O mnie
Cześć, mam na imię Sławek. Studiuję w Polsce na SGGW, czyli Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, na kierunku logistyka. Bardzo lubię ten kierunek, bo interesuje mnie, skąd trafiają towary i jak można znaleźć najtańszy i najbardziej efektywny sposób ich transportu. Często też myślę o tym w wolnym czasie, to naprawdę coś, co mnie kręci.
Poza studiami uczę też angielskiego online. Znam ten język i sprawia mi to dużą przyjemność — lubię pomagać innym, żeby czuli się swobodniej, mogli się komunikować z ludźmi z całego świata i po prostu lepiej odnajdywali się w języku.
Prezentacja video
Udzielam korepetycji
- 25 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Wyślij wiadomość