Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Kraków
Wrocław
Łódź
Gdańsk
Szczecin
Bydgoszcz
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

.

W obecnym roku szkolnym przyjmuję do regularnej współpracy tylko 10 ucznów .

Aktualnie wolne miejsca: 3/10

.

Witam serdecznie

Nazywam się Paweł Antkowiak i jestem ekspertem edukacji matematycznej oraz e-learningu. Nauczaniem matematyki i doskonaleniem efektywności edukacji zajmuję się już przeszło 12 lat.

W tym czasie pracowałem z ponad 800 uczniami zarówno z całej Polski jak i z innych krajów. Pomagałem moim uczniom w skutecznym zdaniu matury, egzaminu ósmoklasisty, dostaniu się do wymarzonej szkoły, zostaniu laureatem konkursu czy wyjeździe na studia za granicą.

Moi uczniowie wielokrotnie zostawali laureatami najważniejszych konkursów matematycznych i olimpiad przedmiotowych, dostawali się na studia w Londynie, Oksfordzie, Amsterdamie, Mediolanie czy Chicago . Pracowałem również regularnie ze studentami najlepszych uczelni na świecie, takich jak Uniwersytet Harvarda, Narodowy Uniwersytet Singapuru czy Politechnika Federalna w Lozannie.

Dzięki bogatemu doświadczeniu, regularnemu doszkalaniu oraz prawdziwej pasji do nauczania, jestem przekonany, że mogę pomóc każdemu uczniowi zrealizować jego edukacyjne cele. Oraz co najważniejsze - sprawić, że stres i niepewność związane z nauką matematyki zamienią się w ciekawość i chęć rozwoju.

Specjalizuję się w pomocy uczniom najbardziej ambitnym i wymagającym. Pomagam szybko i skutecznie osiągnąć ustalony cel edukacyjny - niezależnie czy jest nim szybkie przygotowanie do sprawdzianu, zdanie matury, dostanie się na wymarzone studia za granicą czy zostanie laureatem olimpiady matematycznej.

Pokaż mi swój cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć. Jestem pewien, że mogę Ci pomóc :-)

.
.

●●●   W CZYM POMAGAM UCZNIOM    ●●●

Bieżącej nauce szkolnej oraz nadrabianiu zaległości z poprzednich lat

Przygotowaniu do egzaminów szkolnych: Egzamin Ósmoklasisty, Matura Podstawowa, Matura Rozszerzona, Matura Międzynarodowa IB, Egzamin SAT, A-levels, Egzaminy na studiach

Przygotowaniu do konkursów i olimpiad matematycznych: Kangur Matematyczny, Alfik, Konkurs Wojewódzki, Olimpiada Matematyczna, Olimpiada Juniorów

Przygotowaniu to egzaminów analitycznych i biznesowych: GMAT, TSA Oxford, test kwalifikacyjny Mensy

.
.

●●●   CO PROPONUJĘ   ●●●

Oferuję najskuteczniejsze korepetycje z matematyki na najwyższym poziomie, na wszystkich etapach edukacji – dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów i olimpijczyków.

Prowadzę zajęcia ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb w oparciu o wspólnie ustalone cele.

Pomagam zaplanować skuteczny harmonogram nauki, zapewniam przyjazne warunki do uczenia się, przekazuję wiedzę prosto i skutecznie i co najważniejsze - eliminuję niepotrzebny stres z procesu edukacji.

Jeśli szukasz najskuteczniejszych korepetycji z matematyki na najwyższym poziomie, masz dosyć stresujących i nudnych lekcji w szkole albo widzisz, że nauka z obecnym korepetytorem nie jest owocna i chcesz się w końcu czegoś nauczyć - zapraszam do kontaktu. Jestem pewien, że nie mogłeś trafić lepiej!

.
.

●●●   CO ZYSKUJESZ   ●●●

✓ Fachową pomoc olimpijczyka i laureata wielu konkursów matematycznych
Przez lata sam przygotowywałem się do konkursów, matur i olimpiad i osiągałem na nich liczne sukcesy. Wypracowałem wtedy metody i cały system uczenia się, który z powodzeniem od ponad 12 lat przekazuję moim uczniom. Pokażę Ci wyłącznie najskuteczniejsze praktyki abyś uczył się szybko i poradził sobie z każdym napotkanym problemem.

✓ Analityczne podejście do nauki
Dokładnie przeanalizujemy obecną sytuację i określimy Twoje potrzeby i cele oraz nakreślimy harmonogram ich realizacji. Ustalimy w jaki sposób najskuteczniej zrealizujemy Twoje oczekiwania a potem zaczniemy systematyczną pracę.

✓ Wykorzystanie technologii do skutecznej nauki
Jestem wielkim fanem wykorzystania nowoczesnych technologii do usprawniania procesu edukacji. W czasie zajęć będziemy używać specjalnej wirtualnej tablicy, po której obydwoje możemy pisać i rysować, cały czas widząc się i słysząc. Będziemy też używać specjalnego systemu zarządzania nauką abyś wszystkie nasze notatki oraz dodatkowe materiały miał zawsze pod ręką.

✓ Tablet graficzny
W ramach współpracy, otrzymasz ode mnie darmowo specjalny tablet graficzny. Dzięki niemu wspólna nauka i używanie wirtualnej tablicy będzie wygodniejsze i przyjemniejsze. Tablet podłączasz do komputera i piszesz po nim specjalnym długopisem jak po papierze, a pismo odręczne jest od razu widoczne na tablicy.

✓ Interaktywny podręcznik
Każdemu uczniowi udostępniam darmowo mój autorski interaktywny podręcznik, liczne zbiory zadań oraz inne dodatkowe materiały. Dzięki nim będziesz uczył się skutecznie nie tylko w czasie naszych zajęć, ale również w szkole oraz w domu.

✓ Lekcje wideo wspomagające naukę w domu
Będziesz mógł również korzystać ze wszystkich lekcji wideo przygotowanych przeze mnie i mój zespół. Dzięki nim w każdej chwili możesz przypomnieć sobie przerabiany temat albo powtórzyć zagadnienie, które sprawia Ci najwięcej problemów.

✓ Gwarancja satysfakcji
Jeśli w którymkolwiek momencie uznasz, że nie jesteś zadowolony ze współpracy, zwrócę Ci pieniądze za ostatnią lekcję bez dodatkowych pytań.

.
.

●●●   KILKA SŁÓW O MNIE   ●●●

Jestem prezesem fundacji Skuteczna Edukacja, twórcą i właścicielem Alternatywnej Szkoły Matematyki Alpha School, członkiem Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkiem stowarzyszenia Mensa International, autorem interaktywnego podręcznika do skutecznej nauki matematyki oraz twórcą platformy edukacyjnej z kursami wideo.

Oprócz tego wielokrotnym laureatem konkursów i olimpiad matematycznych (m.in. Kangura Matematycznego, Złotej Żaby, Testu Oxford Plus), laureatem Nagrody Prezydenta Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w nauce oraz laureatem stypendium Rektora na uczelni ASBiRO w Warszawie.

Prowadzę również specjalistyczne szkolenia dla nauczycieli z tematyki efektywnego przekazywania wiedzy oraz skutecznego nauczania w ramach autorskiej Akademii Korepetytorów.

.
.

●●●   MOJA OFERTA   ●●●

1. Darmowa konsultacja telefoniczna
Jeśli masz pytania odnośnie pracy ze mną, albo wątpliwości czy nasza współpraca przyniesie Ci korzyści, zapraszam Cię serdecznie na 30 minutową wstępną konsultację telefoniczną. Porozmawiamy, poznamy się i spróbujemy ustalimy czy będziemy dalej razem pracować.

