Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
Online
Katowice
Chorzów
Warszawa
Siemianowice Śląskie
Gliwice
Bytom
Ruda Śląska
Sosnowiec
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Chcesz zacząć płynnie rozmawiać ? Pomogę Ci. Szanuję Twój czas i dlatego chcę, abyś robił błyskawiczne postępy.

Potrzebujesz podszlifować swój angielski? A może postanowiłeś zmienić pracę i chcesz zrobić dobre wrażenie na rozmowie kwalifikacyjnej? Potrzebujesz profesjonalnie przygotowanego CV i listu motywującego? Czeka Cię wkrótce wyjazd służbowy ? Coraz więcej jest zagranicznych kontrahentów,  z którymi trzeba być w ciągłym kontakcie? Potrzebujesz przygotować się do certyfikatu językowego ?

Skontaktuj się i opowiedz mi o swoich potrzebach. Pomogę Ci zrealizować cel.

Jestem lektorką z ponad 20-letnim doświadczeniem; pracowałam jako Business English oraz Legal English trainer oraz przygotowywałam programy szkoleniowe dla firm z przeróżnych branż, m.in. dla ING Bank Śląski, BRE Bank (obecnie mBank), TP SA, HM, Rockwell Automation, ArcelorMittal.

W trakcie swojej kariery byłam odpowiedzialna za przygotowywanie programów szkoleniowych dla kilkudziesięciu kursów, w tym np. dla kadry dydaktycznej i zarządzającej Uniwersytetu Śląskiego.

Gwarantuję autorski program nauczania dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Przygotowywałam moich Klientów do uzyskania certyfikatów językowych, takich jak FCE, CAE oraz ILEC. No i oczywiście świetnie sobie poradzili!

Choć specjalizuję się w języku biznesowym i tematyce marketingowej, to nie stronię od innych tematów i zawsze staram się skupić wokół tego, co dla mojego Klienta jest ważne i interesujące.

Nie jest mi obca tematyka IT ; a więc ITIL , SIAM , Cloud Computing, agile, scrum . Interesują mnie też obszary związane z  digital marketing oraz szeroko pojętym  designem .

Od 2015 roku prowadzę własną szkołę językową, więc mogę Ci też zaproponować zajęcia z inną doświadczoną osobą z naszego zespołu lub z native speakerem .

Lekcje ze mną odbywają się online lub w Katowicach na osiedlu Tysiąclecia. Zadzwoń lub napisz smsa, aby uzyskać dodatkowe informacje i umówić się na pierwszą lekcję.

Wystawiam faktury.

PS po dłuższej przerwie związanej ze sporą ilością zadań wynikających z prowadzenia firmy, jak i zgłębiania tematyki IT delivery, wracam do prowadzenia lekcji indywidualnych i właśnie tworzę grafik! Ruszamy w drugiej połowie kwietnia 2023, także nie zwlekaj, zabierzmy się wspólnie za Twój angieslki! Dzwoń lub pisz na +48 503 380 065

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 17:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Adres zajęć

Kaja Watras
Tysiąclecia 92/41
40-871 Katowice
NIP: 6342924868

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2000 - 06.2003
Uniwersytet Ślaski, Kolegium Języka Biznesu
Licencjat
język angielski w biznesie
10.2004 - 09.2007
Uniwersytet Śląski
Magister
filologia angielska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 19
avatar
Luk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2024

Już od niemal roku mam przyjemność nauki j. angielskiego z Kają.
Cenię sobie szczególnie jej cierpliwość, dokładność, pozytywne podejście i otwartość na dyskusję. Kaja stara się urozmaicać lekcje oraz dbać o szczegóły. Troszczy się o postępy w nauce. Jest zawsze przygotowana i dostosowuje się do potrzeb ucznia. Polecam w 100% :)

Grupa Morgan sp. z o.o.

Dziękuję Łukasz!

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2023

Lekcje z Panią Kają to najlepsza inwestycja w siebie jaką zrobiłam!
Rozpoczęłam pracę w międzynarodowej korporacji, gdzie angielski jest na porządku dziennym. Ja po wieloletniej przerwie dużo zapomniałam i straciłam płynność w mówieniu. Dzięki spotkaniom z Panią Kają bardzo szybko odzyskałam pewność siebie, poprawiłam słownictwo i gramatykę. Przygotowywałyśmy się razem do job interview i udało mi się awansować.
Polecam wszystkim! Każde spotkanie przebiega w przemiłej i bezstresowej atmosferze. Duży nacisk kładziony jest na poprawną wymowę. Korzystamy z różnych materiałów i książek. Wszystko dopasowane do potrzeb ucznia.

Grupa Morgan sp. z o.o.

