżdża do nas sympatyczna i miłai nauczycielka. Zajęciabyły bardzo ciekawe, a mnie coraz lepiej rozmawia mi się w języku angielskim. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2013

Profesjonalne tłumaczenie, bardzo dobry kontakt e-mailowy i zawsze w terminie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.