Cena: darmowa

2. Konsultacja edukacyjna
90-minutowa konsultacja z rodzicem lub z samym uczniem (wyłącznie w przypadku starszych uczniów). Razem przeanalizujemy obecną sytuację, zlokalizujemy źródła problemów oraz dokładnie określimy cele i oczekiwania. Określimy możliwości i sposoby na realizację ustalonych założeń. Poznasz również możliwe warianty podjęcia dalszej współpracy.

Konsultację prowadzę osobiście.

Cena: 1000 zł

3. Zajęcia indywidualne online
Prowadzone przeze mnie, najskuteczniejsze korepetycje z matematyki na najwyższym poziomie, na wszystkich etapach edukacji – dla uczniów szkół podstawowych, szkół średnich oraz studentów i olimpijczyków. Pokaż mi swój cel, a ja pomogę Ci go osiągnąć.

Pierwsza lekcja próbna za połowę ceny.

Cena: od 800 zł / 60 minut

4. Zajęcia indywidualne online z nauczycielem mojej szkoły Alpha School
Korepetycje z matematyki dla uczniów szkół podstawowych i szkół średnich prowadzone przez nauczycieli mojej autorskiej szkoły matematyki Alpha School.

Pierwsza lekcja próbna za połowę ceny.

Cena: od 400 zł / 60 minut

.
.

ZAINTERESOWANY?

⮩ Umów się na pierwszą lekcję próbną za połowę ceny !
.

MASZ PYTANIA?

Umów się na darmową 30-minutową konsultację.

.

⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎

Zadzwoń do mnie na (+48) 536-775-970 lub napisz wiadomość przez e-korepetycje.

Po więcej informacji odwiedź również moją stronę: SkutecznaEdukacja .pl

⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎  ⯎

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja
Kazimierza Wielkiego 5
61-863 Poznań
NIP: 7831788081

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2010 - 06.2013
LO św. Marii Magdaleny w Poznaniu
10.2013 - 06.2016
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu
Strategie biznesu w czasach globalizacji
10.2015 - 06.2018
Alternatywna Szkoła Biznesu i Rozwoju Osobowego ASBIRO
02.2019 - 06.2019
Wharton Business School
Business Strategies for A Better World
09.2019 - 01.2020
Harvard University
Leaders of Learning
02.2021 - 06.2021
University of Michigan
Leading Educational Innovation and Improvement
10.2021 - aktualnie
Uczelnia ASBIRO w Warszawie
Zarządzanie
Kursy i szkolenia
.
Prezes Fundacji Skuteczna Edukacja
.
Członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki
.
Członek stowarzyszenia Mensa International
.
Trzykrotny laureat konkursu matematycznego Złota Żaba
.
Sześciokrotny zdobywca wyróżnienia w Kangurze Matematycznym
.
Laureat konkursu Test Oxford Plus w dziedzinie matematyki
.
Finalista olimpiady matematycznej
06.2013
Nagroda Prezydenta Miasta Poznania za szczególne osiągnięcia w nauce
10.2015
Stypendium Rektora na Uczelni Asbiro w Warszawie
Doświadczenie
09.2009 - aktualnie
Korepetycje z Matematyki
09.2014 - aktualnie
Skuteczna Edukacja
09.2018 - aktualnie
Alternatywna Szkoła Matematyki

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 100
avatar
Marianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2023

Przez ostatnie dwa lata uczyłam się z Pawłem matematyki do matury rozszerzonej startując w zasadzie od poziomu zero. W szkole miałam tylko podstawę, więc cały materiał musieliśmy przerobić sami. Było dużo pracy i dużo momentów zwątpienia ale efekt był tego wart. 88% na maturze to wynik nawet ponad moje oczekiwania. Dostałam się na UW zgodnie z planem.

Dziękuję że mnie tak wspierałeś cały czas, nawet gdy szło mi bardzo źle i byłam przerażona perspektywą matury. Dziękuję za cierpliwość bo wiem, że praca ze mną nie należała do najłatwiejszych. I dziękuję za wiele trafnych rad. Szczególnie te odnośnie radzenia sobie z presją czasu bardzo mi się przydały i pomogły <3

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2023

Dziękuję za zaangażowanie i pomoc Ani w przygotowaniu do matury. Już się Panu pewnie chwaliła, ale dostała się do Amsterdamu, czyli tam gdzie chciała. Jesteśmy z niej bardzo dumni. Baliśmy się długo czy da radę, ale dzięki Pana pomocy matematyka przestała być największą kulą u nogi. Pozdrawiamy

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Panie Pawle, dziękujemy serdecznie za pomoc w ubiegłym roku szkolnym. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy, Marysia też jest bardzo zadowolona z zajęć. Dziękujemy za cierpliwość i ogromne zaangażowanie z Pana strony. Wyniki na maturze przekroczyły nasze oczekiwania. Jeszcze rok temu taki rezultat naprawdę był nie do pomyślenia. Dziękujemy.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2023

Jestem przekonany, że rok wspólnej nauki mojego syna z Panem Pawłem to najlepsze co mogło go spotkać. Nie ukrywam, że początkowo obawiałem się czy Michał rzetelnie podejdzie do nauki, ale niewątpliwie miał Pan na niego dobry wpływ. Nie wiem czy polubił matematykę, czy po prostu przestał się jej bać ale widzę wielki progres w stosunku do poprzednich lat. Niesamowite jak wiele w nastawieniu ucznia może zmienić odpowiedni nauczyciel. Jestem wdzięczny za pomoc i za liczne rozmowy w trakcie roku szkolnego. Dzięki

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Panie Pawle, prowadzę również Działalność Usług Edukacyjnych, proszę zgłosić tę opinię do administracji, usunę je Panu. Niech pan poczyta w jaki sposób należy poinformować administrację o opiniach nie związanych z usługą, klienci czepiają się ceny ( chore czasy). To rynek weryfikuje i ustala ceny. Proszę zgłosić tę źle opinię do administracji i walczyć z takimi klientami.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Panie Jakubie, dziękuję za wiadomość i sugestię.

Jednak nie jestem zwolennikiem usuwania jakichkolwiek opinii. Nigdy ich nie usuwałem i nie planuję tego robić w przyszłości. Dobrze jest wiedzieć, co o mojej ofercie sądzą również osoby po prostu ją przeglądające, nawet jeśli nigdy z niej nie skorzystały.

Staram się zrozumieć takie głosy frustracji. Cóż, taką mamy obecnie sytuację w kraju i na świecie, że ceny wszystkich usług rosną. A w szczególności usług specjalistycznych.

Wychodzę jednak z założenia, że dopóki jedyne negatywne głosy odnośnie mojej pracy dotyczą cen, robię wszystko bardzo dobrze.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
4 listopada 2022

Cena chyba nie realna na polskie realia bo nawet dyrektor hotelu mający 16 tys zarobku na miesiąc nie opłaci korepetycji w liczbie około 20 h w miesiącu ... Za tę cenę 600 zł u mnie jest 15 h korepetycji wątpię czy będzie w stanie tyle nauczyć w godzinę co ja nauczę ucznia w 1 h a co dopiero w 15 h ... I uważam że opinie te na plus są oszustwem

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Łukaszu, dziękuję Ci serdecznie za dokładną analizę wartości moich zajęć edukacyjnych. Jestem pewien, że bez Twojej pomocy ani ja, ani żaden z moich klientów nie wiedziałby co jest dla niego wartościowe a co nie i na co powinien wydawać swoje własne pieniądze.

