Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Wilanów)

Sylwia

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/521 opinii
Dla użytkownika Sylwia

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 21
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2022

Nigdy nie grałem na pianinie (ani żadnym innym instrumencie muzycznym) i w wieku 45 lat trafiłem na Sylwię. Po ponad roku lekcji u Sylwii mogę powiedzieć, że nauka z nią jest jak budowanie domu. Możesz mieć "dach nad głową" po obejrzeniu kilku filmików na YT z instrukcjami budowy szałasu. Możesz też zdobyć wiedzę i umiejętności, żeby zbudować piękny, solidny dom, który przetrwa lata i da Ci dużo więcej radości. Sylwia uczy gry na pianinie krok po kroku, od samych fundamentów, po "ostatni żyrandol". Lekcje mają wybitnie indywidualny charakter a metody nauczania są często bardzo innowacyjne i niezwykle skuteczne (koło kwintowe opanowane w kilka minut!). To nie jest nauka "plumkania" na keyboardzie, lecz nauka wydobywania dźwięku z instrumentu (technika gry), nauka struktury muzyki (harmonia, melodia itp.), nauka rytmu a przede wszystkim nauka rozumienia o co w muzyce i grze na pianinie w ogóle chodzi. Tempo zależy wyłącznie od Ciebie i tego ile chcesz czasu na naukę poświęcić. Sylwia zadba o to, żebyś miał/miała nad czym pracować. Wymagający ale skuteczny nauczyciel, pieczołowicie dbający o całościową wiedzę muzyczną i jakość twojego grania. Polecam bez chwili wahania.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 kwietnia 2021

Sylwia jest najlepsza.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 października 2020

Na zajęcia pianina zaczęłam chodzić rok temu i z perspektywy czasu myślę, że była to jedna z najlepszych decyzji. Sylwia jest bardzo inspirującą osobą, z ogromną pasją do muzyki, a do tego super nauczycielką. Jest cierpliwa, zwraca uwagę na każdy detal, ma indywidualne podejście do ucznia, ogromną wiedzę, a przy tym wszystkim jeszcze mnóstwo dobrej energii i poczucia humoru. Na naszych lekcjach zawsze „znikam” na godzinę i chociaż mijają mi bardzo szybko, to po każdej czuję, że nauczyłam się czegoś nowego i zrobiłam postępy. Słowem, polecam każdemu, kto chciałby rozpocząć swoją przygodę z muzyką.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 września 2020

Mega cierpliwa osoba, tłumaczy, pokazuje do skutku.
Kiedy czegoś nie czaiłem - zmieniała metody, aż zaskoczyło.
Elastyczna - dopasowuje lekcje do poziomu i oczekiwań ucznia.
A i o życiu pogadać można :)

Polecam!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2020

Wspaniała atmosfera lekcji, Sylwia jest mega cierpliwa i w bardzo fajny sposób podchodzi do ucznia. Gdy tylko zamykają się drzwi przenosisz się do innego, magicznie muzycznego świata. Polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2019

Do Sylwii trafiłem nieprzypadkowo. Wcześniejszy nieudany kurs, ból i zapalnie stawów nadgarstka oraz świadomość słabej jakościowo gry. Tylko jedno ogłoszenie zwróciło moją uwagę. Pierwsza lekcja - spodziewany zimny prysznic ale i dawka pozytywnej energii, dająca nadzieję . . . Kolejne zajęcia przemyślane, niesamowite jak trudne rzeczy można przekazać w prosty, skuteczny sposób. I znów wiara, że marzenie gry, które noszę w sobie od dawna, może się spełnić. Sylwia jest cierpliwa, uwagi są motywujące do pracy, pokazuje cel uczniowi. Widać, że kocha to co robi, co ważne zaraża swoją pasją. A ja słyszę grając "prostą" gamę piękne dźwięki, do których nie potrafiłem wcześniej dotrzeć i czekam na kolejne spotkanie . . .

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 maja 2019

Poniedziałek i środa to ulubione dni mojego tygodnia (wtedy mam lekcje z Sylwią❣️) Lekcje z Sylwia to sama przyjemność i zabawa. Ma wiele sposobów nauczania i myślę, że jest w stanie nauczyć każdego. Potrafi trafić w każdą osobę i teraz nie jest tylko moją nauczycielką, ale stała się moją przyjaciółką. Potrafi zatrzeć różnice między nauczycielem a uczniem i zawsze się czuję swobodnie i mile widziana. Ciągle mnie motywuje do nauki i ćwiczenia. Podsumowując, jeszcze nigdy nie miałam takiego nauczyciela❣️

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 listopada 2017

Czekam zawsze na wtorek wieczór kiedy przyjeżdżam do Sylwii na rowerze i po prostu znikam z tego świata na godzinę. Lekcje z Sylwią są na maxa pozytywne, bezstresowe, motywujące i magiczne.

