Ostatnia aktywność:
wczoraj
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki60 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/545 opinii

Opis ogłoszenia

Poczuj się SWOBODNIE ROZMAWIAJĄC po NIEMIECKU. Zapraszam Ciebie na: treningi, konwersacje przez SKYPE , to nie będą tradycyjne, szkolne, monotonne korepetycje. Nauka to przede wszystkim rozmowa, interakcja, a nie przepisywanie z tablicy, wkuwanie listy słówek i reguł gramatycznych na pamięć. Zajęcia opierają się głównie na mówieniu.

Potrzebujesz języka w pracy? A może mieszkasz w kraju niemieckojęzycznym?

Chcesz czuć się pewniej i swobodniej w rozmowie, poszerzyć słownictwo lub odświeżyć język?

Możesz mówić swobodnie, płynnie, bez stresu.

Odświeżysz swoją wiedzę i umiejętności.

Trochę treningu i zauważysz znaczną różnicę.

W pakiecie:

 • Wzbogacanie słownictwa
 • Przyjemna atmosfera
 • swobodna przestrzeń do popełniania błędów, zadawania pytań.
 • wsparcie, motywowanie
 • udostępnione odpowiednio wcześniej materiały, żeby można było się przygotować,
  nie czytasz, nie słuchasz podczas zajęć. Przygotowujesz się wcześniej domu
 • I mówisz, mówisz, mówisz, stopniowo coraz lepiej, więcej i pewniej, używasz bogatszego słownictwa

Specjalizuję się wyłącznie w prowadzeniu zajęć dla dorosłych opartych na ćwiczeniu konwersacji i to jest moim wyróżnikiem.

Nie używam podręczników, które często zawierają teksty oderwane od rzeczywistości. Pracujemy na materiałach autentycznych z niemieckich mediów, portali, magazynów.

Zajęcia przez Skype są niezwykle wygodne Wystarczy komputer, słuchawki, bezpłatny program Skype dostępny w Internecie, łączymy się o określonej godzinie i zaczynamy. Siedzisz sobie wygodnie w domowym zaciszu, nie tracisz czasu na dojazdy, stanie w korkach.

Czego mogą dotyczyć treningi:
- konwersacje
- rozmowa kwalifikacyjna
- egzamin ustny TELC, Goethe-Zertifikat
- poszerzanie słownictwa
- odświeżanie znajomości języka
- przełamanie bariery przed mówieniem

Co zyskasz?

 • poczujesz się pewniej podczas mówienia w j. niemieckim, a pewnie przyznasz, że to niezwykle ważne w nauce języka.
 • i będziesz czerpać z tego radość
 • poszerzysz słownictwo
 • wykorzystasz struktury, słownictwo, gramatykę w praktyce
 • wykorzystasz to, co już wiesz i rozwiniesz dodatkowe umiejętności

Nawet jeśli jesteś nieśmiałą osobą, będziesz czuć się swobodnie :)

Otrzymasz wsparcie, dawkę motywacji i zachęcenie do działania. Będziemy dążyć wspólnie do osiągania przez Ciebie Twoich językowych celów.

Nie prowadzę zajęć od podstaw.

Wystawiam faktury.

Jeśli poziom na to pozwala zajęcia są oczywiście prowadzone tylko w języku niemieckim.

Uczę języka naturalnego, jakim posługują się Niemcy.

Możliwe zajęcia w parach.

Nie używam kamery, ponieważ możemy skoncentrować się wyłącznie na treści zajęć, na słuchaniu i mówieniu.

Wysyłając wiadomość napisz,
na jakim jesteś poziomie, dlaczego chcesz poprawić swój niemiecki oraz w jakich terminach masz czas na naukę (będzie mi łatwiej zaplanować zajęcia).

Dzięki zajęciom będziesz mówić swobodnie w języku niemieckim. Nie będziemy wypełniać ćwiczeń, czytać tekstów, słuchać nagrań na zajęciach. To możesz zrobić sam/a. Na zajęciach nie tracisz na to czasu . Zajęcia wykorzystujemy maksymalnie na rzeczy, których nie zrobisz sam/a.

