Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Białystok
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Szachy150 - 200 / 60 min

Damian

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/5111 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem doświadczonym instruktorem szachowym z wieloletnim stażem, którego pasją jest dzielenie się wiedzą z graczami o różnym wieku - dzieci, młodzieżą i osobami starszymi.
Moja oferta obejmuje zarówno lekcje szachów w formie spotkań osobistych, jak i poprzez platformy internetowe.
Zapewniam skuteczne podnoszenie umiejętności oraz rankingu w krótkim czasie.
Moja metoda przekształca żmudny trening w fascynującą zabawę, znacząco przyspieszającą przyswajanie wiedzy.
Osiągnięcia w świecie szachów obejmują wychowanie wielokrotnej Mistrzyni Polski oraz podwójnej Vice-mistrzyni Europy.
Współpracuję z arcymistrzami z Armenii, co wzbogaca moją wiedzę i pozwala korzystać z najnowszych osiągnięć światowej elity szachowej. Aktualny ranking na chesscom wynosi 2600. Za sobą mam 20 lat praktyki. Jeśli poszukujesz atrakcyjnej alternatywy dla monotonnych zajęć, serdecznie zapraszam. Razem stworzymy spersonalizowany plan, który umożliwi monitorowanie postępów Twoich umiejętności z miesiąca na miesiąc. Nie tylko przygotowuję moich podopiecznych do Mistrzostw Polski, Europy i Świata, lecz także gwarantuję sukces w realizacji wyznaczonych celów. Oferuję również lekcje online oraz prowadzę zajęcia w języku angielskim, dostosowując się do Twoich preferencji i potrzeb.
Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 02.2019
Politechnika Białostocka
Inżynier
Informatyka i Ekonometria
02.2019 - 07.2020
Politechnika Białostocka
Magister inżynier
Informatyka Inżynieria Oprogramowania
02.2020 - 02.2021
Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych
Cyberbezpieczeństwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - 02.2019
IT Support Specialist
· Magento system management · Jira system registration system support · Creating technical documentation · Creating reports on processed applications · Constant contact with the client · Database administration based on MySQL
02.2019 - aktualnie
Software Developer
- Search for new solutions aimed at improving the functionality of an existing system - Maintenance of the application written in PHP and JAVA programming language. - Develope applications based on project requirements.
11.2020 - aktualnie
Cybersecurity Enginner
- Conducting penetration tests - Programming scripts and tools for penetration testing - Vulnerability and risk assessment - Improving the security of systems and applications
11.2020 - aktualnie
Cybersecurity Lecturer
Linux Fundamentals Windows Server 2016 Bypassing the Perimeter Cross Platform Elevation of Privileges Advanced Infrastructure Python for Hacking Web Fundamentals Web Application Penetration Testing Mobile Security OSCP Preparation

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 111
avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2024

Dziękuję za super przygotowanie do matury z informatyki.
Polecam!

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2024

Dziękuję za naukę i pomoc w dostaniu się na staż jako Python Developer.

Polecam.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lipca 2023

Z pełnym przekonaniem rekomenduję roczne przygotowanie do matury prowadzone przez Pana Damiana, które zaowocowało zdaniem egzaminu maturalnego na poziomie 94%. Dzięki jego wsparciu, byłem w stanie osiągnąć wyjątkowe wyniki, które umożliwiły mi spełnienie marzenia i dostanie się na wymarzoną uczelnię. Gorąco polecam

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lipca 2023

Dziękuje Panu Damianowi za przygotowanie mojego chorego syna do Matury. Pomimo tego, że szkoła sugerowała rezygnację z matury z tego przedmiotu bo syn zepsuje statystyki i nie zda, Pan Damian nie tylko wziął syna na korki, ale także zapewnił mu wsparcie i motywację do osiągnięcia sukcesu.

Dzięki niezwykłej wiedzy i umiejętnościom Pana Damiana, syn zdał egzamin maturalny z informatyki, otwierając przed sobą szanse na lepsze życie.

avatar
Antoni
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lipca 2023

Dziękuje za przygotowanie do matury z Informatyki. Maturę napisałem na 84% i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Polecam

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 maja 2023

Od samego początku Damian potrafił zidentyfikować moje mocne strony i obszary wymagające poprawy. Dzięki temu nasze sesje były skoncentrowane na rozwoju moich umiejętności i wzmocnieniu mojej pewności siebie. Damian nie tylko dostarczał mi niezbędne informacje i materiały do nauki, ale również uczył mnie skutecznych strategii i technik egzaminacyjnych, które okazały się niezwykle przydatne podczas samej matury.
W trakcie przygotowań do matury czułem, że mogę polegać na prowadzącym. Jego sposób prowadzenia lekcji był dostosowany do mojego indywidualnego tempa nauki, a także uwzględniał moje preferencje i style uczenia się. Miałem pewność, że zawsze mogę zadawać pytania i prosić o wyjaśnienia, a on zawsze poświęcał mi swoją pełną uwagę.
Teraz, po zakończonym egzaminie maturalnym, czuję się pewny, że poszło mi bardzo dobrze. Jestem wdzięczny Damianowi za jego profesjonalizm, cierpliwość i oddanie, które wpłynęły na moje osiągnięcia. Nie tylko zdobyłem wiedzę potrzebną do matury, ale również nauczyłem się cennych umiejętności, które przydadzą mi się w przyszłości.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2023

Bardzo profesjonalne podejście do prowadzonych zajęć, ogromna wiedza i umiejętność jej przekazywania. Po kilkumiesięcznej nauce z Panem Damianem czuję się kompleksowo przygotowany do matury.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2022

Serdecznie polecam. Pan Damian zna się na rzeczy. Potrafi szybko w przyjazny sposób wyjaśnić i wytłumaczyć niejasne zagadnienia. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania.

avatar
Janek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2022

Damian bardzo dobrze tłumaczy wybrane przez ucznia zagadnienia, jak i również posiada dużą ilość materiału na zajęcia, dzięki czemu nie są one monotonne. Nie podaje gotowego rozwiązania, co zmusza ucznia do samodzielnego myślenia, jednak w razie problemów w znalezieniu rozwiązania udziela wskazówki oraz w logiczny sposób tłumaczy, na co powinno zwrócić się uwagę.