Może zamiast udzielać korepetycji powinieneś zostać doradcą finansowym? Przemyśl to koniecznie, bo widzę, po Twoim komentarzu, że jesteś sfrustrowany branżą edukacyjną - może to najwyższy czas na zmiany.

A tak zupełnie serio, mimo że trudno mi na poważnie brać takie komentarze - uważam, że każdy powinien sam ocenić czy zajęcia ze mną są dla niego interesującą ofertą. Na pierwsze zajęcia udzielam zawsze zniżki, a jednocześnie w razie niezadowolenia ze współpracy, zwracam pieniądze za ostatnią lekcję. Myślę, że dzięki temu każdy może sam się przekonać jaką wartość daje współpraca ze mną.

Jednocześnie w cenie wspólnej nauki zawiera się dużo innych elementów poza samymi zajęciami. M.in. dostęp do moich materiałów edukacyjnych i kursów wideo czy zaawansowana analiza problemów i celów oraz ustalenie skutecznego harmonogramu nauki.

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie jest to oferta przeznaczona dla każdego. Dlatego też oferuję wiele innych możliwości wspólnej nauki, w tym sporo z nich bezpłatnie.

Organizuję na przykład regularne zajęcia grupowe dla maturzystów online na Youtubie, udostępniam również na Youtube darmowe kursy wideo dla uczniów na różnych poziomach, czy dodatkowe zaawansowane materiały edukacyjne, które można znaleźć na moich profilach w social mediach.

Jest tego sporo i sądzę, że każdy jest w stanie znaleźć coś dla siebie. A koniec końców - nie każdy uczeń w Polsce musi się uczyć akurat ze mną, prawda? Chociaż nie ukrywam, że bardzo chciałbym doczekać takiego momentu ;-)

Pozdrawiam i życzę Ci mniej frustracji a więcej luzu.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Zajęcia z Pawłem pozwoliły mi rozwinąć myślenie matematyczne. Poznałem skuteczne sposoby i metody nauki w wyniku których zrozumiałem matematykę. To skuteczne i mądre podejście do nauki nauczyło mnie myśleć analitycznie. Dzięki przekazanej wiedzy nie tylko napisałem bardzo dobrze maturę ale również zaliczyłem pierwszy rok na Politechnice. Paweł pokazał mi również że rozwiązywanie zadań może być przyjemnością i radością. Jeszcze raz za wszystko dziękuję !

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Maciej! Bardzo się cieszę, że tak uważasz i jesteś zadowolony :-)
Myślę, że wykonałeś świetną robotę i cieszę się, że mogłem Ci chociaż trochę pomóc w tej drodze.

Trzymam kciuki za kolejne sukcesy na dalszych etapach życia. Wszystkiego dobrego :-)

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 maja 2021

Najlepszy korepetytor na rynku. Przy tak fantastycznej atmosferze nauka matematyki z Panem Pawłem to czysta przyjemność! Polecam z całego serca. Profesjonalizm i plan działania na najwyższym poziomie ;)

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję bardzo Albert. Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony!

Mi również się świetnie z Tobą pracowało przez te półtorej roku. Myślę, że wykonaliśmy kawał dobrej roboty i mam nadzieję, że Ty również tak uważasz.

Gratuluję fajnego wyniku na maturze i dostania się do Londynu. Świetna robota! Korzystaj z możliwości, osiągaj kolejne cele i realizuj nowe wyzwania. Cały świat przed Tobą, trzymam mocno kciuki :-)

I mam nadzieję, że nasze drogi kiedyś się jeszcze przetną!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka3/5
27 kwietnia 2021

Cena trochę z kosmosu....

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Piotrze, mimo wszystko dziękuję za Twoją opinię. Widzę jednak, że nie jesteś ani nigdy nie byłeś moim uczniem a opinię wystawiłeś jedynie na podstawie ogłoszenia.

Żałuję, że nie zadałeś sobie choć tyle trudu aby do mnie zadzwonić i porozmawiać. Być może to zmieniłoby Twoje postrzeganie zajęć ze mną i zobaczyłbyś w nich wartość również dla siebie.

Jeśli chodzi o ceny, to pierwszą lekcję udzielam zawsze zniżki, tak aby uczeń i jego rodzice mogli przekonać się, czy zajęcia ze mną okażą się na tyle wartościowe aby kontynuować współpracę i czy mimo wysokiej ceny, wiedza i umiejętności które uczeń zdobędzie dzięki mojej pomocy będą jej warte.

Nikogo przecież nie namawiam na siłę na współpracę. Na samym portalu e-korepetycje znaleźć możesz prawie 50 tysięcy ogłoszeń korepetytorów z matematyki. Jeśli uznasz, że mój czas, wiedza i doświadczenie nie są dla Ciebie tyle warte, masz bardzo szeroki wybór innych nauczycieli. Nie każdy uczeń w Polsce musi się przecież uczyć akurat ze mną ;-)

Pamiętaj również o ważnej informacji, którą podaję w ogłoszeniu - jeśli nie będziesz zadowolony ze współpracy, w dowolnym momencie możesz z niej zrezygnować, a ja zwrócę Ci pieniądze za ostatnią lekcję.

Pozdrawiam, Paweł

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2021

wszystko ok

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Marcinie, bardzo mi miło :-)

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2020

Na zajęcia online do pana Pawła trafiłam pod koniec lutego - ledwo przed zamknięciem szkół - i całe szczęście, ponieważ z przygotowaniami do matury zostałam wtedy sama. Zajęcia prowadzone są w super atmosferze, na spokojnie i bez spiny, a wynosi się z nich bardzo dużo nowej wiedzy. Pan Paweł zawsze znajdzie czas dla ucznia - dziękuję za siedzenie ze mną przy kombinatoryce (i nie tylko) nawet do 22.30 :) Dzięki współpracy udało mi się zdobyć wynik z rozszerzenia, który kilka miesięcy wcześniej wydawał mi się nieuchwytny - 94%. Jeszcze raz dziękuję i szczerze polecam :)

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Zuza, naprawdę bardzo mi miło! Również bardzo miło wspominam współpracę z Tobą. Wykonałaś kawał świetnej pracy, a to jest zawsze najważniejsze. Bardzo się cieszę, że trochę mogłem Ci pomóc. Gratuluję super wyników, jestem pewien, że na nowej Uczelni też sobie świetnie poradzisz :-) Powodzenia!

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Pan Paweł przygotowywał naszą Córkę do matury: podstawa i rozszerzenie. Dzisiaj odebrała wyniki: jest super. Jesteśmy dumni z Córki i bardzo wdzięczni Panu Pawłowi za trud, zaangażowanie i pracę przez ostatnie 3 lata. Zawsze miał czas, nigdy nie zostawiał jej bez pomocy, chwalił ale i ganił oraz motywował kiedy były te gorsze chwile. Polecam szczerze. Bardzo dziękujemy Panie Pawle

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo dziękuję za miłe słowa, Pani Sylwio. Bardzo miło wspominam pracę z Konstancją i bardzo się cieszę, że mogłem pomóc osiągnąć fajne wyniki :-) Dziękuję i trzymam kciuki za kolejne sukcesy już na studiach! Pozdrawiam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2020

Pan Paweł,
pracował z naszym synem ( 7 klasa SP) przez cały rok. Celem było przygotowywanie do konkursu przedmiotowego (kuratoryjny) i kangur matematyczny.