Prowadzę zajęcia oparte na ćwiczeniu konwersacji (w tym się specjalizuję) (płynność mówienia, poprawianie błędów, wzbogacanie słównictwa ).

Zapraszam na treningi języka niemieckiego. Nic nie szkodzi, jeśli nie masz nic wspólnego z muzyką i tak możemy stworzyć fajny duet  :)

Masz pytania? Wyślij wiadomość, chętnie odpowiem.

Wykształcenie
studia magisterskie: filologia germańska, studium pedagogiczne, szkoła coachingu akredytowana przez ICF, pobyt studyjny w Niemczech, kurs dla lektorów i germanistów na niemieckim uniwersytecie.

Doświadczenie
tłumacz dla niemieckiej organizacji pozarządowej, zajęcia in-company, własna firma, od 5 lat prowadzenie zajęć konwersacyjnych dla dorosłych opartych na ćwiczeniu konwersacji.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 45
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Z całym przekonaniem polecam naukę niemieckiego z Anną! Przez rok wspólnych zajęć zawsze odczuwałem pełne zaangażowanie, cierpliwość i chęć przekazywania wiedzy. Tematy lekcji zawsze bardzo interesujące i na czasie, co sprawia że 60 minut mija przyjemnie. Da się wyczuć swobodę i łatwość w posługiwaniu się językiem przez Annę, co dodatkowo wpływa pozytywnie na zaangażowanie uczącego się. Z wielkim trudem musiałem zrezygnować z dalszej nauki. Serdecznie polecam!

avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2019

Mimo, że mówiłem dwóm innym nauczycielom, że chcę mieć konwersacje, kazali mi robić ćwiczenia na lekcji. Jak się miałen nauczyć mówić jak się nie mówiło prawie. Zniechęcony na szczęście trafiłem do profesjonalistki, która szanuje ucznia i żałuje że tak późno. Atmosfera jest miła. Ania kulturalnie bez wcinania się poprawia błędy. Nie denerwuje się, jak mylę niemiecki z angielskim. Wybiera ciekawe tematy. Lekcje pomogły mi używać w pracy niemieckiego w mowie, bez stresu. Ani zależy na postępach, a nie na odbębnieniu kolejnej godziny. Zna się na rzeczy. Szczerze polecam, jak ktoś chce ćwiczyć rozmawianie. Jest mi dużo łatwiej.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2019

Polecam każdemu, kto chce nauczyć się mówić płynnie po niemiecku. Miałam przerwę w używaniu języka, sporo słów zapomniałam albo znałam, ale ich nie używałam, brakowało mi praktyki. Dzięki Ani udało mi się płynnie rozmawiać, bez dyskomfortu. Używam języka na co dzień i jestem z tego powodu szczęśliwa. Ania wysyła ciekawe materiały do rozmowy. Rozmowa jest naturalna. Ania stwarza bardzo miłą atmosferę, co pozwala się otworzyć. Jest cierpliwa, profesjonalna, punktualna. Nie zamieniłabym Ani na żadnego innego nauczyciela. Nie potrzebuję już zajęć, bo osiągnęłam swój cel. Jeśli będę potrzebować lekcji, to na pewno się zgłoszę. Ani zależy na postępach ucznia, widać, że zna się na rzeczy. Jeśli nauka mówienia to tylko z nią. Dziękuję.

avatar
Alexandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 maja 2018

Mam zajecia z p. Ania od jesieni 2017 i zrobilam bardzo duze postepy, zwlaszcza w przelamaniu bariery jezykowej. Po 6 miesiącach od razu było widać różnicę. Lektorka jest genialna, bezkonfliktowa i otwarta na wspolprace oraz wszelkie prosby. Posiada wlasna metodyke, materialy i styl efektownego uczenia (i ma bardzo duzo cierpliwosci). Na lekcji bylo wszystko czego potrzebowalam: mowienie, mowienie, mowienie, poprawianie bledow i gramatyka. Tematy poruszane na zajeciach byly bardzo ciekawe I zachecaly do dyskusji. Jezyk poprawilam w naprawde szybkim tempie. Kazda lekcja byla dokladnie zaplanowana. Serdecznie polecam!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2018