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2022

90% z matury rozszerzonej z informatyki.
Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Pan Damian jest super nauczycielem. Kurs do matury rozpoczęłam we wrześniu po napisaniu pierwszej próbnej matury na bardzo słaby wynik. Kontakt dostałam od znajomego, którego Pan Damian przygotowywał rok wcześniej do matury co pozwoliło mu zdać na bardzo wysoki wynik. Szybko nadrobiłam zaległości dzięki materiałom od Pana Damiana. Teraz mogę pochwalić się wynikiem 94% z matury z informatyki :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2022

Polecam, przygotowywałem się z Damianem rok do matury i wszystkie zagadnienia dzięki Panu Damianowi były jasne. Wspaniały kontakt, możliwość zadawania pytań o każdej porze dnia. Maturę z informatyki napisałem na 88% i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Cieszę się, że te zajęcia i wynik otworzyły mi drogę na każdą uczelnię.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2022

Naukę z Damianem rozpocząłem ponad rok temu, kiedy zdecydowałem, że będę zdawał maturę z informatyki. Kurs u niego był jedną z najlepszych moich decyzji. W czasie matury czułem się pewnie i udało mi się rozwiązać wszystko przed czasem. Wynik na które mogę liczyć to około 90%. Damian zawsze jest przygotowany do spotkania, tłumaczy każdy detal, w razie pytań/problemów zawsze odpowiada na wiadomości na platformie, którą udostępnia swoim studentom do komunikacji. Jest znakomitym nauczycielem z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Dzięki niemu nie mam już problemów z informatyką, nabrałem pewności i przychodzi mi to z dużą łatwością. Dzięki tym zajęciom dostanę się na zagraniczną uczelnię. Pełen profesjonalizm połączony ze świetnym poczuciem humoru i miłą atmosferą. Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2022

Z Panem Damianem pracuje już 1,5 roku i napisaliśmy razem już ponad 100 programów. Aktualnie jestem najlepszym uczniem w klasie. Bardzo dobrze mi się z nim współpracuje ma ogromną wiedzę, którą mi w fajny sposób przekazuje. Bardzo miła atmosfera, dobrze tłumaczy i wyjaśnia program nauczania. Jeśli nie mogę poradzić sobie z zadanymi programami do domu zawsze je rozwiązujemy razem.
Gorąco Polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2022

Współpracę z Panem Damianem rozpocząłem 4 miesiące temu bo chciałem przygotować się do matury. Na spotkaniach przerabiamy ogromną ilość materiału zarówno z praktyki, ale też teorii. Mając zerowy kontakt z informatyką, aktualnie jestem w stanie sam rozwiązywać matury na poziomie powyżej 60%, a zostały mi 4 miesiące do matury. Mam nadzieję, że dalsze zajęcia pozwolą mi na uzyskanie wyniku powyżej 90%!
Bardzo Polecam!

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 stycznia 2022

Skuteczna pomoc również dla opornych i wymagających.
Polecam.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Świetny trener szachowy z indywidualnym podejściem do każdego zawodnika. Bardzo dobrze prowadzony plan treningowy, wsparcie, kontrola i zaangażowanie na najwyższym poziomie. Ogromnie polecam!

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2021

Gdy zaczynałem rok szkolny nie byłem w stanie rozwiązać nawet jednego zadania na maturze z informatyki. Dziś po 3 miesiącach nauki uzyskuję ponad 50%. Do matury zostały jeszcze 4 miesiące i wierzę, że osiągnę wynik w okolicach 100%. Pan Damian to świetny nauczyciel, ale bardzo wymagający. Mocno stawia na praktykę co przekłada się na szybkie postępy.
Bardzo polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 grudnia 2021

Polecam zajęcia z Panem Damianem, świetne przygotowanie prowadzącego i miła atmosfera to rzeczy, dzięki którym czas spędzony na lekcjach wspominam bardzo dobrze. W ciągu roku podniosłem ranking szachowy o ponad 400 punktów!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2021

Serdecznie polecam. Zna się na rzeczy. Potrafi szybko w przyjazny sposób wyjaśnić i wytłumaczyć niejasne zagadnienia. Jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania.

avatar
Jarosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2021

Niesamowicie profesjonalny. Bardzo mi pomógł wyjść z ciężkiej sytuacji na uczelni. Bardzo polecam!

avatar
Darek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2021

Profesjonalnie w oparciu o dużo praktycznych przykładów co sprawia, ze programowanie staje się łatwiejsze. Zdecydowanie polecam!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2021

Polecam bardzo korepetycje z programowania. W dwa miesiące nauczyłem się więcej niż przez cały rok w szkole. Super nauczyciel!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2021

Zajęcia są prowadzone w super atmosferze. Pan Damian w profesjonalny sposób potrafi przekazać wiedzę i wręcz zachęca ucznia do poznawania kolejnych zagadnień z zakresu komputerów i informatyki.
Niektóre przerabiane przez nas zadania na początku wydawały mi się zbyt trudne. Jednak dzięki cennym radom i wskazówkom Pana Damiana, które nie polegały na podaniu odpowiedzi na tacy, ale na wskazaniu mi drogi i zachęcenia by trochę pomyśleć, udało się rozwiązać nie jeden problem zakończony pomyślną kompilacją kodu :)
Serdecznie pozdrawiam Pana Damiana i zachęcam każdego do skorzystania z jego usług :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2021

Pana Damiana polecamy w całej rozciągłości. Jego wiedza informatyczna była dla nas dużą pomocą. Wyróżnia go doskonała umiejętność przekazywania wiedzy, podejście do ucznia oraz ogromne zaangażowanie w pracę. Dodatkowo jest on osobą z którą kontakt jest stały i mogliśmy liczyć na wsparcie nawet w nietypowych, nagłych sytuacjach. Jest zawsze świetnie przygotowany, dokładny i dzięki temu można liczyć na świetne wyniki. Cały czas otrzymujemy wymarzone efekty. Zdecydowanie godny polecenia.

avatar
Julita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2021

Jestem bardzo zadowolona z korepetycji. Pracuje się w miłej atmosferze. Korepetytor jest cierpliwy i zawsze chętnie odpowiada na pytania i wyjaśnia niejasności. Zadania są interesujące i skonstruowane w taki sposób, że każdy nauczy się języka C++ krok po kroku. Najlepszy nauczyciel informatyki jakiego znam :)

avatar
Bartosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 października 2021

Świetnie tłumaczy, elastyczny dzięki czemu znaleźliśmy termin. Dzięki Niemu rozpocząłem prace jako programista. Straciłem mnóstwo pieniędzy, kupując kursy na udemy - niczego się tam nie nauczyłem, brakowało podstaw i porządnego wytłumaczenia zagadnień których nie rozumiałem. Damian prowadził spotkania tak abym wszystko rozumiał.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 października 2021

Bardzo polecam zajęcia z Panem Damianem. Mam same pozytywne odczucia jeśli chodzi o korepetycje i przygotowanie do matury z informatyki. Na zajęciach wszystko jest tłumaczone w prosty i przemyślany sposób. Korepetytor posiada dużą wiedzę i wiele można się od niego nauczyć. Polecam!