Sposób pracy, metodyka Pana Pawła jest rewelacyjna.

Syn otrzymał wyróżnienie w kangur matematyczny. Syn lubił matematykę a obecnie ją lubi jeszcze bardziej. Ocena roczna 6 z matematyki jest wisienką na torcie.

Dziękujemy Panie Pawle i do zobaczenia po wakacjach.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Jeszcze raz serdecznie dziękuję współpracę w minionym roku i za bardzo miłe słowa. Bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni. Jestem pewien, że w tym roku również osiągniemy świetne rezultaty :-)

avatar
Marzena i Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Serdecznie polecamy Pana Pawła, bardzo pomógł naszej Kasi w przygotowaniu to egzaminu ósmoklasisty. Córka była bardzo zadowolona, widać było że dużo uczy się na każdej lekcji i z chęcią chodzi na zajęcia. Nie musieliśmy jej nawet namawiać do nauki, co wcześniej było niespotykane. Pan Paweł ma bardzo dobre podejście do ucznia, potrafi przedstawić trudne rzeczy w prosty sposób oraz ma świetny kontakt z uczniem. Kasia dostawała też dużo materiałów dodatkowych, szczególnie przydatne wydaje mi się że były kursy wideo, z których często korzystała w domu żeby przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia. Dziękujemy bardzo za pomoc córce i gorąco polecamy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo Państwu dziękuję za miłe słowa, zawsze cieszy mnie niezmiernie gdy nie tylko uczniowie są zadowoleni ze współpracy ale również ich rodzice. Bardzo miło wspominał wspólną naukę z Kasią, trzymam kciuki za dalsze etapy edukacji :-)

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 sierpnia 2019

Bardzo polecam Pawła, super przygotował mnie do matury. Podszedłem na spokojnie, bez stresu, będąc pewnym że ze wszystkim sobie poradzę. Jestem bardzo zadowolony z wyniku 88% na rozszerzeniu, jeszcze rok wcześniej połowa tego to byłby dobry rezultat. Paweł świetnie uczy, pokazuje masę ciekawych przykładów, rozważamy zawsze wiele różnych sytuacji i możliwości. Mam wrażenie jakbym w ciągu godziny lekcji Pawłem uczył się więcej niż przez miesiąc w szkole. Serio. Wcześniej nie miałem zbyt dużego szczęścia do korepetytorów, ale z nauki z Pawłem jestem bardzo zadowolony i polecam wszystkim zainteresowanym. Jestem pewien, że nie będziecie żałować. Miłosz

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Ci Miłosz za miłe słowa. Bardzo miło wspominam naszą wspólną naukę i cieszę się, że jesteś zadowolony! Gratulacje świetnego wyniku, cieszę się że mogłem pomóc :-)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2019

Ekstra korepetytor jak dla mnie, nie wiem jak on to robi ale na prawdę zacząłem rozumieć matmę.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Kacper, bardzo mi miło ;-) Matematyka wcale nie jest trudna, wykonałeś kawał dobrej pracy a ja cieszę się, że trochę mogłem Ci pomóc! Pozdrowienia

avatar
Aurelia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Paweł jest najlepszym nauczycielem jakiego miałam, wyrozumiały, uprzejmy, kulturalny, zawsze wszystko wytłumaczy kilka razy jeśli potrzeba. Jest bardzo cierpliwy a to chyba najważniejsze u dobrego nauczyciela. Już po kilku spotkaniach widziałam fajne efekty, oceny w szkole zaczęły być coraz lepsze a ja zaczęłam więcej rozumieć na lekcjach. Już myślałam że nigdy nie ogarnę matematyki ale na szczęście trafiłam na Pawła.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo dziękuję za miłe słowa! Cieszę się, że moje podejście do nauki jest skuteczne :-)

avatar
Tymoteusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lutego 2019

Fajny nauczyciel polecam Pawła. Dobrze przygotował mnie to matury jestem zadowolony.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Tymek! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony!
Powodzenia na studiach :-)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2019

Bardzo polecam zajęcia online z Pawłem! Wcześniej nie byłam przekonana do nauki przez internet, ale teraz dzięki Pawłowi się to zmieniło. Wirtualna tablica jest bardzo fajnym narzędziem, materiały na dysku w chmurze świetnie się spisują, a ja nie muszę nigdzie dojeżdżać. Jest super! Nigdy wcześniej nie miałam żadnych korepetycji więc nie do końca wiedziałam czego się spodziewać, ale już po pierwszych zajęciach z Pawłem byłam bardzo zadowolona. Jest bardzo rzetelny i dokładny, cierpliwie tłumaczy, pokazuje wiele fajnych praktycznych przykładów i zmusza mnie samą do liczenia :P Generalnie widzę, że zyskałam dużo pewności siebie podczas liczenia w domu i na sprawdzianach i już nie stresuję się tak matematyką. Naprawdę mam wrażenie jakbym w ciągu kilku zajęć z Pawłem była w stanie przerobić i przyswoić więcej wiedzy niż w ciągu kilku miesięcy w szkole. Nie sądziłam że to możliwe. Dziękuję za pomoc i polecam gorąco :)

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo CI dziękuję za miłe słowa, Dominika! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona :-) Zajęcia online są rzeczywiście ciekawą formą nauki! Tak naprawdę forma nauki moim zdaniem jest najmniej istotna, najważniejsze jest skuteczne podejście, i regularna nauka. Bardzo dobrze mi się z Tobą pracowało, i bardzo się cieszę, że mogłem CI pomóc :-)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Polecam. Super korepetytor. Bardzo mi pomógł w przygotowaniu do matury w ubiegłym roku.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję, Marcin! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony! Raz jeszcze gratulacje za super wynik na maturze ;-)

avatar
Krysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Najlepszy korepetytor!!! Świetnie tłumaczy nawet najtrudniejsze zagadnienia, zawsze cierpliwy, uśmiechnięty i chętny do pomocy. Dużo dodatkowych materiałów, które pomagają w nauce. Mój wynik na maturze i dostanie się na studia zawdzięczam wyłącznie Pawłowi :P
Kolejny plus, Paweł robi świetną herbatę - najbardziej polecam karmelową! Dzięki

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Krysiu! Widzisz, mówiłem Ci, że nie ma co się bać i jeśli będziemy solidnie pracować, maturka pójdzie bardzo dobrze ;-) Cieszę się, że naprawdę mocno pracowałaś i bardzo mi miło, że mogłem CI pomóc w dostaniu się na studia. Powodzenia!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 stycznia 2019

Bardzo dobry nauczyciel, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Pan Paweł pomógł córce skutecznie przygotować się do egzaminów. W kilka miesięcy poczyniła naprawdę duże postępy by ostatecznie otrzymać ponad 80 procent. Szczerze mówiąc nie spodziewałem się, że pójdzie tak dobrze. Dzięki temu dostała się do wybranego liceum bez większych problemów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, miło wspominamy współpracę i każdemu serdecznie polecamy.
Pozdrawiam, Mariusz

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Panie Mariuszu, bardzo mi miło :-) Dziękuję za miłe słowa i bardzo się cieszę, że są Państwo zadowoleni. Nasza współpraca z Kamilą świetnie się układała, mocno pracowaliśmy na dobre rezultaty, bardzo się cieszę, że wszystko poszło zgodnie z planem :-) Pozdrawiam serdecznie

avatar
Ola M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Polecam Pawla dzieki niemu dobrze zdalam mature. Super tlumaczy, w kilka miesiecy nauczylam sie wiecej niz w szkoe przez cale zycie.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo mi miło, Ola! Dziękuję za miłe słowa :-) Ekstra, że maturka dobrze poszła, solidnie pracowałaś na dobry wynik! Gratulacje :-)

