Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Chorzów
Świętochłowice
Ruda Śląska
Katowice (os. Tysiąclecia +2)
Bytom (os. Tysiąclecia +1)

Maciej

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/512 opinii
Dla użytkownika Maciej

O mnie

Ukończyłem studia magisterskie o kierunku Finanse i Rachunkowość, a także zdałem egzamin firmy Microsoft na Specjalistę MS Excel.

Moją pasją jest matematyka, sport oraz MS Excel.

W wolnych chwilach uwielbiam m.in. grać w piłkę nożną, ćwiczyć na siłowni, czytać książki czy też doskonalić swoje umiejętności.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2016
Wyższa Szkoła Bankowa
Magister
Finanse i Rachunkowość
Kursy i szkolenia
03.2017
Excel Expert. Narzędzia zaawansowane w analizie danych
09.2017
Programowanie VBA
11.2017
Analiza danych - MS Excel, Access, SQL
12.2017
Analiza finansowa w MS Excel
12.2017
MS Excel zaawansowany
01.2018
Zarządzanie sobą przez cele
02.2019
Specjalista MS Excel
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Nicole
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2020

Maciek jest świetnym korepetytorem podchodzi bardzo indywidualnie do każdej osoby , świetnie prowadzi lekcje w luźnej atmosferze , w tym roku zdałam dzięki niemu maturę a na przygotowanie się miałam jedynie 3 miesiące , bardzo polecam !!!

avatar
Dawid
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2020

Zdecydowanie polecam! Jestem bardzo zadowolony z zajęć.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 sierpnia 2019

Jestem super zadowolony. Matura zdana mimo, że pisałem ją 10 lat temu to Maciek wyciągnął mnie w bardzo krótkim czasie (2msc) . Zajęcia są bezstresowe a Maciek stara się wytłumaczyć wszystko w najprostszy sposób.
Na Twoim miejscu nie szukałbym kogoś innego tylko od razu pisał do niego :)
P O L E C A M ! :)

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 sierpnia 2019

Z Panem Maćkiem współpracę zaczęliśmy, gdy syn miał zagrożenie z matematyki. Pierwsze efekty było widać już po paru zajęciach, gdy zaczęły pojawiać się pierwsze pozytywne oceny. Dzięki dużej cierpliwości i pomocy syn bez problemu poprawił zagrożenie, a z korepetycji jest bardzo zadowolony. Zdecydowanie polecam!!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Znalazłam Maćka w styczniu, w maju postanowiłam podejść do matury od której minęło 5 lat! Napisałam, wynik: ZDANE! A to wszystko dzięki Mackowi, wszystko sprawnie, materiał przerobiony w miłej atmosferze bez stresu z dobrym humorem :) nigdy nie było problemu, żeby się umówić na dogodny termin. W bardzo sprawny sposób przekazuje wiedzę. W 4 miesiące ogarnąć materiał i zdać maturę po 5 latach za pierwszym podejściem?! To samo mówi za siebie! Świetny korepetytor! Polecam z czystym sumieniem :)

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 maja 2019

Zdecydowanie polecam!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Pan Maciek spadł nam z nieba, na ostatniej prostej pomógł córce w przygotowaniu się do egzaminu gimnazjalnego. Wyprowadził, naprostował, wytłumaczył tak, że wiele matematycznych problemów przestało być problemami!:) Dodatkowo cenię w nim zaangażowanie (lekcja zamknięta jest wtedy, gdy zamknięty jest temat, nie zawsze zgodnie z zegarkiem...;) i kontaktowość - to bardzo sympatyczny człowiek, przez co atmosfera nauczania jest przyjemna. Jestem pewna, że jeszcze skorzystamy z usług Pana Maćka, oby znalazł dla nas czas:)! Pozdrawiam:)

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2019

Maciek stworzył naprawdę profesjonalną bazę danych do mojej pracy magisterskiej, pomagał w obliczeniach i tworzeniu wykresów w Excelu, lepiej nie mogłam trafić. Z całego serca polecam !!!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2019

Matma jeszcze nigdy nie była tak logiczna i przyjemna. Zajęcia prowadzone w przyjaznej atmosferze, zero stresu. Ogromne zaangażowanie w sytuacje ucznia. Zawsze służy pomocną. Już coraz częściej w miejsce 1,2 wskakują 4,5. Czas zajęć leci niewiadomo kiedy ;) Przy obustronnym zaangażowaniu sukces gwarantowany :)

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 stycznia 2019

Świetny korepetytor, bardzo cierpliwy. Bardzo pomógł mi z matematyką, z jedynek i dwójek podniosłam się na czwórki i piątki i dzięki niemu mam czwórkę na semestr. Również świetnie przygotował mnie do egzaminu gimnazjalnego, dzięki czemu miałam z niego dobry wynik. Pracuje z uczniem tak długo aż uczeń zrozumie temat i załapie o co chodzi. Nie goni z materiałem. Starannie tłumaczy i trenuje z uczniem zadania z matematyki. Bardzo serdecznie polecam tego korepetytora :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2018

Korepetytor od ciężkich przypadków ....Bardzo cierpliwy.....uczy myślenia przy zadaniach....konsekwentny.....dla bardziej opornych mobilizujący.....
Myślę, że deskę też nauczył by matematyki :D
Mój bardzo ciężki przypadek (syn) zdał maturę bez problemu.
POLECAM wszystkim ciężkim przypadkom ale również osobom którzy chcą bez stresu podejść do matury z matematyki.
MEGA POZYTYW !!!!!!!!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2018

Miałam wielu korepetytorów i z żadnym nie potrafiłam znaleźć wspólnego języka. Na szczęście trafiłam na Maćka, który znalazł sposób na przekazanie mi wiedzy w taki sposób, że zaliczyłam rok i zdałam dobrze maturę. Uważam, że jest to najlepszy korepetytor na świecie więc zdecydowanie polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.