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2021

Sprawna organizacja, świetne lekcje. Takiej bym udzielił odpowiedzi na pytanie o korepetycje. Idziemy jak burza! Progress jest naprawdę duży w porównaniu z kolegami w podobnej sytuacji do mojej. Polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2021

Bez żadnych zastrzeżeń mogę polecić korepetycje z Panem Damianem. Najbardziej profesjonalne podejście do nauczenia z jakim się spotkałem. Profesjonalizm przekłada się na ogromną wiedzę, umiejętność przekazywania jej w dostępny sposób co przełożyło się na moje wyniki.
Polecam wszystkim, którzy stracili nadzieje i wiarę w siebie, ponieważ Pan Damian to świetny korepetytor i każdemu jest w stanie wszystko na spokojnie wytłumaczyć. Polecam z całego serca. :)

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 września 2021

Najlepszy korepetytor wg. mojego syna. Rezultat z pieniędzy zainwestowanych w korepetycje z panem Damianem rewelacyjny. Wszystko na luzie i z uśmiechem na ustach.

avatar
Urszula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2021

Syn dużo więcej rozumie w szkole i widać, że chce mu się uczyć. Nawet sam odrabia prace domowe, a wystarczyło nadrobić zaległości i nakierować w którą stronę iść. Polecam

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2021

Współpraca z Panem Damianem to sama przyjemność. Sprawnie odpowiada na wiadomości, szybko udziela potrzebnych informacji. Był moja ostatnią deską ratunku. Polecam wszystkim !

avatar
Jacek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2021

Korepetytor świetnie wyjaśnia i wprowadza w świat programowania, bardzo dobre materiały do nauki, ćwiczenia jak i projekty. Świetna oraz miła atmosfera podczas lekcji. Profesjonalne podejście do ucznia pod dany poziom jaki aktualnie reprezentuje. Z całego serca polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 sierpnia 2021

Wcześniejsze korepetycje u innego korepetytora okazały się strata czasu i pieniędzy, dopiero tutaj znalazłam fachowca w swojej dziedzinie.

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2021

Damian to świetny korepetytor! Uczył mnie programowania w Javie na III roku studiów i dzięki niemu dostałam swoją pierwszą wymarzoną pracę jako Junior Java Developer. Na każde zajęcia był doskonale przygotowany, oferował również pomoc poza nimi. Wykazywał się dużą cierpliwością, a także doradzał w sprawach związanych z uczelnią, np. z pracą licencjacką. Bardzo polecam, jest nie tylko nauczycielem, ale także super kolegą :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2021

Najwyższy poziom przygotowania z informatyki, a także absolutnie genialne materiały, również te dodatkowe wychodzące za zakres by lepiej zrozumieć dane kwestie.
Każde zajęcia przeprowadzone w miłej atmosferze i dające nową dawkę wiedzy.
Pozwoliło mi to zrobić ogromny postęp w nauce i pogłębić moje zainteresowania, dodatkowo wskazówki odnośnie uczelni w Polsce i gdzie iść dalej bezcenne.
Materiał jest idealnie dobrany do tempa nauki i pozwala bardzo szybko poszerzyć swój zakres wiedzy.
Serdecznie polecam korepetycje u Pana Damiana

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lipca 2021

Dziękuje za przygotowanie syna do matury. W szkole twierdzili, że nie poradzi sobie i to tylko strata czasu jego i nauczycieli, tymczasem z pomocą Pana Damiana udowodnił, że da sie wszystko jak się ciężko pracuje.

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

Niewiele zabrakło do 90% z matury. Najlepszy nauczyciel! Drogę na studia mam otwartą wszędzie. Polecam

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2021

Uczęszczałam na kurs przygotowujący do matury. Kurs jest bardzo trudny i wymaga dużych nakładów pracy. Od pierwszych zajęć urzekła mnie szczerość, otwartość i ogromna wiedza Pana Damiana. Wszystko było przygotowane bardzo profesjonalnie, dodatkowo mieliśmy komunikator na którym miałam ciągły kontakt z prowadzącym nawet poza zajęciami. Masa dodatkowych materiałów i ciekawostek informatycznych, które z laika uczyniły mnie osobą znacznie bardziej świadomą. Maturę napisałam na 98% i jest to najwyższy wynik w historii szkoły. Jestem dumna tym bardziej, że w tym roku matura z informatyki była najtrudniejsza. Na pewno wrócę na zajęcia na studiach, gdy trafię na barierę, której nie będę mogła przebić. Bardzo polecam!

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Dziękuję za przygotowanie do matury z informatyki. Każde zajęcia były przeprowadzone punktualnie i stały na wysokim poziomie. Pan Damian wielokrotnie potrafił przedłużyć też zajęcia jeżeli była taka potrzeba by wyjaśnić mi dane zagadnienie do końca. Bardzo się cieszę, że zdałem maturę z informatyki na 82%, która w tym roku była najtrudniejsza od lat. Polecam

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2021

Współpracę z Panem Damianem oceniam bardzo pozytywnie. Jest niezwykle dobrym nauczycielem, posiada niekwestionowaną wiedzę, a tym co odróżnia go od reszty jest umiejętność dostrzeżenia różnych i skrajnie odmiennych od siebie punktów widzenia, co niewątpliwie pomaga. Jest pomocny, otwarty i sympatyczny. Potrafi zainteresować ucznia.

avatar
Jerzy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2021

Damian, chciałbym Ci bardzo podziękować za trud, który włożyłeś w nauczenie mnie. Masz super podejście. Tylko dzieki Twoim staraniom, cierpliwości i nieprzerwanej motywacji udało mi się zaliczyć. Jesteś świetny, jeszcze raz dziękuje!

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 czerwca 2021

Niesamowita wiedza z programowania i na temat rynku pracy. Bardzo polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 czerwca 2021

Lekcje są prowadzone w miłej, przyjaznej atmosferze. Korepetytor zawsze wytłumaczy jak rozwiązać dany problem. Przeznacza tyle czasu ile potrzeba. Polecam :)

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 maja 2021

Cierpliwy, zmuszający do samodzielnego myślenia na przykładach które starannie objaśnia, prowadząc jednocześnie zajęcia w sposób humorystyczny. Miałam duże braki z czasem ich jest coraz mniej. Jak najbardziej na +

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2021

Pełen profesjonalizm, tak powinna wyglądać komunikacja międzyludzka i sposób przekazywania wiedzy, oby więcej takich osób.

Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2021

Wreszcie świat programowania stał się zrozumiały.
Polecam!