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2019

Naprawdę świetny nauczyciel, bardzo mi pomógł w nauce. Paweł krok po kroku pokazał mi jak skutecznie się uczyć, dzięki czemu na naszych zajęciach i później w domu uczyłam się dużo szybciej i efektywniej niż w szkole. Szkole że nikt wcześniej nie pokazał mi jak skutecznie się uczyć matematyki, może bym ją nawet polubiła. Dziękuję Paweł, bardzo dużo Ci zawdzięczam :))

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Michalina, dziękuję Ci bardzo za opinię! Nie tylko mi zawdzięczasz swoje wyniki, a głównie swojej pracy! :-) Bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc osiągnąć fajne rezultaty! Trzymam kciuki na studiach :-)

avatar
Przemysław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2018

W końcu uczę się matematyki efektywnie i w ciekawy sposób. Tak właśnie powinna być prowadzona matematyka w szkołach :P Polecam najlepszego nauczyciela pod słońcem!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Przemku, bardzo się Cieszę, że jesteś zadowolony ze wspólnej nauki! Bardzo dobrze mi również się z Tobą pracowało :-)

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2018

Super nauczyciel, zdecydowanie lepszy niż matematycy w mojej szkole :DD Polecam!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Michał, bardzo mi miło!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Bardzo dobrze pracuje mi się z panem Pawłem. Jest bardzo rzetelny, dobrze uczy i często pokazuje łatwiejsze sposoby rozwiązywania zadań niż uczymy się w szkole. Bardzo miło wspominam wspólną naukę i na pewno będę ją dalej kontynuował w tym roku.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Super, że jesteś zadowolony ze wspólnej nauki! Dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia w nowym roku szkolnym ;-)

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Uczyłam się z Pawłem w ubiegłym roku i mogę z czystym sumieniem polecić najbardziej wymagającym osobom. Ja bardzo dużą uwagę przykładam nie tylko do wiedzy nauczyciela, ale też do jego zachowania, sposobu tłumaczenia czy cierpliwości do ucznia. Paweł jest pod tym względem niesamowity. Mi poleciła go koleżanka i jestem jej naprawdę wdzięczna, bo wcześniej nigdy nie mogłam na dobrze przekonać się do żadnego nauczyciela. Paweł jest świetny,

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję bardzo Alicja! Super, że udało mi się sprostać nawet najdrobniejszym Twoim wymaganiom ;-) Bardzo się cieszę, że mogłem Ci pomóc :-)

avatar
Małgosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 września 2018

Świetny korepetytor, pełen entuzjazmu i pasji do uczenia. Długo szukałam odpowiedniego korepetytora, który skutecznie przygotuje mnie do matury i bardzo się cieszę, że trafiłam na Pawła. Jestem bardzo zadowolona ze wspólnej nauki. Jeśli ktoś szuka najlepszego możliwego nauczyciela, będzie bardzo zadowolony.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo mi miło, Małgosiu. Cieszę się bardzo że jesteś zadowolona ze wspólnej nauki :-)

avatar
Jan Sowa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2018

Miałem w ubiegłym roku regularne zajęcia online z panem Pawłem i bardzo polecam ten tryb nauki. Na początku trochę sceptycznie podchodziłem, ale jako że mieszkam kilkadziesiąt kilometrów od miasta trudno było znaleźć dobrego korepetytora w okolicy. Zdecydowałem się na zajęcia online z najlepszym nauczycielem jakiego znalazłem i dziś jestem bardzo zadowolony. Świetnie prowadzone zajęcia, miła atmosfera, zawsze bardzo profesjonalne podejście. A przez to że uczę się z domu, nie tracę czasu na dojazd i mam większą motywację żeby samemu pracować.Szczerze polecam, szczególnie właśnie zajęcia online.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Janku! Dużo osób jest na początku sceptycznie nastawiona do takich zajęć, ale rzeczywiście mogę one być nawet lepsze niż zajęcia stacjonarne ;-)
Pozdrowienia!

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2018

Najlepszy! Super nauczyciel!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Miłosz, cieszę się, że tak uważasz!

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2018

Maturka rozszerzona zdana na 82%. Zadowolony jestem i polecam.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Super wynik! W tym roku matura była stosunkowo trudna i takie wyniki są rzadkością ;-) Gratulacje!

avatar
Zuza
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 sierpnia 2018

Bardzo rzetelny, profesjonalny, zawsze elegancki. Fajne podejście do ucznia, zawsze miła atmosfera na zajęciach. Dobrze tłumaczy najtrudniejsze tematy tak że można nauczyć się dużo więcej niż normalnie w szkole. Bardzo podobało mi się jak na początku nauki wszystko dokładnie zaplanowaliśmy, krok po kroku kolejne tygodnie i miesiące, tak żeby ze wszystkim się wyrobić. A potem działaliśmy zgodnie z planem i wszystko kontrolowaliśmy na bieżąco. Mocno bałam się matury na początku, ale zupełnie niepotrzebnie jak się okazało później. Matura okazała się raczej łatwa, nie miałam z nią większych problemów a ostatecznie zdałam na 78 procent. Jestem bardzo zadowolona z lekcji. No i polecam bardzo dobre herbaty :)))

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki za miłą opinię! Naprawdę bardzo się cieszę, że podobają Ci się moje metody i jesteś zadowolona z lekcji. Takie opinie uczniów zawsze dają kopa do dodatkowej pracy i jeszcze większego wysiłku :-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2018

Uczę się z Pawłem od ponad roku i uważam, że to najlepszy korepetytor na jakiego mogłam trafić. Wcześniej uczyłam się z dwoma innymi nauczycielami, ale w obu przypadkach nie byłam do końca zadowolona i czułam, że lekcja nie dają mi tyle ile by mogły. Z Pawłem od razu załapałam dobry kontakt, jest bardzo wymagającym ale i miłym nauczycielem. Świetnie tłumaczy różne tematy, zawsze chętnie pomoże. Jest bardzo energiczny i zawsze uśmiechnięty, a jeśli czegoś nie rozumiem to zawsze znajdzie jakiś inny sposób na wyjaśnienie zagadnienia. Pamiętam na przykład jak wycinaliśmy na lekcji różne bryły przestrzenne z papieru i po nich rysowaliśmy żeby lepiej zrozumieć stereometrię. Polecam wszystkim, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Aga! Cieszę się bardzo, że podoba CI się moje podejście do nauczania! Zawsze staram się być nastawiony maksymalnie na praktykę i czasami warto nawet pobawić się w wycinanki żeby dobrze zrozumieć trudniejsze tematy ;-) Do zobaczenia po wakacjach :-)

avatar
Marek M.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2018

Bardzo profesjonalne podejście do tematu, pełne zaangażowanie i dobra komunikacja z rodzicami. Syn jest bardzo zadowolony, poprawił zdecydowanie wyniki w poprzednim roku i nie obawia się już sprawdzianów. Dziękujemy i polecamy

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Również bardzo dziękuję za współpracę i za miłą opinię :-) Zawsze miło słyszeć, że nie tylko uczniowie są zadowoleni, ale również ich rodzice.

