O mnie
Absolwent filologii germańskiej na Uniwersytecie Wrocławskim i były student chemii na Politechnice Wrocławskiej. Uczestnik wojewódzkiego finału Olimpiady J.Niemieckiego (dla szkół średnich), oraz Olimpiady Języka Niemieckiego Uczelni Technicznych (w czasie studiów na PWr). Były poseł na Sejm Dzieci i Młodzieży. (pomagałem również w przygotowywaniu projektów na Sejm Dzieci i Młodzieży)
Wyniki matur z przedmiotów oferowanych:
J. Niemiecki ustny: 100%
J. Niemiecki podstawowy: 100%
J. Niemiecki rozszerzony: 98%
Chemia rozszerzona: 95%
Matematyka podstawowa: 85%.
[na prośbę okazuję świadectwo maturalne]
Moi uczniowie przede wszystkim mogą liczyć dzięki moim zajęciom na:
- poprawę ocen końcowych z przedmiotów (zdarzało się o 2 stopnie w górę),
- uzyskanie wysokich wyników z matur i większej swobody w poruszaniu się po zadaniach egzaminacyjnych poprzez naukę na arkuszach egzaminacyjnych,
- poprawę obecnych umiejętności bądź naukę nowych,
- dostosowane do każdego podejście oraz pełne wsparcie.
Stosuję naukę krok po kroku. Omawiam po drodze możliwie najwięcej typów zadań oraz wszystkie niezbędne zagadnienia.
Udzielam korepetycji
- 50 zł / 60 min
- 50 zł / 60 min
- 50 zł / 60 min
Napisz do użytkownika
Ostatnie opinie
Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.


Wyślij wiadomość