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2021

Dużo skorzystałem na zajęciach z Panem Damianem przede wszystkim byłem w stanie przyswoić materiał z zajęć z programowania na uczelni. Ceniłem sobię również nacisk kładziony na własną pracę i analize problemów.
Polecam

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2021

Z Panem Damianem przedmiot podstawy programowania nie jest straszny. Mega cierpliwy i kompetentny nauczyciel. Polecam gorąco nie tylko do języka Python.

avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2021

Super!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 marca 2021

Bardzo dobry nauczyciel. Programowanie było dla mnie czarną magią. Natomiast dzięki Panu Damianowi zacząłem wszystko łapać. Zawsze przygotowany do zajęć, cierpliwy i profesjonalny. Posiada mnóstwo wlasnych materiałów dodatkowych, którymi służy. Korepetytor zdecydowanie godny polecenia.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2021

Pan Damian to bardzo konkretna osoba. Bardzo przykłada się do swojej pracy i poziomu zajęć. Zależy mu na tym, aby faktycznie nauczyć, a nie odbębnić zajęcia. Oczekuje od ucznia tego samego. Motywuje i zmusza do myślenia.
Polecam w 100%, bo jak komuś odrobinę zależy i ma chęć do nauki, to z Panem Damianem nie może się nie udać.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 marca 2021

Zdecydowanie polecam zajęcia z Panem Damianem, jego profesjonalizm i zaangażowanie w lekcje pozwalają w szybki sposób nauczyć się zagadnień z Pythona. Wiedza przekazywana jest w sposób indywidualnie dopasowany do ucznia. Polecam!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2021

Super zajęcia z Pythona. Absolutnie najlepszy!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2021

Bardzo polecam korepetycje u Pana Damiana. Mimo, że kiedyś drzemałem na lekcjach informatyki, teraz po zaledwie miesiącu nauki z Panem Damianem potrafię rozwiązać niemalże każde zadanie z C++. Martwiłem się o maturę z informatyki, ale teraz wiem, że z dobrym nauczycielem to wcale nie jest takie trudne i wierzę, że mogę ją zdać z bardzo dobrym wynikiem co pozwoli dostać się na studia. Polecam!

avatar
Janusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2021

Zajęcia z c++ na najwyższym poziomie. W końcu rozumiem podstawy i potrafię pisać własne programy. Dziękuje!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lutego 2021

Naprawdę wspaniały korepetytor!!
Cierpliwy, sympatyczny a do tego bardzo inteligentny!!
Szczerze polecam!! :)

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2021

Ostatnio miałem kilka lekcji z Damianem. Jest bardzo kompetentnym nauczycielem z wyraźną pasją do szachów. W ciągu miesiąca zauważyłem wyraźną poprawę w mojej grze i jestem bardzo zadowolony z zajęć. Polecam każdemu.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2021

Wspaniały nauczyciel programowania. Polecam!

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Ogromna wiedza z Pythona. Pan Damian uratował mnie na pierwszym semestrze studiów udzielając mi lekcji z programowania. Każda lekcja była wartościowa i pomagała mi nadrobić zaległości co pozwoliło na zaliczenie przedmiotu. Bardzo dziękuje i polecam

avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2020

Umówiłem się na zajęcia z C i Pythona, ponieważ miałem problem z podstawowymi pojęciami. Było świetnie. Powiedziałem czego konkretnie nie ogarniam i na tym się skupiliśmy. Wszystko zostało wyjaśnione w dokładny i przejrzysty sposób. Jestem z tego powodu bardzo zadowolony. Wiem, że w razie konieczności mogę napisać e-mail i otrzymam pomoc. W przyszłości na pewno jeszcze nie raz skorzystam z pomocy pana Damiana. Bardzo pozytywnie zaskoczyło mnie poważne podejście do moich zajęć. Żałuję, że tak późno trafiłem tutaj, ponieważ poprzedni prowadzący nie spełniali w żaden sposób moich oczekiwań i nie potrafili mnie nauczyć tak bym zrozumiał co sie dzieje i żebym był w stanie sam zaprogramować program. Najbardziej podobało mi się, że mogłem o wszystko zapytać i nie miałem poczucia wstydu, że zostanę wyśmiany. Pan Damian wyjaśnił mi, że to najważniejsze by ciągle pytać i każde pytanie ma sens i jest warte tego by je zadać. Serdecznie polecam wszystkim, którzy stracili już nadzieje, że zdadzą semestr, ale też tym którzy chcą nauczyć się programować.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2020

Pan Damian jest świetnym nauczycielem. Pomaga mi w programowaniu. Na lekcjach dowiaduję się wielu ciekawych rzeczy. Bardzo dziękuje ☺️

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 grudnia 2020

Świetny wykładowca. Od czerwca uczył mnie Pythona tak bym mógł podjąć pierwszą pracę w branży IT. Bardzo mi się podobało przygotowanie do każdych zajęć jak i uczciwe podejście do klienta. Udało mi się dostać na staż i jestem ogromnie wdzięczny za pomoc! Polecam każdemu!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Przygotowanie do zajęć na najwyższym poziomie. Przed każdymi zajęciami zawsze potwierdzenie, że się odbędą. Nauczył mnie więcej w ciągu trzech miesięcy niż nauczyciele przez 3 lata. Najlepiej zorganizowany człowiek jakiego miałam przyjemność poznać. Bardzo polecam.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Super. Najlepszy korepetytor. Szybko odpowiada i ze wszystkim pomaga. 100% polecam!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 października 2020

Klasa sama w sobie!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2020

Świetny. Ma bardzo dobre podejście do nauczania, umie przekazać wiedzę. Nie musiałam się stresować, wybrałam opcje online. Zajęcia prowadzone przez skype udostępniam ekran i na tym pracujemy. Bardzo wygodna forma, szczególnie dla osób wstydliwych. Do Pana Damian zwróciłam się z prośbą o kurs Pythona. Po 4 miesiącach nauki Pan Damian zaskoczył mnie mówiąc, że jestem gotowa i polecił na staż, który właśnie odbywam. Dziękuje za pomoc! Polecam świetnie tłumaczy.

avatar
Emil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Najlepszy trener szachowy z jakim miałem do czynienia. Dzięki pomocy i dobremu prowadzeniu podniosłem swój poziom gry bardzo mocno co jest widoczne po szybkim wzroście punktów rankingowych elo. Bardzo mi się podoba aktualna współpraca zarówno na zajęciach jak i po gdzie otrzymuje materiały najwyższej jakości oraz opracowania debiutowe gdzie bez problemu mogę łapać moich przeciwników. Do tego w trakcie turnieju Pan Damian również pomaga mi przygotowując mnie do każdej z partii. Bardzo dziękuje i mam nadzieję, że ta współpraca będzie trwała przez lata.
Polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Serdecznie polecam. Współpracujemy razem od nieco ponad roku i jestem bardzo zadowolony. Matury jakie robi nam nauczyciel piszę zawsze najlepiej albo prawie najlepiej z całej klasy. Intetesuję się tematem dodatkowo i też dostaję dużo dodatkowych materiałów do poczytania.

