Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski75 - 140 / 60 min

Paulina To

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/539 opinii

Opis ogłoszenia

[* [* ZAPISY OD WRZEŚNIA 2019 !!!  *]

Skutecznie*] nauczam w sposób bezstresowy i interesujący, bez zbędnego zakuwania.

Metodykę dostosowuję indywidualnie do każdego ucznia gwarantując pełną satysfakcję i radość z zajęć.

Posiadam 8 letnie doświadczenie w nauczaniu w szkołach językowych oraz na lekcjach indywidualnych. Wiedzę zdobywałam na   Uniwersytecie Warszawskim (filologia, nauczanie j.angielskiego) oraz na wielu kursach, m.in.  CELTA (Certificate in English Language Teaching to Adults),  kursach  British Council i Helen Doron  z metodyki nauczania .

Moi uczniowie są bardzo zadowoleni z wyników pracy u mnie , podkreślając, że wreszcie przełamali barierę w mówieniu po angielsku i mogą się nim posługiwać bez poczucia wstydu.

 • indywidualne podejście do ucznia
 • konwersacje
 • gramatyka po angielsku :)
 • przygotowanie do: egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny, maturalny (matura podstawowa, rozszerzona, ustna)
 • przygotowanie do egzaminu na certyfikat: PET, FCE, CAE, CPE. IELTS (acdemic/ general)
 • przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej o pracę lub na studia w języku angielskim
 • język angielski dla pracowników firm,
 • w trakcie zajęć korzystam z autentycznych materiałów: brytyjskie książki, prasa, filmiki, programy telewizyjne
 • dodatkowe materiały przygotowywane przeze mnie
 • British English
 • General English
 • Business English
 • Język angielski w firmie,
 • korepetycje, zajęcia indywidualne, grupowe

(kursy: certyfikaty//egzaminy…) -----   udostepniam materiały zgodne z wymaganiami konkretnego egzaminu oraz próbne testy, udostepniam liste dobrych ksiazek do nauki, omawiam przebieg calego egzaminu/punktacje/jak sie przygotowac/jak zarzadzac czasem w trakcie egzaminu… itp, sprawdzam i omawiam prace pisemne pod egzamin(1praca/tyg), planuje okres przygotowan, organizuje próbne egzaminy ustne i pisemne dla moich uczniow)

zajęcia mogą się odbywać również w grupach (max 4os) – atrakcyjna cena !!!

lekcje prowadzone również przez SKYPE

                  CENNIK:

GENERAL ENGLISH100 zł/60min, 75 zl/45min

BUSINESS ENGLISH/ B2 /FCE /CAE /IELTS/matura/ przygotowanie do egzaminów szkolnych i uniwesyteckich120 zł/60min,  90 zl/45min

CPE - 140zł/ 60min

Wystawiam FAKTURY   --- ( Dowiedz sie czy dostaniesz dofinansowanie z pracy na prywatne lekcje!!! )

zapraszam serdecznie do siebie na lekcje przy  METRZE SŁODOWIEC .
[*(15min z CENTRUM)

NIE WYKONUJĘ TŁUMACZEŃ*]

[* ZAPISY OD WRZEŚNIA 2019 !!!  *]

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 18:00
Wtorek08:00 - 18:00
Środa08:00 - 18:00
Czwartek08:00 - 18:00
Piątek08:00 - 18:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 39
avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2019

Duże zaangażowanie lektorki. Fachowe i urozmaicone lekcje dostosowane do potrzeb i poziomu ucznia. Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze, co pomaga w przełamaniu barier językowych.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 kwietnia 2019

Bardzo dobrze prowadzone zajęcia. Świetny dobór materiałów (możliwość dostosowania do potrzeb ucznia) oraz bardzo dobry kontakt z lektorem. Ponadto duże doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminu CAE.
Polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2019

Merytoryczne i dydaktyczne przygotowanie do lekcji perfekcyjne.
Lekcje zawsze odbywają się w zaplanowanych terminach.
Kontrola bieżącego postępu nauki pomaga w dalszej ewaluacji językowej.
Świetna komunikacja lektor - uczeń.