Ale świetna opinia! Made my day :-D Dziękuję serdecznie!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Kaja jest świetną nauczycielką. Zwraca uwagę na wszystkie błędy w wymowie i od razu poprawia. Świetnie tłumaczy gramatykę. Polecam :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 maja 2023

Lekcje z Kają są bardzo profesjonalne a przy tym przebiegają w bardzo przyjaznej atmosferze. Polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2023

Wczoraj Pani Kaja poprosiła mnie o wystawienie opinii i robię to z wielką przyjemnością! Zaczęliśmy lekcje w zeszłym tygodniu i jestem pod ogromnym wrażeniem tego, ile udało mi się wynieść z tych zajęć! Wielkie wow! :D Nauczycielka z powołania, to z pewnością, bo taki talent do przystępnego i ułatwiającego zapamiętywanie przekazywania informacji, to wielka rzadkość. Nie spotkałem się jeszcze z kimś, kto tak dobrze uczy, a wielu nauczycieli w mojej edukacji miałem okazję poznać; niektórych dobrych, niektórych
bardzo dobrych, niektórych średnich, a niektórych zupełnie beznadziejnych...
A Pani Kaja to nauczyciel na celujący! Highly recommended :-)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2023

Bardzo ucieszyłam się na wieść, że Kaja znów udziela indywidualnych lekcji, ponieważ w tym tygodniu miałam ważny job interview, do którego Kaja pomogła mi się przygotować i w efekcie dostałam pracę, o której marzyłam.
Kaja jest sympatyczną i otwartą osobą, która kilka lat temu uczyła mnie angielskiego i dzięki tym lekcjom udało mi się przełamać i teraz swobodnie rozmawiam po angielsku, nawet z native speakerami.

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2018

Kaja sprawiła, że w końcu oprócz chęci nauczenia się języka, rzeczywiście zacząłem się go uczyć. Uważam, że każdy powinien mieć chociaż raz w życiu do czynienia z taką nauczycielką. Ogólnie nie piszę żadnych opinii w internecie ale tutaj po prostu nie byłem w stanie się powstrzymać. Gorąco polecam tym, którzy na prawdę chcą zrobić postęp w mówieniu po angielsku.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2018

Pracujemy razem od ponad pół roku - najlepsza nauczycielka jaką znam.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2016

Kaja to bardzo dobra nauczycielka - cierpliwa, ale też wymagająca. Dzięki jej serdeczności i pozytywnemu nastawieniu lekcje były przyjemnością :) Kaja przygotowywała mnie do egzaminu CAE, który zdałem na poziomie C1 (grade B). W ciągu kilku miesięcy, dzięki jej zaangażowaniu i pomocy, udało mi się znacznie poprawić swoje umiejętności. Serdecznie polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2015

Kaja to niezwykle sympatyczna i cierpliwa nauczycielka, z naciskiem na cierpliwa, bo jestem dość trudnym uczniem :) Jeżeli chcesz zacząć mówić swobodnie po angielsku to dobrze trafiłe(a)ś - doskonała atmosfera skutecznie niweluje strach i stres przed mówieniem. Lekcja dostosowana jest do potrzeb i oczekiwań ucznia. Sporo materiałów do samodzielnej nauki. Najlepiej umów się na lekcje i zobacz sam(a) :)
Szczerze polecam!

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2015

Polecam! Szczególnie do ćwiczenia konwersacji. Kaja bardzo dobrze mówi po angielsku i świetnie nawiązuje kontakt z ludźmi. Jest energiczna, serdeczna i pozytywnie nastawiona. Sporo się dzięki niej nauczyłem.

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2014

Zdecydowanie polecam. W szczególności z uwagi na profesjonalne podejście oraz duże zaangażowanie ze strony nauczycielki.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2013

Bardzo dobra i cierpliwa osoba, mogąca nauczyc angielskiego najbardziej leniwe i trudne "oporniki".

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2013

Bardzo fajna nauczycielka. Polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2013

Kaja to super nauczycielka, najlepsza jaką dotąd miałam w życiu. Obecnie przygotowuje mnie do matury z języka angielskiego. Jest bardzo cierpliwa i w fajny sposób do mnie przemawia tak że polubiłam ten język i lepiej już go rozumiem. :D

avatar
Gaby
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2013

Gorąco polecam! Zajęcia są zawsze ciekawe, a czas płynie za szybko:) Realizujemy materiału z książki Business English, który często urozmaica dodatkowymi ciekawymi materiałami. Zawsze jest otwarta na pomoc w przypadku gdy w mojej pracy zawodowej pojawią się nowe wyzwania językowe. Gwarantuje zawsze serdeczną atmosferę i mobilizację do nauki:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2013

Kaja jest dla mnie najlepszym nauczycielem. Dzięki niej zrozumiałem wiele zagadnień z gramatyki. Poszerzyłem również znacząco swoje słownictwo z wielu obszarów (business english jak również literatura, filozofia, psychologia oraz przyroda - na zawsze zapamiętam zwrot "żyworodny gupik".
Jeżeli miałbym podsumować:
- Doskonałe "rozpoznanie ucznia" i dopasowanie odpowiedniego toku nauki,
- Zajęcia zawsze przygotowywane w profesjonalny sposób,
- Różnorodność narzędzi dydaktycznych i ciekawe nieszablonowe prowadzenie zajęć,
- Szeroka wiedza oraz poczucie humoru,
- i oczywiście ta herbatka....

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2013

Kaja jest świetną nauczycielką, która zaraża optymizmem;) Potrafi w prosty sposób wytłumaczyć czasem niełatwe zagadnienia prawne!
A co do herbaty-pyyyyyyyyyycha;) (a jaki wybór!)

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2013

Polecam!!!!! potrafi zmobilizować, nauczyć, dostosować się do oczekiwań i potrzeb ucznia w każdym wieku / jestem po 40/ realizujemy materiał książkowy, wszystko co zapomniałam przez lata, ale równiez to co jest konieczne i potrzebne w mojej pracy.Super atmosfera, herbatka zawsze pyszna, nauczycielka z pazurem i poczuciem humoru.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.