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2020

Pan Damian w ciągu 3 miesięcy nauczył mnie materiału z 2 lat. Jest bardzo doświadczonym, cierpliwym korepetytorem i bardzo dobrze tłumaczy. Szczerze polecam.

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2020

Gość jest niesamowity... W miesiąc czasu robi się z nim to co przez semestr na Informatyce... Wymagający, lecz przekazujący bardzo ciekawy sposób myślenia oraz podejścia do danego zagadnienia. Szczerze polecam.

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Najlepszy nauczyciel. Polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 sierpnia 2020

Bardzo dziękuje za przygotowanie do matury z informatyki. Trafiłam na korepetycje do Damiana w 2 klasie liceum. Celem była nauka programowania i przygotowanie do matury. Od początku podobały się mi zajęcia i wiedziałam, że wyniosę z nich ogromną ilość wiedzy. Sama mogłam wybrać język programowania w którym chce się uczyć i pisać mature, nikt mnie nie zmuszał jak próbowali w szkole, że ma być w tym i koniec. Damian przedstawił mi plusy i minusy każdego języka i co za ich pomocą mogę stworzyć, a także w jakich branżach pracować w przyszłości, co mnie osobiście bardzo zmotywowało i dodało chęci do nauki programowania. Mature zdałam na 96% i jestem niesamowicie zadowolona z tego wyniku. Wynik ten jest zasługą Damiana, który przygotowywał na każde zajęcia tyle materiału tak bym dała radę go przyswoić, ale również jego świetnego podejścia do tłumaczenia zagadnień, które nagle wydawały się znacznie prostsze. Dziękuje za wspaniałe dwa lata nauki. Polecam wszystkim, którzy chcą dobrze zainwestować swój czas!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 sierpnia 2020

Damian to najlepszy nauczyciel jakiego miałem. W szkole miałem ogromne problemy z informatyką, a koniecznie chciałem zdawać mature z informatyki. Wybór padł na Pana Damiana. W ciągu roku przygotował mnie do matury, którą zdałem na 84% a była niesamowicie trudna, dzięki takiemu wynikowi na pewno dostanę się na wymarzone studia. Zajęcia były zawsze super zorganizowane, a również nie raz Pan Damian je przedłużał jeżeli nie udało mi się czegoś zrozumieć.
Polecam serdecznie każdemu kto wiąże swoje życie z informatyką i programowaniem!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 sierpnia 2020

Dziękuję Panu Damianowi za przygotowanie córki do egzaminu ósmoklasisty. Pan Damian przygotowywał naszą córkę od listopada, która miała ogromne problemy z matematyka. Dobrze wytłumaczony materiał i świetne podejście do ucznia pozwoliło uzyskać wynik na poziomie 92%. Bardzo dziękujemy.
Gorąco polecam korepetytora który nie obiecuje, a gwarantuje dobrze zdany egzamin.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lipca 2020

Fantastyczny trener szachów, godny polecenia, Damian podjął sie pracy z moim 7 letnim synem, który ma problemy z koncentracją. Ma świetne podejście do dzieci, lekcje są bardzo ciekawe, a co najważniejsze potrafią utrzymać koncentracje mojego syna przez godzine. Najwazniejsze jest to ze Kamil bardzo lubi zajecia z Panem Damianem, zrobił ogromne postępy i nie moze doczekac sie nastepnej lekcji! :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 lipca 2020

Damian to nie tylko wspaniały trener, ale też bardzo życzliwy człowiek.
Ogromna wiedza szachowa, punktualność, materiały dodatkowe. Nigdy nie kończy zajęć z zegarkiem w ręku.
Świetnie przekazuję wiedzę szachową i programuje trening tak by postęp był stale widoczny. Dodatkowo pomaga w dobrze turniejów by było widać ciągły postęp.
Polecam Damiana jako trenera do długofalowej współpracy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2020

Każda lekcja to nowa dawka solidnej wiedzy. Programowanie w takiej formie jest łatwe do przyswojenia nawet dla laika, bazuje na praktycznych przykładach i porównaniach. Pan Damian jest zawsze bardzo dobrze przygotowany do każdej lekcji, co ważne, wyczerpująco odpowie również na pytania wychodzące poza materiał. Pozwala to dobrze przygotować się do zawodu programisty. Korepetycje z takim nauczycielem to sama przyjemność.

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2020

Dzięki Damianowi, po kilku miesiącach nauki dostałem pracę jako junior java developer. Polecam z całego serca!

Atuty pracy z Damianem:
- intensywnie wykorzystany czas,
- wiadomo, jaki jest plan nauki na kolejne zajęcia,
- autorskie zbiory zadań praktycznych (bardzo wiele ciekawych, rozbudowanych zadań ),
- dodatkowa pula pytań teoretycznych co kilka dni, do pracy własnej,
- dostępność do dawania wskazówek w formie mailowej czy sms-owej niemalże 24h na dobę,
- zawsze wszystkie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dostaję zanim skończę je zadać
- Damian stawia na szczerość w relacji uczeń - nauczyciel, przez co przez rzeczy, które już umiem, przechodzimy bardzo sprawnie, co uważam za duży plus.
- do tego wszystkiego Damian jest bardzo pozytywnym człowiekiem i choć jest wymagający, to po czasie zaczyna się go traktować jak dobrego znajomego, a nie nauczyciela :)

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2020

Fantastyczny trener szachów. Córka uwielbiaja zajęcia z Panem Damianem. Wcześniej korzystaliśmy z usług innych nauczycieli, ale brakowało chemii i nie było efektów. Dominika, aktualnie bardzo ciężko trenuje by pokazać jeszcze większą siłę w przyszłych turniejach. Od początku drogi z Panem Damianem przeszła z Bez Kategorii do I Kategorii. Dziękujemy trenerowi za wszystkie wysłane materiały, zadania i za poświęcany czas. Nie ma lepszej inwestycji, niż ta w rozwój swojego dziecka, więc z czystym sumieniem polecam Pana Damiana.

avatar
John
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 kwietnia 2020

I've taken more than 20 chess lessons with Damian and I will definitely continue. Damian is not only excellent prepared for the lessons, but is doing a great job outside them sending me a great amount of useful training material. He is a great chess teacher, always good explaining. His knowledge is just amazing

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 kwietnia 2020

Damian to rewelacyjny nauczyciel, który przenosi nauczanie na wyższy poziom. Dzięki niemu przyswajanie wiedzy to przyjemność i pewność, że uczysz się rzeczy przydatnych w praktyce. Na obecną chwilę nie wyobrażam sobie żebym nie uczyła się pod okiem Damiana. Gorąco polecam.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2020

