Marta Kasprzak

Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Poznań
Warszawa
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Serdecznie zapraszam na zajęcia z języka serbskiego online.

Prowadzę działalność gospodarczą w zakresie nauczania oraz tłumaczenia języka chorwackiego i serbskiego , jednocześnie pracując jako lektorka na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, dlatego moi kursanci mogą mieć pewność, że korzystają z usług profesjonalisty, zajmującego się językiem serbskim na pełny etat.

Nauczam z wykorzystaniem  autorskiego programu , opartego przede wyszystkim na własnych materiałach dydaktycznych, wspartego najnowszymi podręcznikami serbskich wydawnictw. System nauczania opracowałam w oparciu o tysiące przeprowadzonych godzin lekcyjnych w taki sposób, by umożliwiał stały progres i opanowanie nowych zagadnień w przystępny i możliwie szybki, ale jednocześnie zrównoważony sposób.

Posiadam tytuł magistra filologii serbskiej , uzyskany na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza studiami swoje zdolności językowe rozwijałam podczas letnich szkół i seminariów w Serbii oraz w czasie licznych wyjazdów na Bałkany. Moją biegłość językową poświadcza także certyfikat znajomości języka serbskiego na poziomie C2 (Mastery) , wydany przez Stowarzyszenie Języka i Kultury Lingvisti w Sarajewie.

Poznawanie Bałkanów i ich języków jest moją pasją, a w przypadku uczniów zainteresowanych tematyką, nie ograniczam się do przygotowania teoretycznego, urozmaicając zajęcia niuansami kulturowymi i przybliżając specyfikę krajów byłej Jugosławii.

Oferuję naukę w przyjemnej atmosferze, z naciskiem na indywidualne potrzeby oraz zdolności kursanta . Posiadam własne, unikalne materiały do nauki języka serbskiego, które udostępniam przed każdymi zajęciami, w związku z czym uczniowie nie ponoszą żadnych dodatkowych kosztów, związanych z zakupem podręczników.

Cena indywidualnych zajęć online  to 100 zł za  50-minutową lekcję. Zajęcia odbywają się przez Skype lub inny komunikator, w zależności od preferencji kursanta.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
Środa
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Marta Kasprzak
Piwna 3/12
61-065 Poznań
NIP: 7792393331

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 09.2015
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Licencjat
filologia serbska
10.2015 - 09.2017
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Magister
filologia serbska
Kursy i szkolenia
09.2015
Letnia szkoła języka serbskiego, tłumaczenia i historii kultury w Tršiciu, Serbia
09.2016
Trzytygodniowe Seminarium języka serbskiego, literatury i kultury w Międzynarodowym Centrum Slawistycznym Uniwersytetu Belgradzkiego, Serbia
01.2018
Semestralny zaawansowany kurs języka chorwackiego w Centrum Języka Chorwackiego i Literatury Uniwersytetu w Splicie, Chorwacja.
01.2018
Certyfikat znajomości języka chorwackiego na najwyższym udostępnianym obcokrajowcom poziomie, wydany przez Uniwersytet w Splicie, Chorwacja
02.2018
Certyfikat znajomości języka bośniackiego, chorwackiego i serbskiego na poziomie biegłości językowej C2 – Vrsni nivo (Mastery) wydany przez Stowarzyszenie Języka i Kultury „Lingvisti” w Sarajewie, Bośnia i Hercegowina
Doświadczenie
12.2016 - aktualnie
Lektor języka serbskiego i chorwackiego - zajęcia prowadzone w trybie online i stacjonarnym
02.2017 - aktualnie
Tłumacz języka serbskiego i chorwackiego
10.2017 - 01.2018
Staż zawodowy w Biurze Współpracy Międzynarodowej na Uniwersytecie w Splicie (Sveučilište u Splitu)
10.2021 - aktualnie
Lektor języka chorwackiego w Instytucie Filologii Słowiańskiej Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 24
avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2023

Mija drugi rok odkąd zacząłem przygodę z nauką języka chorwackiego. Od samego początku to trudne wyzwanie przyjęła Marta. Jestem zachwycony w jaki sposób prowadzi zajęcia (2 lata i wciąż jestem pełen zapału i entuzjazmu do nauki), jak pieczołowicie przygotowane są materiały (Jej autorstwa) oraz jaką jest profesjonalistką w przekazywaniu wiedzy i wspieraniu swoich uczniów. Jestem osobą, której bardzo trudno uczyć się języków obcych, Marta sprawiła że stało się to dla mnie przyjemnością, której efekty są niesamowite! Szczerze polecam i zachęcam do nauki języka chorwackiego!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Polecam lekcje z Martą. Zajęcia są ciekawe i odbywają się w miłej atmosferze, a Marta jest zawsze dobrze przygotowana, cierpliwa i przystępnie tłumaczy zawiłości języka.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 czerwca 2022