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 maja 2017

Mija właśnie 3 miesiące jak chodzę na lekcje pianina do Sylwii. Długo się wahałem czy wogóle rozpoczynać naukę gry na pianie, mając skrupuły czy dam radę, gdyż jestem już po 40-tce i żadnego doświadczenia z klawiszami (jakkolwiek to zabrzmiało). Myślałem, że już nie ten wiek, ale w końcu zdecydowałem się spróbować. Teraz, po tych 3 miesiącach śmiało stwierdzam, że to iż trafiłem do Sylwii to najlepsze co mogło się zdarzyć i wiem już, że będę grał. Lubi uczyć , choć i należy podkreślić, że ma swój dorobek artystyczny. Bardzo istotne dla mnie jest to, że potrafi tak precyzyjnie wytłumaczyć jak wykonywać poszczególne ćwiczenia, że ćwicząc zgodnie z jej zaleceniami nie ma potrzeby siedzieć godzinami przy instrumencie, aby uzyskać właściwy efekt i robić postępy.
Poza tym jest to osoba cierpliwa, z poczuciem humoru , mająca dystans do siebie, nie śpieszy się , nie patrzy na zegarek, zależy jej by uczeń uczył się prawidłowo, lekcje są przyjemne, i choć mijają bardzo szybko, to motywacyjne akumulatorki są naładowane do pracy na kolejny tydzień.
Warto dodać, że na wstępie Sylwia ustala zrozumiałe zasady współpracy, które należy przestrzegać, gdyż one działają.
Życzę każdej osobie, a szczególnie takiej która chciałaby grać a waha się ,że na naukę gry na pianinie jest za późno, aby trafiła na takiego nauczyciela jak Sylwia.

avatar
Peggy
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

I had piano lessons when I was living in Poland and I learned it all from scratch. I did not play the piano at all so I had to learn the notes, how to play piano... Sylvia is very patient and the lesson was fun at the same time. I had to leave as we are expats and we are moving every few years. Sylvia is very passionate and it is therefore nice to learn from her.

avatar
Arek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Jako osoba, która po bardzo długiej przerwie wróciła do nauki gry, z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że nie mogłem trafić lepiej. 

Lekcje u Sylwii są niezwykle wciągające. Z doskonałym wyczuciem dopasowuje tempo nauki do moich możliwości. Techniczne aspekty tłumaczy w jasny i zrozumiały sposób, a odpowiednia dawka humoru sprawia, że szybko je zapamiętuję. 

Sylwia jest bardzo zaangażowana w czasie lekcji. Zwraca baczną uwagę na moją pracę z instrumentem dbając o poprawną technikę gry w każdym detalu. Dodatkowo nie tylko dyktuje poszczególne kroki nauki, ale też słucha tego co lubię i czego oczekuję od tej współpracy.

Dzięki lekcjom u Sylwii nauka gry sprawia mi ogromna frajdę. I chyba właśnie o to w tym wszystkim chodzi.

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2017

Zanim zacząłem chodzić do Sylwii miałem za sobą 1 lekcje gry na pianinie z innym nauczycielem, którego zajęcia nie miały struktury i podczas których dowiedziałem się, że nie mam słuchu i nic z tego nie będzie. Doświadczenie to zniechęciło mnie przed kolejną próbą na kilka dobrych lat. Gdybym wtedy natrafił na Sylwie zamiast teraz zaczynać swoją przygodę z pianinem wierzę, że już od dłuższego czasu grałbym jakikolwiek utwór bym zapragnął. Odpowiedni nauczyciel to jest skarb.

Sylwia ma wyjątkowy dar kontaktu z ludźmi. Błyskawicznie ścina dystans, daje poznać siebie i swoje poczucie humoru. Ciężko mi sobie wyobrazić, żeby wiele osób mogło przy niej czuć się niezręcznie. Jako nauczycielka jest empatyczna i cierpliwa. Widać po niej, że nie jest to dla niej tylko praca, ale autentycznie zależy jej na uczniach i jest mocno zaangażowana w ich progres. To jest rzadkość i każdy kto pomyśli ilu miał nauczycieli z takimi cechami w swoim życiu myślę, że przyzna rację.

Na podstawie tego co widzę w różnych źródłach świat nauki gry na pianinie wydaje się bardzo skostniały i zaskakująco ubogi. Sylwia na tym tle mocno się wyróżnia - ma bardzo oryginalne i sprytne metody nauki gry, które MOCNO ułatwiają proces nauki i najprawdopodobniej nigdzie indziej ich nie uświadczysz.