Uczciwy i solidny korepetytor. Dobrze przygotowany do lekcji, przekazuje wiedzę w bardzo zrozumiały i ciekawy dla mojego 7 -letniego syna sposób. Syn dopiero od niedawna zaczal przygodę z szachami ale jestem pewna ze z takim korepetytorem efekty pracy będą szybkie. Czekamy na mistrzostwa. Polecam!

avatar
Mikołaj
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2020

Uczę się z Damianem od ok 6 miesięcy i chyba nie będę zbyt oryginalny pisząc, że jestem BARDZO zadowolony.
Wybór korepetytora podjąłem na podstawie opinii znajomej, która mi go poleciła. Co zwróciło moją uwagę, to że Damian jest bardzo komunikatywny i potrafi przystępnie wyjaśnić trudne zagadnienia. Już po pierwszej lekcji wiedziałem: jest mistrzem w tym co robi - zarówno jeśli chodzi o wiedzę jak i (co chyba jeszcze ważniejsze) umiejętność nauczania. Lekcję są świetnie zorganizowane i w super atmosferze-bez sztucznego „nadęcia”. Kiedy jest okazja pożartuje, jak macie kryzys w nauce-zmotywuje a jeśli naprawdę trzeba to „ochrzani” ;)

Ja naukę z Damianem zaczynałem od ZERA więc nie bójcie się swojego braku wiedzy-Krzysztof m.in właśnie z takimi ludźmi ma zajęcia. Po pół roku jestem na poziomie "rynkowego" Junior Python Developera właśnie dzięki niemu.
Wg mnie, żeby zostać programistą potrzebne są 3 czynniki:
1.Decyzja i chęć do podjęci tego wyzwania
2.Gotowość do ciężkiej pracy i ciężka praca sama w sobie
3.Narzędzie do nauczania jakim może być np kurs on-line, książki, studia, kursy programistyczne, korepetytor.

Jeśli jesteście gotowi na dwa pierwsze punkty to najlepszym wyborem na trzeci będzie Damian, a wiem co mówię ponieważ sam spróbowałem WSZYSTKICH opcji-ukończyłem równolegle jeden z popularnych kursów i powiem Wam, że nie ma co porównywać mrówki ze słoniem. TAK mam papierek, który na rozmowie o pracę mogę sobie wsadzić... do teczki ponieważ liczy się wiedza i umiejętności a te zdobyłem na lekcjach z Damianem.

Jeszcze jedno na koniec-to najbardziej słowna, zorganizowana, terminowa osoba jaką znam a to jest rzadkość w dzisiejszym świecie ale pamiętajcie również, że osoby wymagające dużo od siebie wymagają też dużo od innych :)

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 marca 2020

Z Panem Damianem mój syn pracuję od pół roku. Od tego czasu awansował z IV do I kategorii szachowej i uzyskał ranking elo. Dzięki niemu ma okazję rywalizować na płaszczyźnie krajowej a nie tylko w lokalnych zawodach. Damian pomógł mojemu synowi uporządkować wiedzę szachową i nauczył jak podwyższać swój poziom gry. W końcu mamy profesjonalne bazy szachowe i opracowane debiuty na najwyższym poziomie. Po pierwszych zajęciach otrzymaliśmy cały plan prowadzenia bez żadnego czarowania jak u innych, że syn zostanie mistrzem trenując godzine dziennie co jest nieprawdą. Pan Damian jasno stawia sprawę i mówi ile tak naprawdę trzeba trenować, by coś osiągnąć i konsekwentnie realizuje ten plan z nami.
Niesamowity trener! Polecam!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 marca 2020

Damian jest doskonałym nauczycielem, który świetnie łączy pasję programowania z pasją do nauczania.
Ten nauczyciel jest profesjonalistą, czego wyrazem są rozbudowane i zarazem przystępne, starannie wykonane materiały własne. To zaś poparte jest poczuciem humoru, wyrozumiałością, cierpliwością oraz pewną nauczycielską intuicją tego czego uczeń w danym momencie potrzebuje.
Kolejnym powodem, dla którego warto zacząć uczyć się z Damianem jest to, że nawet najtrudniejsze zagadnienia potrafi przedstawić w bardzo prosty i przystępny sposób - to cecha na prawdę utalentowanych mentorów. Dzięki temu żaden temat nie jest rozwleczony, lekcje mają swoje komfortowe tempo, a zarazem są bogate w nowe zagadnienia. To sprawia, że już kilka godzin korepetycji skutkuje ogromnym i szybkim rozwojem. Na koniec zaś dodam to, że Damian ma bardzo dobrą dykcję co zdecydowanie ułatwia lekcje Online.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2020

Wracamy ze szczyrku z medalem Mistrzostw Polski. 9 miesięcy temu podjęliśmy współpracę z Panem Damianem. Zapewnienia i obietnice, które otrzymaliśmy na początku współpracy okazały się w 100% prawdziwe. Zupełne inne podejście do trenowania. Współpraca na wielu płaszczyznach i rozbicie treningu na bloki tematyczne to świetny pomysł, który przyniósł sukces. Zostaliśmy wraz z mężem również zaangażowani w trening dzieci między innymi przy rozwiązywaniu kombinacji, co pozwoliło na wzmocnienie więzi, ale też pewności siebie u pociech. Okazuje się, że to co mówią inni trenerzy "niestety medalu nie ma szans zdobyć, za późno zaczęło grać w szachy" to kompletna bzdura. Cieszy mnie, że są jeszcze ludzie idei i pasji zaangażowani w rozwój szachów. Polecamy!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lutego 2020

Miałem problem z zaliczeniem Języków i paradygmatów programowania na moich studiach informatycznych. Dzisiaj okazało się że zdałem poprawkę właśnie z pomocą pana Damiana. Potrafi dobrze pomóc i wytłumaczyć trudny materiał i jestem mu za to wdzięczny. Polecam.

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 lutego 2020

Damian zdecydowanie zna się na tym co robi, jego podejście do nauczania jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego ucznia. Jednocześnie jest osobą wymagająca i stawiającą praktyczne wyzwania, dzięki którym łatwo można zauważyć swoje braki i poprawić się w nauce. Osoba o ogromnej wiedzy i rzetelnym przygotowaniu dydaktycznym. Jak najbardziej godna polecenia. Nie ma znaczenia czy chcesz nauczyć się programować czy jesteś już na pewnym etapie, Damian Ci pomoże.