Gorąco polecam konwersacje z Anią! :) Dzięki naszym wspólnym lekcjom przełamałam barierę w mówieniu po niemiecku. Przed każdą lekcją otrzymywałam od Ani ciekawe materiały, z którymi mogłam się z wyprzedzeniem zapoznać. Dzięki temu podczas zajęć mogłyśmy się skupić tylko na rozmowie. Za każdym razem miałam poczucie, że każda minuta lekcji jest wykorzystana w 100%. Podczas lekcji Ania na bieżąco tworzyła słowniczek ze słówkami i zwrotami, których nie znałam. Wspólne zajęcia dały mi również możliwość powtórzenia zagadnień gramatycznych oraz przećwiczenia wypowiedzi pisemnych, które zawsze mogłam wysłać Ani do sprawdzenia. Zajęcia odbywały się zawsze punktualnie i profesjonalnie w bardzo miłej, swobodnej atmosferze oraz z ogromną cierpliwością ze strony Ani :)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2017

Jak najbardziej polecam konwersacje z Anią. Wreszcie pokonałam strach przed rozmową w języku niemieckim. Zajęcia zawsze odbywały się w przyjaznej, absolutnie bezstresowej atmosferze. Ania to nauczyciel z prawdziwego zdarzenia, z dużymi pokładami cierpliwości i profesjonalizmem. Tematy poruszane na zajęciach były ciekawe i wyszukane. Z każdą kolejną konwersacją czułam, że lepiej nie mogłam trafić.

avatar
PawełAnia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 czerwca 2017

Trafiłem we własciwe miejsce. W końcu. Nerwy mną szargały, bo chciałem ćwiczyć mówienie, o czym dwóm poprzednim korepetytorom wyraźnie mówiłem. Nie będę się rozpisywał, bo to miejsce, ale szlag mnie trafiał i trafiłem do Ani. Całą godzinę uwaga była skupiona na mnie. Wyeliminowaliśmy moje błędy. W przeciwieństwie do innego nauczyciela, Ania się nie denerwowała, jak po raz kolejny mieszałem angielskie słówka z niemieckim, taki miałem nawyk. Było miło, pokłady cierpliwości, żadnego zniecierpliwienia ani komentarza. Pisanie ćwiczyłem w domu. Czekałem na te lekcje, nie traktowałem ich jak lekcji tylko spotkania z językiem. Poprawiłem płynność, mówię z automatu, słów też znam więcej. Sympatyczna osoba, otwarta, co też pomaga. Jestem zadowolony. Moja dziewczyna dołącza się do opinii.

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Bardzo polecam konwersacje z Ania.
Rozmowa na różne tematy, materiały dopasowane do poziomu i zainteresowań. Przyjazna atmosfera umozliwiająca nawiązanie i prowadzenie rozmowy w języku niemieckim.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2017

Serdecznie polecam konwersacje z Anią! Pozwoliły mi poczuć się swobodniej rozmawiając po niemieckui oraz znacznie poszerzyły zakres mojego słownictwa. Podczas zajęć Ania stwarza bardzo sympatyczną i swobodną atmosferę co sprawia, że rozmowa staje się przyjemnością.Tematy zajęć dostosowane są do potrzeb i zainteresowań. Polecam, bo warto:)

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lutego 2017

Bardzo ciekawe tematy konwersacji z różnych dziedzin. Również tematyka i slownictwo specjalistyczne w moim przypadku związane z architekturą bardzo pomogło mi w pracy. Polecam. Zajęcia profesjonalnie przygotowane i rozwijające.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2017