Pani Marta jest wspaniałą lektorką, która przez 2 lata pomagała mi z nauką języka chorwackiego. Podziwiam za cierpliwość, którą pani miała, za wspaniałe wytłumaczenie najtrudniejszych rzeczy, i atmosferę która panuje na zajęciach. Polecam z całego serduszka wszystkim którzy chcą się nauczyć tego wspaniałego języka jakim jest chorwacki czy serbski. :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 czerwca 2022

Bardzo polecam naukę chorwackiego u Marty. Zajęcia są ciekawe i obywają się w miłej atmosferze, nie boję się mówić i stale zwiększam swój poziom języka. Po nieco ponad roku mogę już całkiem dobrze porozumieć się w coziennych sytuacjach i porozmawiać z rodziną męża Chorwata.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 maja 2022

Uczę się chorwackiego z Martą już ponad dwa lata. Wcześniej chodziłem na zajęcia w szkole językowej i u innych nauczycieli, ale dopiero podczas nauki z Martą osiągnąłem poziom, który umożliwia mi swobodną, bezstresową komunikację ze znajomymi z Chorwacji. Zajęcia są bardzo dobre przygotowane, pracujemy głównie na świetnych materiałach przygotowanych przez Martę. Czas lekcji jest w pełni wykorzystany, nie ma przestojów, a lekcje odbywają się terminowo i regularnie. Jestem bardzo zadowolony z osiągniętych efektów i szczerze polecam naukę chorwackiego z Martą.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Zdecydowanie polecam panią Martę - jest doskonale przygotowana merytorycznie i dadaktycznie do prowadzenia zajęć online, bardzo cierpliwa i zaangażowana, Wspólne zajęcia pozwoliły mi szybko opanować podstawy języka chorwackiego - bardzo dziękuję!

avatar
Wojtek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2021

Polecam lekcje z Martą wszystkim zainteresowanym! Dzięki dobrze zaplanowanym zajęciom i ciekawym materiałom widać szybkie postępy - rozumiem i potrafię powiedzieć coraz więcej i więcej. Marta jest super wykwalifikowaną nauczycielką, łatwo nawiązuje kontakt i motywuje do nauki, a przy okazji przekazuje morze praktycznej i ciekawej wiedzy o Bałkanach. Bardzo, bardzo polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Bardzo dobrze przygotowana nauczycielka. Pomocna i otwarta. Korzystamy z podręcznika i dodatkowych materiałów przygotowanych przez Martę. A przygotowanych rewelacyjnie, precyzyjnie, z uwagą na potrzeby ucznia. Świetny czas. Nie zmarnujecie ani chwili.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Uczę się z Martą serbskiego od półtora roku. Jest świetną nauczycielką i wyczerpująco odpowiada na moje wszystkie, nawet najbardziej nieoczywiste, pytania. Program nauczania jest przygotowany tak, że czuję że cały czas idę do przodu, ale jednocześnie powtarzam wszystkie zagadnienia gramatycznie wystarczająco długo i dokładnie, że zaczynam używać ich automatycznie - o to przecież chodzi w nauce języka. Dodatkowo mam poczucie, że nie boję się mówić po serbsku a nawet zaczynam czytać książki w tym języku. Atmosfera na zajęciach sprawia, że nauka serbskiego jest właściwie dobrą zabawą. Totalnie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2021

Uczęszczam na lekcje do Marty od ponad roku. Marta jest trzecią osobą, z którą uczę się języka chorwackiego i zdecydowanie Marta wyróżnia się na tle innych lektorów. Marta zna chorwacki na poziomie native, co w połączeniu z olbrzymią wiedzą o Bałkanach oraz z sposobem nauczania daje zdecydowanie dobre efekty dla ucznia. Marta jest zawsze doskonale przygotowana do zajęć oraz odpowiada na potrzeby ucznia jeśli chodzi o zakres tematyczny zajęć. Dodatkowo zajęcia są przeprowadzane w bardzo miłej atmosferze, co motywuje do nauki.

