Justyna Świątkowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Piaseczno

O mnie

O tym , że nauka języka francuskiego może być ciekawa, bezstresowa i przyjemna przekonałam się podczas moich licznych staży pedagogicznych w Polsce, we Francji i krajach francuskojęzycznych. Takich same metody stosuję od 20 lat wobec moich uczniów i to zarówno dorosłych jak i dzieci. Udzielam zarówno lekcji jak i korepetycji w domu ucznia, w moim domu, ale również on-line. Dostosowuję sposób nauczania do indywidualnych potrzeb uczniów, ich zainteresowań, wrodzonych umiejętności i talentów. Na zajęciach posługuję się metodami, które ułatwiają zapamiętywanie słownictwa, gramatyki, na przykład gry językowe. Na naukę języka nigdy nie jest ani za wcześnie ani za późno. Możliwość dojazdu do ucznia – okolice Piaseczna i południowej Warszawy. Prowadzę również zajęcia on-line.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.1991 - 09.2004
Uniwersytet Warszawski: Studia doktoranckie w Instytucie Romanistyki
Doktor
„Obraz językowy ognia w języku francuskim i polskim” „ La représentation du feu en français et en polonais”
10.1994 - 10.1997
Uniwersytet Warszawski
Magister
Wyższe studia na wydziale Neofilologii, specjalność : Filologia romańska
10.2015 - 07.2016
Akademia Leona Kozmińskiego
Licencjat
PR w praktyce
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.