Opis ogłoszenia
Cześć! :)
Jestem studentką II roku kierunku lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i udzielam korepetycji z biologii dla uczniów szkoły średniej.
Oferuję indywidualne zajęcia 1- lub 1,5-godzinne, podczas których skupiam się przede wszystkim na:
- rozwiązywaniu zadań maturalnych,
- nauce schematów odpowiedzi,
- wyjaśnianiu trudnych zagadnień z teorii,
- nadrabianiu braków i utrwalaniu materiału.
Zajęcia prowadzę wyłącznie online.
Chętnie pomogę osobom, które chcą spokojnie nadrobić zaległości w wakacje lub lepiej przygotować się do kolejnego roku szkolnego i matury.
Zajęcia prowadzę w przyjaznej atmosferze, cierpliwie tłumaczę i dostosowuję tempo pracy do ucznia 😊
W razie pytań zapraszam do kontaktu!
Dostępność
Zakres lekcji
Miejsce lekcji
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Wyślij wiadomość