Szczerze polecam zajęcia z Anią! Niemieckiego uczę się już od jakiegoś czasu, ale zawsze brakowało mi płynności w mówieniu. Konwersacje pozwoliły mi przełamać barierę, miałam możliwość porozmawiania na różne tematy, mogłam wybrać interesujące zagadnienia, a Ania zawsze dobrała ciekawe materiały, które zachęcały do dyskusji oraz podpowiadała przydatne słówka i wyrażenia. Bardzo dobrze prowadzona rozmowa, odpowiednio zadawane pytania a przy tym przyjazna atmosfera pozwalają w pełni zaangażować się w zajęcia. Naprawdę warto! :)

avatar
Wiktor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 stycznia 2017

Pani Aniu! Nie mogę wysłać do Pani wiadomości przez jakiś błąd w systemie. Jestem zarejestrowanym użytkownikiem na portalu e-korepetycje.net jako Wiktor (wiktor1972@o2.pl). Chcę uczyć się języka niemieckiego. Czytam o Pani dobre opinie. Proszę o kontakt. Wiktor

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2016

Pani Ania jest bardzo kompetentną i serdeczną osobą. Polecam wszystkim, którzy chcą odświeżyć swój niemiecki po dłuższej przerwie :)

avatar
Gabriel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2016

Każda lekcja jest bardzo dobrze zaplanowana poprzez udostępnione materiały, dzięki czemu poruszane są coraz to nowe tematy - co za tym idzie - nowe słownictwo. Pani Ania jest osobą jak najbardziej tutaj właściwą. Polecam osobom, które skutecznie chcą się nauczyć rozmawiać w j. niemieckim :)

avatar
piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Lekcje bardzo dobrze przygotowane i prowadzone w miłej atmosferze.
Szeroki zakres tematów co zmusza do nauki nowego słownictwa.
Polecam wszystkim szukającym dobrego lektora.

avatar
Krzych :)
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lipca 2016

Pani Aniu, serdecznie dziękuję za współpracę. Dzięki Pani nie uciekam w angielski tylko mówię po niemiecku. Z Panią nauczyłem się więcej niż na kursie tu w Szwajcarii. Zyskałem swobodę w mówieniu, używam bogatszego słownictwa, po pracy rozmawiam z kolegami po niemiecku. Takie lekcje są sto razy lepsze niż te z książkami. Dziękuję za wsparcie, motywowanie, poczucie humoru, zrozumienie, przyjemną atmosferę, efekty. Jak będę potrzebował pomocy, to się do Pani zgłoszę. Życzę wszystkiego dobrego.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2016

Nie będę się rozpisywać- po prostu super, pełne zaangażowanie, profesjonalizm. Wlasciwa osoba na własciwym miejscu, z pasją i powołaniem.

avatar
Miłosz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2016

Serdecznie Polecam !
Przygotowanie do zajęć (materiały, pytania, różne dziedziny i tematy) = 5 , Efektywność konwersacji, szybkość nauki = 5 , Atmosfera = 5, Elastyczność godzin i terminow = 5, Uczćiwość = 5, Płynność i i zadowolenie z konwersacji = 5,
Ogólna ocena korepetytora = 5.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 kwietnia 2016

Lekcje z Anią przez Skype mam od około dwóch i pół miesięcy i jestem naprawdę bardzo zadowolona :). Konwersacje tylko w języku niemieckim o co mi chodziło, tematy dobrze dobrane do ucznia. Zawsze przygotowana do lekcji, punktualna, pomocna. Z lekcji na lekcji widać postępy, nigdy nie jest nudno, dużo słownictwa do opanowania o co mi chodziło, miła atmosfera. Polecam każdemu kto się zastanawia, bo warto :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lutego 2016