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2018

Super nauczyciel polecam gorąco!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona! Pozdrowienia :-)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Polecam najlepszego nauczyciela z jakim miałem okazję się uczyć! Szkoda że tacy ludzie nie uczą w szkołach :PP

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Kacper! Trzymam kciuki żeby na studiach się wszystko ładnie układało! A gdybym mógł jeszcze w czymś pomóc to dawaj znać ;-)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lipca 2018

Polecam pana Pawła, syn miał zajęcia w tym roku i jest bardzo zadowolony. Startował z niskiego poziomu ale dzięki regularniej nauce maturę napisał na ponad 80 procent, czego chyba nikt w rodzinie się po nim nie spodziewał Solidnie przepracowane kilka miesięcy przyniosło efekt. Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni, dziękujemy. i polecamy.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję bardzo panie Mariuszu, cieszę się, że mogłem pomóc i są Państwo zadowoleni! :-)

avatar
Zofia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2018

Fajny korepetytor, miły, konkretny, skutecznie tłumaczy. Fajna atmosfera podczas zajęć, bez stresu i nerwów. No i obowiązkowo dobra herbatka na każdych zajęciach :DD Polecam

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Zosiu! Ja również bardzo miło wspominam nasze zajęcia. Pozdrowienia :-)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Korepetytor na 6 z "+". Gorąco polecam.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Cieszę się, że mogłem pomóc i że nasza współpraca świetnie się układa :-) Dziękuję bardzo za miłe słowa!

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 czerwca 2018

Syn miał zajęcia z panem Pawłem w ostatnim roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Oceny ma wyraźnie lepsze, sam mówi że umie więcej i lepiej wszystko rozumie. Bardzo profesjonalne i rzetelne podejście, dobry kontakt i z uczniem i z rodzicem. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i polecamy. Dzięki

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję bardzo za miłe słowa! Super, że mogłem pomóc i najważniejsze, że widać efekty naszej pracy :-) Pozdrawiam!

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 czerwca 2018

Polecam pana Pawła, świetny i rzeteleny nauczyciel, bezstresowa i przyjazna atmosfera podczas zajęć. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Tomku :-) Mi też bardzo dobrze się z Tobą pracowało. Trzymam kciuki na studiach, powodzenia!

avatar
Misia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2018

Super super! Ja też bardzo polecam! Ekstra nauczyciel, zawsze przygotowany, potrafi zapewnić świetną i bezstresową atmosferę. Miałam duże zaległości ale z Pawłem szybko je nadrobiłam i na koniec roku ma czwórkę :D Dzięki i do zobaczenia po wakacjach! :D

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Misia za miłe słowa! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona ;-)
Odpoczywaj przez wakacje, bo od września czeka nas sporo pracy :-P
Do zobaczenia!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2018

Polecam gorąco, fenomenalny nauczyciel! Miałem duże szczęście trafiając do Pawła, bo bardzo pomógł mi w przygotowaniu do matury i w bieżącej nauce. Matura poszła bardzo dobrze, teraz czekam na wyniki, ale to już raczej formalność. Dzięki wielkie Paweł. Gorąco polecam wszystkim zainteresowanym!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki za miłe słowa, mi też się z Tobą bardzo dobrze pracowało! Trzymam kciuki na rekrutacji na studia, a gdybym mógł w czymś jeszcze pomóc, to dawaj śmiało znać ;-)

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 czerwca 2018

Paweł to świetny korepetytor, z przyjemnością mogę go wszystkim polecić. Zawsze przygotowany merytorycznie, zawsze chętny do pomocy i zawsze potrafiący dobrze wytłumaczyć dane zagadnienie. Poza tym to po prostu fajny gość, z którym można pogadać i do matematyki podejść bez stresu i niepotrzebnych nerwów. Mi bardzo pomógł, jestem mu bardzo wdzięczny bo długo szukałem dobrego korepetytora. Ale jak już znalazłem to chyba najlepszego jakiego mogłem. Polecam serdecznie!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Jasiu! Ja też bardzo lubiłem nasze zajęcia! Ostro pracowaliśmy, ale było warto ;-) Fajnie, że złapaliśmy naprawdę dobry kontakt i bardzo się cieszę że mogłem pomóc :-) Pozdrowienia!

avatar
Karina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2018

Świetny korepetytor zawsze uśmiechnięty i pełen energii. Nienawidziłam matematyki do czasu zajęć z Pawłem, kiedy stała się ona prosta i całkiem przyjemna. Paweł jest bardzo cierpliwy, nawet gdy 5 raz musi tłumaczyć to samo. Kiedy w drugiej klasie liceum pierwszy raz pisałam próbną maturę z matmy napisałam ją na ok. 40%, dziś odliczam dni do pierwszej matury, ale wiem że matmy bać się nie muszę bo teraz pisze ją na 80% i więcej. Chodziłam do Pawła dwa lata i każde zajęcia wspomnianym bardzo miło.
Jeśli ktoś szuka super korepetytora to trafił idealnie.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki Karina, naprawdę miło mi słyszeć, że podobały Ci się zajęcia ze mną! Z pewnością będzie mi brakowało naszych cotygodniowych zajęć ;-) No i jestem bardzo ciekaw Twoich wyników na maturze! Powodzenia na studiach, i być może do zobaczenia!

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2018

Jestem bardzo zadowolona z zajęć z Pawłem. Rzetelnie, konkretnie. Postępy są widoczne a ja rozumiem matmę.
Pozdrawiam

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc! Dziękuję za opinię :-)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lutego 2018

Dziękuję za pomoc i polecam. Kasia

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję Kasiu! Pozdrowienia :-)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 lutego 2018

Paweł świetnie mnie przygotował do matury, dzięki niemu bardzo dobrze zdałam rozszerzenie z matmy w ubiegłym roku i dostałam się na architekturę. Było sporo nauki, ale wspominam ją naprawdę ekstra, szczególnie dzięki takiemu korepetytorowi. Paweł to wymagający nauczyciel, ale jednocześnie bardzo skuteczny i konsekwentny. Nie dość że ma dużą wiedzę i działające metody nauki, to jeszcze świetnie wszystko tłumaczy, a przede wszystkim na zajęciach panuje super atmosfera, a on zawszę chętnie pomaga nawet po zajęciach jeśli potrzebowałam rady. Zdecydowanie dobrze trafiłam szukając pomocy w nauce, za co jestem Ci bardzo wdzięczna! Bardzo Ci dziękuję i wszystkim zawsze będę gorąco polecać. Naprawdę warto! :)

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję za miłe słowa! Bardzo się cieszę, że mogłem pomóc :-)
Powodzenia na studiach!

avatar
Alex
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2018

Super nauczyciel, pełen profesjonalizm, duża wiedza i umiejętność jej przekazywania. Dla mnie bomba. Dzięki za pomoc!

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dzięki za świetną współpracę! Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolony! ;-)

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2018

Polecam gorąco. Świetny nauczyciel z ogromną wiedzą i pasją dzielenia się nią. Świetnie tłumaczy nawet zawiłe tematy. Dużo wymaga, ale dzięki temu szybko i sprawnie idzie nauka. Dla mnie super.

Paweł Antkowiak Skuteczna Edukacja

Dziękuję za opinię! Super, że mogłem pomóc! Pozdrowienia ;-)

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Polecam w 100 % ! Paweł pomógł mi nadrobić zaległości z liceum w krótkim czasie, teraz na bieżąco jestem z materiałem ze studiów. Pierwszy semestr przepracowany z Pawłem daje ogromne efekty, dużo łatwiej jest mi przyswoić wiedzę znając pewne sztuczki :) Dzięki Paweł !