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2018

Zajęcia prowadzone profesjonalnie. Duże zaangażowanie. Czas spotkań mija bardzo szybko ze względu na ciekawy i urozmaicony dobór materiałów, jak również bardzo przyjazną atmosferę. Bardzo owocnie spędzone pół roku. Nauka z Pauliną to na pewno nie jest czas stracony. Szczerze polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 lipca 2018

Wraz z koleżanką przygotowywaliśmy się przez Skype z Pauliną do egzaminu CPE. Zajęcia przebiegały w bardzo przyjemnej atmosferze, kontakt z Paulina był bezproblemowy, a grafik dosyć elastyczny. Dzięki materiałom, które nam udostępniła, egzekwowanym zadaniom domowym i próbnym testom oraz jej wrażliwości na niepoprawną wymowę :) nauka była zdecydowanie efektywniejsza, a do egzaminu podchodziłem ze spokojem. Początkowo obawiałem się, że przez Skype niczego się nie nauczę, jednak Paulina rozwiała wszystkie moje wątpliwości. POLECAM!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2018

Z Pauliną spotykałam się przez 3 miesiące przez Skype w ramach przygotowania do egzaminu CPE. Jest to nauczycielka bardzo zaangażowana, sympatyczna oraz słuchająca indywidualnych potrzeb. Z jej materiałami oraz pomocą udało mi się zaliczyć egzamin na najwyższy możliwy wynik.
Bardzo polecam!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2018

W skrócie: polecam! Na zajęcia uczęszczam od 10 miesięcy. Pani Paulina zawsze uśmiechnięta, ma przygotowany scenariusz zajęć oraz dodatkowe materiały wykraczające podręcznik. Zapisując się na lekcje, potrzebowałem bardzo specyficznej kombinacji j.angielskiego, tzn. biznesowego, akademickiego i ogólnego. Pani Paulinie udało się przygotować plan zajęć zarówno pod kątem merytorycznym, jak i bardzo umiejętnie wpleść dodatkowe materiały np. artykuły/filmy, które sprawiały, że zajęcia nie były nudne i monotonne. Polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 czerwca 2018

Uczęszczam na zajęcia u Pani Pauliny od roku i jestem z nich zadowolona !
Zajęcia odbywają się w wygodnym terminie
Są urozmaicone i dużo z nich wyciągnęłam
Lekcje bardzo dobrze przygotowują do egzaminów szkolnych jak i państwowych !
ogólnie bardzo polecam

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2018

Polecam! Lekcje odbywają się bardzo obrazowo przez Skype. Pani Paulina pomaga mi nauczyć się tego jak mi się zawsze wydawało trudnego języka, dzięki Niej zacząłem już nawet konwersować, jeszcze ideału nie ma, ale przełamałem się i już publicznie zaczynam używać tego do niedawna bardzo trudnego dla mnie języka Jest elastyczna , dostosowuje formę zajęć do potrzeb . Otrzymałem dużo ciekawych materiałów do ćwiczeń. Gdy wykonam jakieś zadanie wysyłam je przez e-mail do Pani Pauliny i szybko dostaję odpowiedź z poprawionymi błędami. Ile ja już kursów w przeszłości próbowałem,dopiero u Pani Pauliny coś się we mnie odblokowało i ten język nie jest taki trudny. Dziękuję Pani Paulino. Bardzo fachowa pomoc w rozsądnej cenie. Polecam wszystkim.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 maja 2018

Od roku uczęszczam na lekcje angielskiego u Pauliny. Zawsze uśmiechnięta i sympatyczna, chetnie odpowiada na zadane pytania. Lekcje są urozmaicone i rzetelnie przygotowane. Polecam bardzo.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Polecam korepetycje! Dzięki Pani Paulinie zrobiłam bardzo szybki postęp w rozmowie i uzyskałam satysfakcjonujący wynik z matury ustnej. :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2018

Z Pauliną miałam 2 spotkania przed maturą ustną z angielskiego. Jestem bardzo zadowolona - mogłam przećwiczyć krok po kroku wypowiedź maturalną i poprawić wymowę. Zajęcia są prowadzone w miłej atmosferze i dostosowane do potrzeb ucznia. Polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2018

Z Pauliną przygotowuję się do CAE od sierpnia. Sama długo próbowałam się do tego przygotować, ale dopiero z pomocą Pauliny czuję się na siłach, żeby podejść do tego egzaminu. Lekcje są bardzo zróżnicowane, poprzez gramatykę, ćwiczenia pod egzamin i speakingi, których jest bardzo dużo. No i ogrom wsparcia i motywacji w trudnych momentach. Gorąco polecam zajęcia z Pauliną, każdemu kto chce zgłębić swoją znajomość angielskiego, bo nie będzie żałował!!

