Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Malarstwo i rysunek100 / 240 min

Aneta

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/511 opinii

Opis ogłoszenia

Witam!

Zapraszam na kurs rysunku/malarstwa przygotowujący do egzaminów na Wydział Architektury, ASP i do szkół średnich o profilu architektonicznym i plastycznym. Oferuję również zajęcia dla hobbystów (rysunek, akwarela, akryl, concept art itp.).

Rysunek to moja pasja i dzięki doświadczeniu, wiedzy zdobytej podczas studiów (Architektura, Architektura krajobrazu) i sprawdzonej metodzie nauczania moi uczniowie od 10 lat rokrocznie uzyskują świetne wyniki na egzaminach:) Każda osoba ma inne zainteresowania i predyspozycje artystyczne dlatego stawiam na indywidualny program nauczania, który pozwala na szybki rozwój i doskonalenie posiadanych umiejętności.

Perspektywa powietrzna, walor, światłocień, rozpiętość tonalna, odbicie w wodzie, odbicie lustrzane, przenikanie, wykreślanie cienia, aksonometria… Brzmi groźnie? Mój program nauczania pozwala na stopniowe opanowanie wymienionych zagadnień.W programie kursu m.in.:
- studium martwej natury
- studium drzew
- wnętrza
- studium samochodów
- zadania sprawdzające kreatywność
- studium postaci
- rysunek z wyobraźni na siatkach perspektywicznych
- kompozycje z brył
- aksonometria
- rysunek w plenerze
- zapoznanie się z różnymi technikami kryjącymi (ołówek, kredki, flamastry, cienkopis, tusz)
- symulacje egzaminów wstępnych GRATIS

Koszt:
100zł/ 4h ( za pojedyncze zajęcia)

250zł ( pakiet miesięczny dla dzieci do 12 roku życia, każda lekcja trwa 3h, jedno spotkanie w tygodniu)

300 zł ( pakiet miesięczny, każda lekcja trwa 4h, jedno spotaknie w tygodniu)

850 zł ( pakiet rozpisany na 3 miesiące, każda lekcja trwa 4h, jedno spotkanie w tygodniu)

Cena obejmuje również MATERIAŁY POMOCNICZE, które ułatwiają wykonanie pracy domowej i stanowią podsumowanie zdobytej na zajęciach wiedzy.

Zajęcia odbywają się na ul. Nyskiej (na granicy Krzyków i Tarnogaju, 5minut tramwajem z dworca głównego) ) w komfortowym, nowoczesnym lofcie.

Zapraszam serdecznie!
tel. 511-080-423

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Aneta
Nyska, 61a
50-505 Wrocław
NIP: 5882286307

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 11
avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 września 2020

Dosyć późno zdecydowałem się na ASP, jakoś pół roku przed rekrutacją. Pamiętam jak szukałem szkół rysunku i dosłownie żadna szkoła nie chciała podjąć się przygotowania portfolio ze mną, nawet nie ryzykowała. W czasie poszukiwań natrafiłem na kozacko prezentującą się Szkołę Rysunku i Malarstwa Awangarda i od razu skontaktowałem się Anetą, właścicielką szkoły i udało się!! W ciągu 6 miesięcy skompletowałem portfolio, nauczyłem się rysunku akademickiego i malarstwa!! Spędziłem super czas i poznałem wielu cool ludzi!! Aneta była gotowa mnie przygotować w tak krótkim czasie, dostałem się na Grafikę w Szczecinie gdzie rekrutowało prawie 9 osób na miejsce!!! Gorąco polecam, jestem bardzo zadowolony!

avatar
Michał Fineasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 lipca 2019

Jestem osobą mocno niedowidzącą i uczę się u Anety od Października zeszłego roku. Przyuczany jestem do dostania się na Studia z Animacji.

Nie ma co paplać głupot, prowadząca to pozytywnie zakręcona wariatka z fachem w ręku. Najczęściej nazywam ją kobietą - linijką, ale polecam samemu pójść na zajęcia, żeby zrozumieć o co chodzi. Fach w ręku jest na miejscu i umiejętność przekazywania wiedzy jest bardzo dobra, aczkolwiek ludzie o w pełni sprawnych oczkach skorzystają z niego ciut bardziej niż ja (z wiadomych przyczyn).

Zajęcia polegają na rozpracowywaniu konkretnego tematu - podstawowo pracujemy 3 godziny, czwarta godzina jest gratis, ale wiadomo - 2.99 to ponoć nie 3 złote ;) Na zajęciach bywa różna ilość osób od 2 do 12 sztuk w zależności od dnia i okresu, w pracowni każdy znajdzie kącik dla Siebie. Przerwy można robić, kiedy tylko się odczuwa potrzebę, Aneta (prowadząca) podchodzi do każdego, kto ma pytania oraz sama z siebie by podglądać, podpowiadać i korygować aktualną pracę. Przerwy dają dostęp do kawy, herbaty i lodówki, jeśli akurat jest miejsce można nawet schłodzić sobie wodę lub colę.