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
15 lutego 2020

Chciałabym podzielić się moim doświadczeniem jeśli chodzi o współpracę z Panem Damianem. Szukałam korepetytora dla nastolatki, która ma trudności w nauce, problemy z koncentracją, dla której matematyka jest bardzo, bardzo trudna do ogarnięcia. Nie oczekiwałam od nikogo, że z mojego dziecka ktokolwiek zrobi matematycznego geniusza. Zależało mi tylko na tym aby systematycznie z nią pracować i przygotować się jakoś do egzaminu ósmoklasisty.
Trafiłam na ogłoszenie Pana Damiana i po przeczytaniu, że największą satysfakcję Panu Damianowi przynosi praca z bardzo trudnymi uczniami oraz to, że Pan Damian daje dużo motywacji od razu byłam pewna, że to jest ktoś kogo szukam. odpowiedziałam na ogłoszenie i od razu umówiłam się na współpracę. Uprzedziłam Pana Damiana, że moja córka jest "trudnym" uczniem i że wymaga kontroli. Pan Damian ustalił cenę zajęć 100 zł. No i wszystko wydawało się, że jest w porządku. Córka kilka razy próbowała kombinować, nie odrabiała prac domowych, nie pracowała sumiennie, o czym Pan Damian mnie poinformował. na co uznałam, że muszę bardziej jej dopilnować, więc kilkakrotnie (2 max 3 razy) po zajęciach zapytałam mailowo/sms o córki pracę na zajęciach. No i chyba to bardzo zabolało Pana Damiana. Tak naprawdę nie wiem. Byliśmy umówieni na zajęcia w sobotę o godz 9.30. W piątek wieczorem napisałam do Pana Damiana maila z prośbą, żeby zrobił z nią kilka zadań. Konkretne zadania, z którymi córka miała problem wysłałam Panu Damianowi na maila o godz. 22:11 (niestety dopiero tak późno miałam czas sprawdzić z czym córka ma problemy, bo mam w domu też małe dziecko) wydrukowałam te zadania, też córce aby Pan jej wytłumaczył. W poniedziałek córka miała mieć sprawdzian dlatego tak szybkie działanie.
No i się zaczęło:) o godzinie 01:05 (tak po północy) Pan Damian napisał do mnie wiadomość SMS i też e-mail z informacją, iż zdecydował wyrównać kwotę za zajęcia od jutrzejszego spotkania dla wszystkich uczniów (ze 100 zł na 150 zł) (powinnam być bardziej sprytna i odczytać, że od niedzieli, ale nie chciałam tego wykorzystywać i byłam uczciwa, bo domyśliłam się, że ma Pan na myśli zajęcia dzisiejsze, a nie jutrzejsze) . dowiedziałam się o tym o 7 rano w sobotę( dwie godz przed zajęciami) bo wówczas odczytałam te wiadomości, że cena za zajęcia wzrosła ze 100 na 150 i ze jeżeli nie odpowiadają mi te warunki mam uprzedzić Pana przed nieobecnością dziecka na zajęciach ( nie dostałam wyjaśnienia z czego wynikała tak nagła decyzja). Nie ukrywam, że byłam zbulwersowana takim zachowaniem. Mimo wszystko napisałam Panu Damianowi wiadomość z prośbą, żeby jeszcze zajęcia sobotnie odbyły się po ustalonej cenie i dopiero od następnych podejmę decyzję czy godzę się na stawkę za 150. Moim zdaniem byłoby to uczciwe zachowanie. Nie zamierzałam rezygnować z zajęć, bo wiem, że każdy ma prawo do własnej wyceny swoich usług i zrozumiałe było mi to że cena może wzrosnąć, bo rzeczywiście oprócz zajęć z córką Pan Damian ze dwa - trzy razy poświęcił czas na rozmowę ze mną,, czy to maila odnośnie pracy mojego dziecka na zajęciach. Na moją prośbę, czy możemy jeszcze te zajęcia odbyć po cenie ustalonej wcześniej, Pan Damian odpisał "Nie zgadzam się". Na co ja oczywiście zareagowałam podobnie nie zgadzając się na takie traktowanie. Nie mam zarzutów jeśli chodzi o porę korespondencji (chociaż 1 w nocy to nie uważam, żę jest odpowiednią porą na takie wiadomości, ale ok, ) nie mam zarzutów jeśli chodzi o podwyżkę, ale jestem totalnie zbulwersowana takim podejściem. Wyobrażacie Państwo sobie, że jesteście umówieni na wizytę np do lekarza za 100 zł i rano tuż przed wizytą otrzymujecie wiadomość, że nastąpiła podwyżka o 50% i jeśli tego nie akceptujecie to proszę nie przychodzić??? Czy tak postępuje uczciwy człowiek?? Czy w ten sposób traktuje się klienta, pacjenta, kogokolwiek? Panie Damianie mam nadzieję, że ta sytuacja nauczy Pana trochę pokory.
Dzięki temu doświadczeniu, ja też skorzystałam, bo zadania, które Panu wysłałam zrobił inny korepetytor za połowę ceny i sam napisał informację o pracy córki na zajęciach, co umie, a nad czym należy jeszcze popracować.
Uważam, że świetne umiejętności, najwyższa cena, czy wysokie noty to nie wszystko. Najważniejsza jest współpraca polegająca na uczciwym podejściu do człowieka. Mam nadzieję, że po dzisiejszym doświadczeniu Pan Damian zada sobie pytanie, jakby zareagował będąc postawiony na moim miejscu, mam też nadzieję, że już nikt nie będzie potraktowany w taki sposób przez Pana Damiana jak ja:(
-

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 stycznia 2020

Fantastyczny trener, ze spokojnym i metodycznym podejściem do szachistów.
Ogromna wiedza, i co ważne, umiejętnie i zrozumiale przekazywana. Dodatkowo przekazuje swoje bazy dla szachistów tak by mogli się uczyć z topowego źródła.
Syn w rok zrobił ogromne postępy i wygrał kwalifikacje na Mistrzostwa Polski. Cały system treningowy i dokładne realizowanie założeń daje niesamowite efekty, czekamy na więcej!
Same pozytywy.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 grudnia 2019

Damian to jeden z najlepszych korepetytorów, których spotkałem w swoim życiu. Nie tylko posiada ogromną wiedzę w zakresie programowania, ale co ważniejsze potrafi się doskonale nią dzielić ze swoimi uczniami. Moduły szkolenia są świetnie poukładane. Damian aktualizuje moduły swoich kursów na bieżąco dzięki czemu możesz być pewien, że na zajęciach poznasz najnowsze techniki oraz technologie. Polecam wszystkim, którzy pragną rozpocząć przygodę z programowaniem, ale również tym, którzy chcieliby poszerzyć obecną wiedzę. Świetnie zainwestowany czas w naukę programowania! Jestem bardzo zadowolony, że udało mi się trafić na tak kompetentnego korepetytora.