Konwersacje z Anią to czysta przyjemność! Dzięki niej udało mi się przełamać barierę przed mówieniem, a zasób słów poszerza się z każdą kolejną lekcją. Jest to osoba bardzo sympatyczna, zawsze świetnie przygotowana, przesyła bardzo ciekawe materiały dodatkowe, potrafi doskonale poprowadzić rozmowę, przez co płynna konwersacja przychodzi bardzo naturalnie. Serdecznie polecam każdemu, kto chce skutecznie nauczyć się mówić po niemiecku.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

BARDZO POLECAM zajecia z Pania Ania! Zawsze profesjonalnie, punktualnie i w bardzo sympatycznej atmosferze! Pani Ania pomogla mi przygotowac sie do czesci ustnej egzamninu Goethe na poziomie B2. Dzieki jej bezecennym wskazowka jak rowniez ilosci materialu, ktory zdazylysmy przerobic w bardzo krotkim czasie, zdalam egzamin z wysokim wynikiem. Dla mnie zjecia te sa swietnie zainwestowanym czasem i pieniazkami! POLECAM !!! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2015

Bardzo polecam konwersacje z Anią. Już po kilku lekcjach zauważyłam u siebie duże postępy. Ania jest zawsze punktualna i dobrze przygotowana do lekcji. Materiały, na podstawie których pracujemy na zajęciach przesyła odpowiednio wcześniej, by zdążyć się z nimi zapoznać i dzięki temu na lekcji można się skupić już tylko i wyłącznie na mówieniu. Na bieżąco zapisuje nową/nieznaną leksykę, dzięki czemu od razu po lekcji mamy gotowy słowniczek :) Jeśli ktoś się właśnie zastanawia nad wyborem nauczyciela, niech od razu pisze do Ani i umawia się na lekcję próbną, lepiej nie można trafić, a wiem co piszę, bo po pierwsze miałam już kilku nauczycieli niemieckiego (więc mam porównanie), a po drugie - sama na co dzień zajmuję się nauczaniem innego języka obcego (a co za tym idzie znam proces nauczania i uczenia się w teorii i praktyce). Bardzo polecam! :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

Polecam wszystkim korepetycje z Anią. Uczę się niemieckiego od wielu lat, próbowałam też różnych form korepetycji jednak zawsze szybko się zniechęcałam. Początkowo miałam wątpliwości, czy taka metoda jest skuteczna, jednak szybko okazało się, że był to mój najlepszy wybór! W pracy mam kontakt telefoniczny z klientami z Niemiec i to dzięki Ani w końcu przestałam się bać rozmawiać. Jestem bardzo zadowolona i polecam Anię każdemu kto chce w końcu zacząć mówić po niemiecku!

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2015

Polecam konwersacje z Panią Anią. Zawsze przygotowana, umiejętnie dobiera tematy i prowadzi rozmowę, dzięki czemu uczeń z łatwością włącza się w temat i wyraża swoje opinie, a każda godzina zajęć zlatuje bardzo szybko.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2015

Konwersuję z Anią od ponad 2 miesięcy i widzę bardzo dużą poprawę w mówieniu i rozumieniu. Dzięki tym konwersacjom wiem jak tworzyć poprawne zdania, bez uczenia się regułek gramatycznych, których nie lubiłam i w dodatku bardzo szybko wypadały mi z głowy. Ania to moja najlepsza korepetytorka jaką kiedykolwiek miałam i dzięki tym lekcjom uwierzyłam, że mogę nauczyć się tego języka. Wcześniej również korzystałam z korepetycji, na których prawie wcale nie rozmawiałam po niemiecku, głównie wykonywałam zadania gramatyczne. Polecam Anię wszystkim tym, którzy chcą jak najszybciej zacząć rozmawiać po niemiecku!

avatar
Marek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2015

Bardzo inteligentna, kulturalna i zaangażowana osoba. Nie zamieniłbym Ani na żadnego innego nauczyciela, a mam już spore doświadczenia.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lipca 2015

Mam już wyniki z matury. Nie chce się chwalić procentami, ale jestem przeszczęśliwa z rozszerzonej matury. Przez niecały rok z panią Anią nauczyłam sie więcej, niż przez 3 lata w liceum. Polecam wszystkim maturzystom!