Atmosfera oraz grupa, w której się pracuje jest bardzo ciekawym aspektem zajęć - osoby bardziej nie śmiałe mogą usiąść przy oknie i w pełni poświęcić się pracy przy miejskim krajobrazie Wrocławia (no chyba że rysowana jest martwa natura lub model). Druga część grupy, to ta, która prowadzi aktywną konwersację połączoną ze śmieszkami. W tle zazwyczaj leci muzyka przeróżnych gatunków, co zapewnia dodatkowe tło, tylko nie rysujcie z muzyką w domach dzieci! Na egzaminach muzyki nie wolno :( Głupie szkoły wyższe nie rozumieją potrzeby dostępu do muzyki, Aneta na szczęście szkołą wyższą nie jest.

Nie byłem w innych szkołach rysunku, ale innej zamiaru szukać nie mam, uczę się powoli, ale stabilnie, inni szybko i skutecznie, a lepszej rekomendacji dać nie można - efekty mówią same za Się.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2019

Prowadząca jest właściwą osobą na właściwym miejscu, widać, że kocha to co robi, dzięki czemu w świetny sposób przekazuje swoją ogromną wiedzę. Z dużym zaangażowaniem przygotowuje swoich uczniów do egzmianów wstępnych, ale także uczestnicy z kursu hobby nie czują się w żaden sposób pomijani. Indywidualny program nauczania dostosowany do poziomu ucznia pozwala na osiąganie zamierzonych efektów, a także wypracowanie własnego, niepowtarzalnego stylu.
Świetne miejsce, które z czystym sumieniem będę polecać, a także na pewno jeszcze odwiedzać!

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 czerwca 2019

Podjęłam naukę u pani Anety w maju w szkole rysunku Awangarda aby przygotować się na egzamin na ASP. Ponieważ miałam bardzo mało czasu wzięłam kurs intensywny ,, tzw. maraton”. Pani Aneta od razu wiedziała od czego zacząć z nauką. Z niesamowitą rzetelnością i profesjonalizmem nauczyła mnie jak malować czy rysować w krótkim czasie, który był wymagany na egzaminie. Na co zwrócić uwagę co jest ważne aby malarstwo czy rysunek był na pewnym poziomie. Do każdej osoby pani Aneta podchodzi indywidualnie i do każdej osoby potrafi z wielkim zaangażowaniem i cierpliwością przekazać niesamowitą wiedzę, którą posiada. Pani Aneta wyszukuje i potrafi dopasować do każdego z osób mnóstwo rozwiązań, żeby wiedzieć jak podejść do egzaminu a także dla każdego miała własny tok nauczania. Bardzo ale to bardzo polecam szkołę Awangardę to profesjonalizm, potęga wiedzy i niesamowita atmosfera. Nawet jeśli było trudno to każdego dnia nie mogłam się doczekać następnych zajęć i kolejnych zadań od pani Anety. To osoba zawsze pogodna, uśmiechnięta, kochająca ludzi i niesamowicie wyrozumiała.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2019

Bardzo polecam. Na zajęciach panuje bardzo pozytywna atmosfera, każdy uczestnik może liczyć na profesjonalne wytłumaczenie, naukę i pomoc w wykonywanym zadaniu. Dzięki indywidualnemu podejściu do kazdego, wiedzę i umiejętności w czasie trwania kursu zdobywa się z dużą przyjemnością.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 sierpnia 2018

Dzięki Anecie przestałam się bać rysunku, mogłam także rozwinąć swoje umiejętności w wybranym przeze mnie kierunku, w tym przypadku w akwareli. Do każdego podchodzi indywidualnie, na zajęciach panuje świetna atmosfera. Naprawdę serdecznie, serdecznie polecam!

avatar
Brygida
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Miła i przyjemna atmosfera oraz profesjonalizm Anety pomaga w rozwijaniu umiejętności. Polecam!

avatar
natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Serdecznie polecam! <3

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 sierpnia 2018

Najlepsza nauczycielka <3

avatar
Elżbieta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 lipca 2017

Moja córka w tym roku dostała się do liceum plastycznego. To zasługa lekcji, które pobierała u Pani Anety. Jestem wdzięczna Pani Anecie za profesjonalizm i wspaniałe podejście do córki. A za rekomendację, że warto się u Niej uczyć niech wystarczy prośba mojego dziecka, by dalej pobierać u Niej lekcje rysunku:) Polecam z całego serca!

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2017

Aneta jest wspaniałą nauczycielką i niezwykle ciepłą osobą. Dopasowuje program do każdego i przekazuje ogrom informacji przy jednoczesnym tworzeniu pozytywnej atmosfery. Gorąco polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.