avatar
Jolanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2019

Pan Damian jest niewątpliwie doskonałym trenerem - człowiekiem z pasją, w pełni zaangażowanym i zawsze profesjonalnie przygotowanym do zajęć. Mojego 7-letniego syna trenuje od prawie roku, a już widoczne są postępy. Syn w ostatnich mistrzostwach do lat 8 zajął 2 miejsce. Lekcje są urozmaicone, pełne humoru a zarazem rzeczowe. Syn uwielbia te zajęcia i czeka na każde następne z utęsknieniem. Trener bardzo wysoko zawiesza poprzeczkę i dokładnie realizuje opracowany plan. Na pochwałę zasługuje również umiejętność motywowania do wytężonej pracy, niesamowita ilość i jakość materiałów szkoleniowych oraz perfekcyjne przygotowanie merytoryczne. Szczerze polecam wszystkim rodzicom, którzy chcą, by ich dziecko się rozwijało, czuło się szczęśliwsze, pewniejsze siebie i spełniało marzenia!

avatar
Kalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 września 2019

W przemiły i prosty sposób tłumaczy to co zawiłe i skomplikowane. Pan Damian potrafi rozjaśnić wszystkie ciemne strony informatyki i poczuć się pewnie w tej dziedzinie. Przygotowywał mnie cały rok do matury rozszerzonej z informatyki i zdałam ją na poziomie 94%. Jestem tym bardziej zadowolona bo osiągnęłam najwyższy wynik spośród wszystkich osób zdających informatykę w moim liceum.
Serdecznie polecam.

avatar
Radosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 sierpnia 2019

Pan Damian "odczarowuje" matematykę w profesjonalny sposób, przywraca wiarę we własne umiejętności, potrafi dotrzeć nawet do najbardziej opornego ucznia. Egzamin gimnazjalny córki na 100%, matura podstawowa syna 91%. Dziękujemy!!!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2019

Zgłosiłam się do Pana Damiana aby w pełni zrozumieć materiał na I roku informatyki. Jestem bardzo wdzięczna za poświęcony czas i cierpliwość przy szukaniu najlepszych możliwych rozwiązań. Na zajęciach w pełni omówiliśmy zagadnienia z języka C co pozwoliło mi zdać semestr. Atmosfera zajęć jest przyjazna, otrzymałam także pomocne materiały do domu. W pełni polecam zgłoszenie się do Pana Damiana i dziękuję bardzo bardzo za pomoc!:)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 kwietnia 2019

Pan Damian pomógł mi przekształcić moje skromne hobby w pasję, którą mam nadzieję zająć się w niedalekiej przyszłości. Jego cierpliwość, znajomość tematu i przywiązanie do szczegółów pozwala mi na ciągłe rozwijanie swoich szachowych umiejętności i odnoszenie pierwszych sukcesów na turniejach.
Serdecznie polecam.

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 kwietnia 2019

Zajęcia z Damianem są fantastyczne. Wszystko cierpliwie tłumaczy, jest nauczycielem z pasją. W prosty i przystępny sposób pokazuje jak poradzić sobie z każdym zadaniem. Nie mogłem wybrać lepszego korepetytora z informatyki. Dzięki Damianowi już nie martwię się o wynik na maturze!

avatar
Dariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Korepetytor spełnił wszelkie moje oczekiwania, po kilku godzinach spędzonych na zajęciach u Pana Damiana programowanie stało się prostsze - Polecam

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lutego 2019

Polecam zajęcia z powyższym korepetytorem - pełen profesjonalizm, indywidualne podejście do tematu i szeroka wiedza, którą potrafi przekazać w przystępny sposób.

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 lutego 2019

Pan Damian wyjaśnia programowanie w sposób łatwy i zrozumiały. Znajduje różne sposoby wyjaśnienia czegoś, jeśli nie rozumiesz. Serdecznie polecam!

avatar
Janina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Już od dłuższego czasu mój syn trenuje szachy z Panem Damianem, poza profesjonalnym przygotowaniem debiutowym do turnieju, trener wypracował z nim cierpliwe podejście do partii i zmysł taktyczny. Cudownie patrzeć jak dziecko się tak rozwija, jaką przyjemność sprawiają mu treningi szachowe i kibicować mu na turniejach, w których zajmuje coraz lepsze lokaty! Bardzo serdecznie polecam :)

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lutego 2019

Bardzo miła atmosfera. Co raz lepiej idzie mi pisanie programów w Pythonie. Na początku twierdziłem, że to nie dla mnie i nigdy sobie nie poradzę. Pan Damian poprowadził mnie od podstaw programowania do bardziej zaawansowanych projektów, tłumacząc wszystko na spokojnie i bardzo dokładnie. Polecam każdemu kto chce dobrze programować!

avatar
Beata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

Od roku szukaliśmy i zmieniliśmy trenerów dla córki. Pan Damian jest wyjątkowo cierpliwym trenerem i ma wspaniałe podejście do młodych ludzi. Jego zakres wiedzy jest ogromny i opracowania, które posiada robią niezapomniane wrażenie. Cieszymy się z mężem, że w końcu znaleźliśmy trenera z prawdziwego zdarzenia. Mamy nadzieję na długoletnią owocną współpracę.

avatar
Dominik
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 lutego 2019

Niesamowity specjalista C/C++. Pomógł mi w zaliczeniu przedmiotu i egzaminu z "Podstaw Programowania".
W miesiąc nauczyłem się więcej niż przez pół roku na uczelni.
Zamierzam dalej kontynuować współpracę.
Serdecznie Polecam!

avatar
Halina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 stycznia 2019

Rewelacja, wreszcie dostałam pomoc w opanowaniu gramatyki. Gramatyka na wesoło to super sposób na naukę. Dziękuję.

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 stycznia 2019

Pan Damian w sposób prosty, przejrzysty przekazuje wiedzę. Zajęcia z P. Damianem to prawdziwa przyjemność.

avatar
Radek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Nauka z Panem Damianem przynosi zdecydowanie lepsze efekty niż uczenie się programowania samemu. Pan Damian potrafi przekazać wiedzę w przystępny sposób. Bazując na przykładach podając różne wykorzystania metod w praktyce, zrozumienie ich działania przychodzi dużo łatwiej. Widać, że programowanie to pasja Pana Damiana i łatwo się nią od niego zarazić. Szczerze polecam jako student!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2019

Bardzo polecam Pana Damiana. Współpracujemy dopiero dwa miesiące, a już widać ogromne efekty w ocenach. Szkoda, że nauczyciele w szkole nie potrafią uczyć programowania w taki sposób. Podoba mi się, że Pan Damian jest rzetelny, punktualny i szybko odpowiada na sms'y :)

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2019

Moja córka trenuje z Panem Damianem od września. Jest zachwycona każdą kolejną lekcją. Ciągle osiąga duże postępy, o których informuje mnie Pan Damian. Uważam, że to bardzo dobry trener! Polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.