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2018

Polecam zajęcia z Panią Pauliną. Przygotowywałam się do egzaminu B2, ustny i pisemny. Miałam parę zajęć, które pomogły przypomnieć i utrwalić podstawy po liceum. Zajęcia konkretne. Pani Paulina przygotowana do zajęć. Dostałam też wiele dodatkowych materiałów. Ogólnie pozytyw.
PS. Dziś zdałam drugą część egzaminu-egzamin ustny.
Dziękuję! Pozdrawiam!

avatar
Diana
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2018

Bardzo lubię zajęcia z Pauliną, wszystko bardzo fajnie tłumaczy i chociaż dopiero od niedawna uczę się pod jej okiem już widzę tego efekty. Atmosfera jest zawsze bardzo fajna, żadnego stresu, Paulina jest cierpliwa i zawsze przygotowana, daje mnóstwo fajnych materiałów, polecam w 100%

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Panią Pauliną. Lekcje są bardzo efektywne. Mimo tego, ze na zajęcia chodzę stosunkowo krótko jestem bardzo zadowolona i widzę duże postępy. Pani Paulina potrafi przekazać wiedzę w bardzo obrazowy i łatwy do zrozumienia sposób dzięki czemu nauka staje się przyjemnością

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2018

Witam. Wszystkim polecam zajecia z Paulina. Jest zawsze swietnie przygotowana do zajeć. Wspaniale przekazuje wiedzę. Atmosfera podczas zajeć jest super. Gdyby nie to źe wlasnie zmienily mi sie godziny pracy i na jakis czas musialem porzucic naukę, na pewno nadal bym chodzil. Mam nadzieje ze w krotce udam mi sie wrocic. Jeszcze raz goraco polecam!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2018

Zajęcia z Pauliną przebiegają w bardzo miłej atmosferze! Wszelkie wątpliwości są wyjaśniane, ponad to Paulina stawia duży nacisk na wymowę i gramatykę. Naprawdę polecam, to sumienny i dobrze przygotowany korepetytor!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
2 stycznia 2018

Obecnie przygotowuję się do egzaminu FCE. Paulina bardzo motywuje do nauki. Zajęcia prowadzone są w miłej atmosferze, bardzo dobry dobór książek pod egzamin.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2017

Paulina, to nie tylko świetny nauczyciel, ale również motywator. W chwilach zwątpienia potrafi doskonale zmotywować do dalszej pracy. Obecnie przygotowuję się do CAE i z miesiąca na miesiąc widzę bardzo duży postęp dzięki wspólnym zajęciom. Podczas zajęć Paulina przekazuje wskazówki dotyczące egzaminu, czuwa nad prawidłową wymową, a prace pisemne są szczegółowo omawiane. Zdecydowanie polecam !

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2017

Lekcje są w super atmosferze! Polecam bardzo! Najważniejsze to odpowiednie podejście do ucznia, a tego tutaj nie brakuje!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2017

Świetna Korepetytorka!
Sympatyczna i bardzo cierpliwa. Zajęcia odbywają sie w miłej atmosferze. Materiał przekazywany jest w zrozumniały dla mnie sposób. Pani Paulina bardzo dokładnie omawia przerabiany materiał.
Serdecznie polecam zajęcia z Panią Pauliną

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
9 grudnia 2017

W zajęciach uczestniczę od niedawna jednak moge stwierdzić postęp. Zajęcia odbywają się w przyjemnej atmosferze, pomagają usystematyzować wiedzę i pogłębić ją.

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2017

Z Pauliną uczę się od dawna, a przez ostatni rok przygotowywała mnie do CAE. Egzamin udało mi się zdać i teraz Paulina przygotowuje mnie do matury z j.angielskiego. Polecam ze szczerym sumieniem.

avatar
Stefan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2017

Polecam! Lekcje odbywają się przez Skype. Paulina pomaga mi przygotować się do egzaminu CAE. Jest elastyczna w zakresie metodyki, dostosowuje formę zajęć do potrzeb kursanta. Otrzymałem dużo materiałów z ćwiczeniami do gramatyki. Gdy wykonam jakieś zadanie wysyłam je przez e-mail do Pauliny i szybko dostaję odpowiedź z poprawionymi błędami. Fachowa pomoc w rozsądnej cenie. Polecam wszystkim.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2017