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 stycznia 2018

Polecam w 100%;
Przerobi wszystko czego nie umiesz i zna dobre sposoby na rozwiązywanie zadań których w szkole nie podają
Pozdrawiam Pawla

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2018

Paweł jest super! Mnie bardzo dobrze przygotował w ubiegłym roku do matury, byłam bardzo zadowolona ze współpracy i wszystkim gorąco polecam! Najlepszy nauczyciel w Poznaniu!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 stycznia 2018

Super nauczyciel i super człowiek! Wiele mnie nauczył, bardzo dużo pomógł i wytłumaczył różne zawiłości matematyczne, z którymi miałam problemy. Bardzo dziękuję za pomoc. Bardzo się cieszę, że trafiłam na takiego korepetytora!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2018

Świetny korepetytor, bardzo dobrze tłumaczy i ma bardzo dużą wiedzę. Na zajęciach jest świetna atmosfera, skupiamy się głównie na praktycznych przykładach a nie na zbędnej teorii jak w szkole. Nauka do matury idzie szybko. Jestem dobrej myśli przed majem!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2018

Serdecznie polecam Pawła. Mojej córce również bardzo pomógł. Cieszę się, że udało nam się znaleźć takiego korepetytora, bo córka miała wcześniej ogromne problemy z matematyką. Teraz jest coraz lepiej, oceny ma lepsze i widać, że więcej rozumie. Co więcej mogę powiedzieć, bardzo dziękujemy i polecamy.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2017

Bardzo dobry korepetytor, jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy. Córka chodzi na zajęcia do Pawła już jakiś czas i dzięki temu mocno poprawiły jej się oceny. Mniej się też stresuje matematyką od tego czasu i widzę, że zajęcia dużo jej dały i teraz nawet sama czasami w domu liczy dodatkowe zadania. Polecam zatem bardzo serdecznie.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2017

Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z Pawłem. Chodziłam do wielu korepetytorów, ale żaden nie potrafił przekazać wiedzy w tak ciekawy i jasny sposób jak Paweł. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Indywidualne podejście do każdego ucznia i bardzo przyjemna atmosfera podczas lekcji. A przede wszystkim skuteczność nauki tego skomplikowanego przedmiotu, jakim jest matematyka, a w tej kwestii Paweł jest bezkonkurencyjny :)

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2017

Świetny korepetytor, nauka z Pawłem jest bardzo prosta i przyjemna. Świetnie tłumaczy nawet takie zagadnienia, które w szkole wydawały mi się bardzo trudne. I tak jak zawsze przed sprawdzianami mocno się stresowałem i nigdy nie byłem pewien swojej wiedzy, tak teraz czuję się dużo pewniej i oceny mam dużo lepsze. Polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2017

Paweł jest najlepszy!! Ubiegły rok skończyłam z 4 z matmy. Pierwszy raz w życiu!! :D Matematyka zawsze sprawiała mi trudności ale po lekcjach z Pawłem umiem dużo więcej. Oceny mam dużo lepsze a w domu uczę się mniej niż kiedyś. Super :D

avatar
Marika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2017

Super nauczyciel świetnie tłumaczy matematyke. Od Pawła nauczyłam się więcej niż w szkole. Szkoda że w szkole nie mamy takich nauczycieli :P

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2017

Paweł bardzo pomógł synowi w przygotowaniach do matury. Byliśmy z mężem pozytywnie zaskoczeni rezultatami. Dziękujemy i pozdrawiamy

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2017

Super ekstra gość. Polecam gorąco Pawła!!!! Uczyliśmy się razem w ubiegłym roku i w tym na pewno też będziemy!!!!
W tym roku matura, trzebaa brać się ostro do roboty!!!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2017

Świetny korepetytor. Polecam

avatar
Mariusz W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2017

Córka chodzi na zajęcia do Pawła od zeszłego roku i jest bardzo zadowolona. Widzę, że dzięki temu przestała obawiać się matematyki w szkole a i oceny ma dużo lepsze niż wcześniej. Mimo że dojeżdżamy spoza Poznania, myślę, że zdecydowanie warto. Cieszę się bardzo, że znaleźliśmy takiego nauczyciela dla niej jak Paweł. Pozdrawiam serdecznie, Mariusz.

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2017

Dla mnie super :))
Bardzo dużo się nauczyłam, dużo więcej niż w szkole przez ostatnie kilka lat. Nie sądziłam, że znajdzie się nauczyciel od matmy na którego lekcjach nie zasnę :)) Nawet dostałam dwa razy piątkę ze sprawdzianu!! Dotychczas to było nie do pomyślenia :)) Widzimy się we wrześniu :))

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2017

Geniusz!! :DD
Paweł wyciągnął mnie z wielkich kłopotów, jeszcze rok temu byłam pewna że nie zdam matury. A jednak! Nauki było sporo ale z takim nauczycielem to sama przyjemność. Maturka zdana na 62%, w życiu bym się tego nie spodziewała :DD
Dzięki!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2017

Dzięki wielkie za pomoc. Dostałem 98% z podstawy i 82% z rozszerzenia! Jestem bardzo zadowolony chociaż mega żałuję że nie ma maksa z podstawy :-D Za rok brat pisze maturę, spodziewaj się go na zajęciach od września :-D

avatar
Arleta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2017

Bardzo polecam pana Pawła, to b. dobry korepetytor. Od jakiegoś czasu córka chodzi na regularne zajęcia i przez ten czas szybko poprawiła oceny. Po wakacjach z pewnością wrócimy do zajęć, bo już za rok matura, którą musi dobrze napisać, żeby dostać się na wymarzone studia. Teraz jestem pewna, że matematyka nie będzie dla niej kłopotem. Pozdrawiamy

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2017

Naprawdę fenomenalny nauczyciel. Bardzo wiele zyskałem dzięki nauce z Pawłem. W przyszłym roku czeka mnie matura rozszerzona, ale teraz już się jej nie boję, bo wiem, że dzięki takiemu przygotowaniu nie sprawi mi ona większego problemu. Dzięki Paweł, bardzo mi pomogłeś.

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Bardzo polecam, świetny korepetytor

avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 kwietnia 2017

Długo szukałem dobrego korepetytora i w końcu go znalazłem! Chodzę do dobrego liceum w Poznaniu, a mój szkolny nauczyciel jest bardzo wymagający. Do tej pory żaden z korepetytorów nie radził sobie na dłuższą metę z moimi zadaniami. A wypróbowałem chyba z pięciu... Paweł z kolei pomógł mi nie tylko je rozwiązać, ale też zrozumieć i znaleźć model postępowania w takich zadaniach. Naprawdę szkoda, że tacy nauczyciele jak Paweł nie uczą w szkołach. POLECAM GORĄCO!

avatar
Krzysztof S.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2017

Gorąco polecam. Paweł jest najlepszym nauczycielem naszej córki, jakiego miałem okazję poznać. Miły i konkretny człowiek, można się z nim skontaktować nawet w kryzysowej sytuacji i mieć pewność, że pomoże. Naszej córce bardzo pomógł w niedługim czasie. Do tej pory miała spore problemy z bieżącym materiałem i pewne zaległości z wcześniejszych lat. Na sprawdzianach różnie bywało, ale bardzo się nimi stresowała. Sądzę, że po zajęciach z Pawłem oprócz umiejętności matematycznych zyskała dużo pewności siebie. Mam takie odczucie po jej zachowaniu i stosunku do nauki, którego wcześniej nie zauważyłem. Z pewnością będziemy kontynuować współpracę w tym i przyszłym roku. Cieszę się bardzo, bo nie spodziewałem się tak szybko dobrych rezultatów. Gorąco polecam Pawła, bo nam bardzo pomógł.