Zdecydowanie polecam!

avatar
Kira
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Mam lekcje chorwackiego z Martą od roku. Nie miałam jeszcze okazji przetestować swojej znajomości języka w "terenie", ale moje subiektywne odczucie jest takie, że spokojnie potrafiłabym zrozumieć - i zostać zrozumianą przez - Chorwatów, a to chyba najlepiej świadczy o tym, jak dobrym nauczycielem jest Marta. Jest bardzo rzetelna, ma dużą wiedzę nie tylko o nauczanym języku, ale również o krajach bałkańskich, co sprawia, że lekcje są naprawdę ciekawe. Przy tym jest przemiłą osobą. Polecam naukę u Marty!

avatar
Filip
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Na zajęcia z Martą zapisałem się po tym, gdy po przerwie wakacyjnej zacząłem mieć problemy z językiem serbskim na zajęciach uniwersyteckich. Nasza współpraca trwała 9 miesięcy i w tym czasie udało mi się osiągnąć bardzo zadowalające efekty.
Na początku miałem obawę przed zajęciami online, gdyż nie jest to moja ulubiona forma komunikowania. Jednak Marta swoim profesjonalizmem, zaangażowaniem oraz osobowością potrafiła stworzyć takie warunki, że szybko polubiłem tę formę nauki i co więcej dzisiaj uważam, że jest to bardzo dobry sposób.
Polecam lekcje z Martą każdemu. Jest w stanie nauczyć języka każdego ( niestety nie należę do osób, które szybko łapią język). Korzysta z bardzo interesujących materiałów, które są super uporządkowane i czytelne.
Jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o ustalenie terminów spotkań, także każdy powinien się dogadać.
Jeżeli ktoś ma wątpliwości to śmiało, jedna lekcja je wszystkie rozwieje :).

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2020

Od ponad roku uczę się z Martą języka chorwackiego. Jest bardzo miłą, pogodną i życzliwą osobą, która w ciekawy i interesujący sposób przybliża kwestie gramatyczne i językowe. Materiały przygotowane przez Martę są bardzo ciekawe, codziennie coś nowego - nie sposób się z Nią nudzić! W moim odczuciu poczyniłem duży postęp w nauce języka chorwackiego, będąc na wakacjach w Chorwacji mogę wyrazić swoje potrzeby i rozmawiać z Chorwatami na interesujące mnie tematy. Nie jestem mistrzem recenzji, ale wiem, że czas spędzony na nauce z Martą nie jest czasem straconym, a wręcz przeciwnie - jestem bardzo zadowolony z korepetycji! :-) Bardzo polecam naukę języka chorwackiego z Martą! Moja ocena: 11/10 :-)

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2019

Juz od półtora roku korzystam z usług Marty. To świetny nauczyciel. Bardzo kompetentna i zawsze przygotowana do lekcji. Bardzo polecam lekcje z Martą!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2019

Uczę się z Martą ponad rok i każde zajęcia sprawiają mi dużo frajdy. Pracujemy na świetnych materiałach, a Marta bardzo umiejętnie dzieli się swoją ogromną wiedzą, zarówno o języku, jak i samych Bałkanach. Trafnie wybiera też tematy naszych zajęć, dzięki czemu czuję, że są one dostosowane do moich zainteresowań i potrzeb. Ciężko o tak dobrego nauczyciela języka, bardzo polecam!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Pani Marta jest profesjonalną lektorką, dostarcza doskonałych materiałów i jest bardzo cierpliwa.Sama jestem nauczycielem języka obcego i również z punktu widzenia zawodowego cenię Panią Martę. Co więcej uważam, że wielu lektorów mogłoby brać przykład z Pani Marty.Jeśli więc komuś zależy na konkretnej nauce i postępach to koniecznie u Pani Marty. Pełen profesjonalizm!