Moim zdaniem bierze za mało. ;) Polecam z całego serca i zachęcam również by nie zwlekać.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 grudnia 2016

Zanim zacząłem chodzić na lekcje do Sylwii, uczyłem się gry na pianinie u innych nauczycieli. Czegoś mi wtedy brakowało – wydawało mi się, że moje umiejętności miesiącami stoją w miejscu. Sylwii udało się to naprawić, Dzięki swojemu zmysłowi pedagogicznemu wyłapała i umiejętnie skorygowała wiele moich błędów w technice, a potem zainspirowała do wytężonej pracy.

Sylwia jest wymagającym nauczycielem, który stawia przed uczniem kolejne wyzwania i nie pozwala spocząć na laurach. Jednocześnie umie pomóc i zachęcić, kiedy przed uczniem stoi trudność, która wydaje się być nie do przeskoczenia.

avatar
Tymek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2016

Chodzę do Sylwii na naukę gry na pianinie kilka miesięcy. Sylwia potrafi ciekawie i zrozumiale przekazać wiedzę i wytłumaczyć wątpliwości co do grania na instrumencie. Zauważam poprawy w swojej grze właściwie po każdej lekcji. Zajęcia są prowadzone w taki sposób, że zawsze czas "zlatuje" bardzo szybko. Zdecydowanie polecam Sylwię jako nauczyciela gry na pianinie.

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Nie mogłam wymarzyć sobie lepszego nauczyciela. Sylwia ma wielką wrażliwość muzyczną, ogromną wiedzę i doświadczenie w uczeniu gry na pianinie. Lekcje są dopasowane do poziomu ucznia, zindywidualizowane pod kątem potrzeb. Atmofera bardzo przyjazna, sprzyjąca nauce. Sylwia znakomicie motywuje do nauki, potrafi dać wskazówki, które w prosty i szybki sposób pomagają osiągnąć rezultaty. Jest konkretna, wymagająca - po prostu profesjonalna! Czerpię ogromną przyjemność z nauki gry i czuję, że jestem pod najlepszymi skrzydłami. Bardzo polecam!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2016

Bardzo duża wiedza muzyczna połączona z doświadczeniem w prowadzeniu lekcji + świetna atmosfera podczas nauki. Wyczucie w sposobie nauczania gry na pianinie, dostosowane do indywidualnych potrzeb ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Czarek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2016

Sylwia ma ogromną wiedzę muzyczną. Wiedzę w zakresie teorii muzyki, jak również w zakresie nauki gry na pianinie.
Jest bardzo dobrym pedagogiem z dużym doświadczeniem w uczeniu. Cierpliwie i przystępnie prowadzi lekcje. Jest bardzo solidna, konsekwentna i odpowiedzialna. Szczególnie spodobało mi się to, że na pierwszych zajęciach zapytała o moje fascynacje muzyczne, które potem wykorzystywała ucząc mnie gry na pianinie. Szczerze polecam.

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Uczę się u Sylwii od roku - wcześniej miałam doświadczenie sentyzatorowe i w sumie zaczynałam od podstaw. Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Widać, że Sylwia ma ogromne doświadczenie w uczeniu, jest superzaangażowana, natychmiast wyłapuje to, co nie "gra", potrafi tłumaczyć niuanse i wiedzę przekazuje z błyskotliwością i humorem. Polecam! :)

avatar
Albert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2016

Mega konkretna korepetytorka. Lekcje są zaplanowane od początku do końca, a nauka przebiega w pozytywnej atmosferze. Polecam w 100% :)

avatar
Leszek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2016

Polecam wszystkim tę nauczycielkę! Wiedzę przekazuje z ogromną cierpliwością i zaangażowaniem. Już po pierwszej lekcji wiedziałem, że to dobry wybór. Duży profesjonalizm i poczucie humoru sprawiają, że bardzo chętnie wracam na kolejne zajęcia. Mimo wcześniejszej edukacji muzycznej jestem zaskoczony jak wiele miałem braków technicznych. Najbardziej cieszy mnie jednak fakt, że rozwój mojej wrażliwości muzycznej daje mi teraz większe szanse na urozmaicanie utworów moją interpretacją. Lekcje warte swojej ceny! Szczerze polecam osobom, które mają wątpliwości co do wyboru nauczyciela.

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2013

Polecam!!! Miałem dopiero 2 zajęcia, ale musze przyznać, że pozwoliły mi rozwiać wątpliwości, które miałem. Super podejście do ucznia. Bardzo obrazowe i przyswajalne tłumaczenie idei gry na pianinie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.