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2017

Polecam bardzo dobry nauczyciel

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2017

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Panem Pawłem. Córka chodzi na zajęcia już od kilku miesięcy i od tego czasu widać zdecydowane zmiany w jej ocenach. Zaczęła też dobrze rozumieć materiał bieżący i mniej stresuje się lekcjami w szkole. Dziękujemy bardzo i polecamy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2017

Super nauczyciel, świetne podejście do uczniów i miła atmosfera podczas zajęć. Po tygodniu umiem więcej niż po roku w szkole :DD Nie ma podównania z moim nauczycielem ze szkoły :DD

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

ekstra nauczyciel, przygotował mnie bardzo dobrze do kilku sprawdzianó. jestem w drugiej klasie i chce się razem uczyć już do matury. już nie moję się matmy :))) mega fajny i super tłumaczy

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Fantastyczny nauczyciel. Moja córka przygotowywała się z Pawłem do matury. Wcześniej nigdy nie mogła się przekonać do żadnego nauczyciela, jednak z tym korepetytorem złapała od razu kontakt, do domu po lekcji wracała bardzo zadowolona i zmotywowana do samodzielnej nauki. Z czystym sumieniem polecam, sam z pewnością zapisałbym córkę na lekcje jeszcze raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni.

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2016

Bardzo polecam Pawła. Lekcje na najwyzszym poziomie i w bardzo milej atmosferze.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2016

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pan Paweł przygotował moją córkę do matury z matematyki. Napisała ją na 86% i wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo kompetentny i kulturalny człowiek. I co najważniejsze od razu łapie kontakt z uczniami. Monika

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2016

Dzięki mistrzu. Nie zdał bym roku gdyby nie ty!!
Polecam!!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2016

Super korepetytor. Miałem spore problemy z matmą, Paweł bardzo mi pomógł. Najbardziej cieszę się, że dzięki zajęciom z Pawłem nie boję się już matematyki i jestem pewien że będziemy kontynuować naukę. Polecam wszystkim mającym problemy z matmą.

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2016

Korepetycje u Pawła to gwarancja REWELACYJNYCH rezultatów. Dzięki kilkumiesięcznej współpracy w końcu nie mam problemów ze zdaniem testu czy kartkówki ;) Dziękuję i polecam!

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 kwietnia 2016

Dziękuję bardzo za pomoc :-)
Paweł to świetny korepetytor, zanim do niego trafiłam miałam na pierwszy semestr zagrożenie w szkole, ale teraz po kilku miesiącach pracy z Pawłem mam trójkę, może do czerwca będzie jeszcze lepiej :-D Aż moi rodzice się zdziwili, że mi tak dobrze idzie :-)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 marca 2016

Paweł to świetny korepetytor! Miałam wiele szczęścia że trafiłam na jego ogłoszenie w czasie przygotowywania się do egzaminu. Paweł potrafił wytłumaczyć mi wszelkie matematyczne zawiłości prostym językiem, dużo łatwiejszym do zrozumienia niż mówią inni nauczyciele. Dzięki niemu okazało się, że tematy, których miałam się nauczyć wcale nie są trudne, a egzamin zdałam na 4+!
Dziękuję Ci bardzo, że miałeś taką anielską cierpliwość do mnie i że miałam okazję poznać od Ciebie kilka matematycznych sztuczek :-P Mam wrażenie, że przez te kilka tygodni nauki z Tobą nauczyłam się więcej niż przez całą wcześniejszą edukację. Ze świecą szukać takiego korepetytora! Gorąco polecam wszystkim niezdecydowanym

avatar
Joasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Polecam serdecznie, Paweł świetnie tłumaczy i potrafi przełożyć matematykę na "ludzki" język. Na efekty nie musiałam długo czekać - zaliczyłam przedmiot przy pierwszym podejściu.Jeszcze raz polecam, świetny Korepetytor!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lutego 2016

dobry korepetytor , dużo sie nauczyłem. polecam

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2015

Super! Po zajęciach na uczelni nic nie rozumiałam z matematyki. Na szczęście trafiłam do Pawła, a on w kilka godzin nauczył mnie więcej, niż inni wykładowcy i nauczyciele przez ostatnich kilka lat... Kolokwium, którego bałam się najbardziej zdane bez problemu. Polecam

avatar
Piotrek Majchrzak
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2015

Pawłowi zawdzięczam moje wyniki na ubiegłorocznej maturze i dostanie się na studia. Uczyliśmy się systematycznie przez kilka miesięcy, ale było warto. 92% z podstawy i 74% z rozszerzenia to jak na mnie fenomenalny wynik! Wielkie dzięki!

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2014

Wciąż nie mogę uwierzyć, że gość, który jest starszy ode mnie tylko o kilka lat, okazał się najlepszym nauczycielem jakiego miałam w czasie całej edukacji. Wielkie WOW! Polecam

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Świetny korepetytor! Korki z Pawłem miałam regularnie w ubiegłym roku i nie zamieniłabym go na nikogo innego :) Ekstra :)

avatar
Aneta Solińska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2014

Syn miał regularne zajęcia z Pawłem przed maturą i jest bardzo zadowolony, ja również. Bardzo profesjonalne podejście do ucznia, a efekty szybko widać. Pozdrawiam

avatar
Maks
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 sierpnia 2014

Paweł przygotowywał mnie do matury rozszerzonej w tym roku, wszystko ładnie zdałem, nawet lepiej niż oczekiwałem. Jestem bardzo zadowolony i polecam.

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Rewelacja! Nigdy nie byłem matematycznym orłem, ale Paweł przeprowadził mnie przez wszystkie sprawdziany za rączkę :) Bardzo dziękuję za pomoc. POLECAM!

avatar
Anka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2014

Profesjonalizm, zaangażowanie i podejście do ucznia pierwsza klasa. Pomógł mi bardzo, żałuję tylko, że tak późno miałam okazję znaleźć jego ogłoszenie, przez co straciłam czas, nerwy i pieniądze na innych "korepetytorów". Z czystym sumieniem polecam, bo rzadko trafiają się tak dobrzy nauczyciele.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Powyższe osiągnięcia świadczą o tym jak doskonałym jest matematykiem, ja mogę poświadczyć, że jest również świetnym korepetytorem. Potrafi przekazać swoją wiedzę. Zawdzięczam Pawłowi zdaną matematykę na UE :) Gorąco polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2014

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z Pawłem. Merytoryczna wiedza, duże zaangażowanie i miła atmosfera. Polecam

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2014

Gorąco polecam. Miła atmosfera, świetne tłumaczenie i ogromna cierpliwośc. Super korepetytor, widać dużą wiedzę, ale co najważniejsze i umiejętność jej przekazania. Najlepszy nauczyciel jakiego miałam. Dzięki!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2014

Świetny gość!
Nie wiem czy nagle we mnie zrodził się geniusz matematyczny czy Paweł tak dobrze uczy (niestety raczej to drugie...), ale zdałem poprawkę z matmy na prawie 90%! Mistrz! Co więcej mogę dodać, dziękuję, polecam i mam nadzieję, że zajęcia ze mną nie były wielką katorgą. Ogólnie super :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.