Rozpoczęłam naukę po dłuższej przerwie i pani Paulina pomogła mi uwierzyć we własne możliwości. Atmosfera na zajęciach sprzyja otwarciu i pokonaniu stresu. Pani Paulina przygotowuje wiele różnorodnych materiałów ćwiczeniowych. W czasie zajęć rozwija wszystkie umiejętności językowe: mówienie, pisanie, czytanie, słuchanie, rozumienie. Bardzo dobrze wyjaśnia zagadnienia gramatyczne i pozytywnie motywuje do pracy. Polecam

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2017

Zajęcia przyniosły wiele korzyści a omawiany materiał w całości przydał się na maturze. Jestem wdzięczny zwłaszcza za nauczenie się pisania dobrych wypracowań.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Dzięki Paulinie zaczynam robić postępy w nauce języka. Dostaje dużo nowych materiałów a na zajęciach nie ma nudy.
Zdecydowanie polecam!

avatar
Lukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Z całą pewnością mogę polecić zajęcia z Pauliną.
Lekcje są ciekawie przygotowane i prowadzone bardzo profesjonalnie.
Co najważniejsze, mój angielski staje się lepszy :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2017

Dziękuje Paulina za roczną pomoc w przygotowaniach do CAE. Dzięki Tobie zdałam na ocenę A!!! Bardzo polecam angielski z Pauliną, świetny dobór książek pod egzamin i mnóstwo dodatkowych materiałów. Ćwiczyłyśmy mówienie, słuchanie, gramatykę i pisanie (wszystkie prace były sprawdzane i szczegółowo omawiane, dostałam dużo cennych wskazówek dot. egzaminu). Lekcje były bardzo fajne, super było też to, że jak miałam chwile zwątpienia, Paulina motywowała mnie do dalszej nauki. Polecam, świetny nauczyciel i osoba! :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Lekcje z Pauliną rozpocząłem w styczniu 2017. Od początku prowadzone są za pośrednictwem Skype’a. Paulina jest zawsze doskonale przygotowana do lekcji, każde zagadnienie jest dokładnie omówione i przećwiczone. Lekcje prowadzone są z użyciem ciekawych i zróżnicowanych materiałów dopasowanych do mojego poziomu. Dzięki lekcjom z Pauliną widzę zdecydowany postęp w bieżącym używaniu języka angielskiego w pracy.

Zdecydowanie polecam.

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2017

Jestem bardzo zadowolona z zajec z Pania Paulina. Zajecia odbywaja sie przerz skype'a od pol roku. Lekcje sa w formie konwersacji. Pani Paulina wysyla mi mnostwo materialow z roznych zrodel. Widze wyrazne efekty naszej wspolpracy, zaczelam swobodnie porozumiewac sie w jezyku angielskim w pracy. Lekcje sa bardzo przyjemne, czuje sie zmotywowana do dalszej nauki. Szczerze polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2016

Bardzo kompetentny nauczyciel. Zajęcia ciekawe i dopasowane indywidualnie. Jestem bardzo zadowolona.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2016

Na lekcje uczęszczam od kilku miesięcy. Pani Paulina jest bardzo sumiennym i rzetelnym nauczycielem. Polecam!

avatar
piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2016

Paulina jest zawsze dobrze przygotowana do zajec, ktore sa ciekawe. Pomaga osiagac cele ktore sobie wyznaczysz. Jest dobrym motywatorem i kladzie nacisk na kluczowe kwestie. Polecam!

avatar
Anka i Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2016

Paulina uczy nasze dzieci od trzech lat. Odkąd prowadzi z nimi lekcje przestał istnieć problem z angielskim. Ma bardzo dobry kontakt z uczniami, lekcje są ciekawe i angażują dzieciaki. Równie dobrze radzi sobie z naszym siedemnastoletnim synem, co z czternasto i sześciolatką. Polecamy rodzicom, dla których jest ważne, by lekcje ich dzieci były dla nich przyjemnością.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Zajecia są bardzo przyjemne. Po każdej lekcji widzę coraz lepsze efekty i mam chęci do dalszej pracy. Duzym plusem są przygotowane materiały z różnych źródeł, których nigdy nie brakuje:) prace domowe są zawsze sprawdzane i omawiane. Szczerze polecam!

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2016

Paulina jest zawsze dobrze przygotowana do zajęć. Dostosowuje materiały do aktualnych potrzeb. Lekcję z nią dały mi duże efekty, a co najważniejsze dużą motywację do nauki języka.

avatar
Blazej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2016

super profesjinalne podejscie do ucznia. jestem bardzo zadowolony z zajec. polecam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.