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2019

Marta jest przemiłą i ciepłą Osobą. Praca z Nią to duża przyjemność. Podczas lekcji nigdy się nie nudzę, a tempo zajęć i ich poziom zawsze jest dostosowany do aktualnych potrzeb. Podczas lekcji chorwackiego z Martą, nie tylko uczę się języka, ale również poznaję kulturę i historię Bałkanów, co moim zdaniem pomaga m.in. uporządkować wiedzę i zrozumieć przemiany językowe. Marta jest pełna pasji popartej wiedzą, co przekłada się na zajęcia. Lekcje sprawiają mi satysfakcję, gdyż za każdy razem gdy jadę do Chorwaci wykorzystuje 110% nabytej wiedzy i umiejętności. Z całego serca polecam. W końcu spotykamy się już ponad rok.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2019

Nauka z Martą jest samą przyjemnością. Uczę się z nią języka chorwackiego prawie rok. Wcześniej wydawało mi się, że coś tam umiem, bo często jeżdżę na Bałkany. Wystarczyło kilka miesięcy by moja wiedza wzrosła o 1000%. Najlepszą rekomendacją jest fakt, że coraz lepiej porozumiewam się z moimi bałkańskimi znajomymi i jestem w stanie im napisać i powiedzieć to co chcę.
Perfekcyjne przygotowanie do zajęć, autorskie, bardzo ciekawe materiały - teksty i ćwiczenia dotyczące realnych sytuacji, a nie sztucznie stworzone, książkowe dialogi. Jedna lekcja to pełna godzina zegarowa, a nie szkolne 45 minut.
Przyjemna atmosfera w czasie zajęć, spokój, opanowanie, uśmiech, a powtarzanie w kółko tego samego może przecież zmęczyć - tymczasem Marta z cierpliwością powtarza i przypomina to, co potrzebne. Lekcje są więc na najwyższym poziomie.
Nigdy nie umiałam i nie lubiłam uczyć się języków. Gdybym jednak w szkole miała takich nauczycieli jak Marta, to pewnie dziś biegle mówiłabym w tamtych językach.
Zaczęłam naukę chorwackiego ze względu na wielką miłość do Bałkanów, mogę potwierdzić, że nauka z Martą jeszcze bardziej tę bałkańską fascynację pogłębiła.
Polecam lekcje z Martą bo są wyjątkowe.
Hvala za sve moja profesorica :-)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 października 2018

Uczę się z Martą serbskiego od początku tego roku. Jestem bardzo zadowolona, widzę u siebie postępy z lekcji na lekcję. Dodatkowo Marta jest świetną osobą, przygotowaną merytorycznie, a także posiadającą predyspozycję do nauczania języka :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2018

Naukę języka chorwackiego wraz z Martą rozpocząłem po raz pierwszy. Po dwóch miesiącach wspólnej nauki mogłem już swobodnie obcować z tym językiem. Świetna osoba i jeszcze lepszy nauczyciel. Doskonałe przygotowanie merytoryczne oraz dopasowanie się do potrzeb klienta. Zdecydowanie polecam! ;-)

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 lipca 2018

Jestem bardzo zadowolony z zajęć języka serbskiego z Martą, bo:
- widzę, że robię znaczne postępy,
- rozwijam słownictwo, gramatykę, zdolności wypowiedzi ustnych i pisemnych,
- korzystamy z ustrukturyzowanych i dobrze przemyślanych materiałów.
- Marta jest zaangażowana w prowadzone zajęcia. Zależy jej żeby student w pełni zrozumiał poruszane zagadnienia,
- tempo zajęć jest dostosowane do poziomu wiedzy studenta
- dobry kontakt ze studentem.

avatar
lucyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2018

Uczę się z Panią Marta Chorwackiego od roku - jestem bardzo zadowolona z postępów - nie znałam Chorwackiego a zafascynowalam się tym językiem a to jak Pani Marta podchodzi do mnie i przekazuje wiedzę - mimo, że jestem już straszą osoba - jest rewelacyjny - uczę się Chorwackiego z chęcią, Pani Marta zawsze jest przygotowana - przysyla materiały do pracy - to jest przyjemność uczyć się z taką osobą. pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego na swieta wielkanocne - Lucyna

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2017

Uczę się z Marta od pół roku i mam okazje sprawdzać swoje postępy co miesiąc w Serbi , Serbowie mi mówią ze z każdym miesiącem idzie mi coraz lepiej ,wiec to chyba najlepsza ocena dla nauczyciela, poza tym pracuje i najważniejsza dla mnie jest elastyczność zajęć którą Marta mi zapewnia.Maltretuje przypadkami w dobrym tego słowa znaczeniu

avatar
Olaf
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2017

Zdecydowanie polecam naukę języka serbskiego z Martą; oprócz swojej biegłości w tym języku bardzo dobrze potrafi wytłumaczyć gramatyczne niuanse i przekazać wiedzę. Poza tym - widać, że dziewczyna jest bardzo wkręcona w kulturę Bałkanów i po prostu robi to co ją pasjonuje :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.