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Ania całkowicie spełnia moje oczekiwania jako korepetytora. Zależało mi przede wszystkim na konwersacji i właśnie na tym skupiają się nasze lekcje via skype.Odpowiednio wczesnie przed zajeciami otrzymuje materialy na podstawie ktorych pracujemy podczas lekcji.Ania jest zawsze punktualna, profesjonalna, w bradzo płynny sposób prowadzi naszą rozmowę.Poprawia moje błędy i wzbogaca słownictwo, czyli całkowicie spełnia moje oczekiwania jako korepetytora. Jak najbardziej polecam lekcje z Anią wszystkim, którzy chcą nauczyć się mówić po niemiecku :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2015

Szanowni Państwo. Miałam z Anią zajęcia przez ok. 5 miesięcy. Jestem lekarzem i chciałam od stycznia zacząć pracę w Niemczech a do tego potrzebowałam certyfikatu na poziomie C1. Moim problemem było to, że nie potrafiłam płynnie rozmawiać po niemiecku. Miałam wewnętrzną barierę i brak wprawy. Wszystko to zmieniło się dzięki Ani. Bardzo rzetelnie przygotowuje się do prowadzonych zajęć. "Wyciąga" ucznia żeby sam mówił. Naprowadza na pomysły do mówienia. NIE MA LEPSZEGO KOREPETYTORA!!!! Wcześniej miałam 3 innych korepetytorów i proszę mi wierzyć to była pomyłka... chęć wyłudzenia pieniędzy. Pani Ani zależy na postępach ucznia. Korepetycje z nią są warte każdych pieniędzy!! Od 3 miesięcy jestem i pracuję w Niemczech i posługuje się płynnie językiem niemieckim własnie dzięki regularnym korepetycjom z Panią Anią. Serdecznie polecam!!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2015

Ania to fantastyczna nauczycielka języka niemieckiego. Każda lekcja jest profesjonalnie przygotowana. Materiały Ania dobiera indywidualnie, zgodnie z zainteresowaniami ucznia i poziomem znajomości języka. Ania świetnie prowadzi też samą lekcję. W trakcie lekcji Ania wychwytuje błędy językowe/gramatyczne i zawsze na koniec robi podsumowanie/korektę przez co lekcja to nie tylko doskonała forma doskonalenia płynności konwersacji, ale również nauka gramatyki języka niemieckiego.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 lutego 2015

Zajęcia z Anią to czysta przyjemność. Tematy są ciekawe, materiały idealnie dobrane do poziomu (ani za trudne, ani za łatwe), a sama lektorka sympatyczna, punktualna, cierpliwa, elastyczna i zawsze przygotowana. Nie byłam do końca przekonana do zajęć przez Skype'a, ale bardzo się cieszę, że postanowiłam spróbować :).

avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2015

Serdecznie polecam Anię jako nauczyciela. Lekcje przygotowane są zgodnie z potrzebami ucznia, a trudność materiałów dopasowana indywidualnie. Ania jest zawsze punktualna i przygotowana. Nauka dała mi bardzo dużo i w znacznym stopniu odblokowałem się w mówieniu po niemiecku. Jeszcze raz serdecznie polecam.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 listopada 2014

Z przyjemnością mogę polecić Anię jako korepetytorkę języka niemieckiego. Ania jest zawsze idealnie przygotowana do zajęć, starannie dobiera tematy do dyskusji, artykuły są bardzo zróźnicowane. Zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Dzięki lekcjom z Anią zyskałam więcej pewności siebie podczas rozmów w języku niemieckim.

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2014

Zajęcia są prowadzone w bardzo profesjonalny, efektywny i zorganizowany sposób. Stopień trudności materiałów dobierany jest odpowiednio do poziomu ucznia. Generalnie jestem bardzo zadowolony zarówno z formy prowadzenia zajęć i jak i ich rezultatów. Zdecydowanie polecam.

avatar
Wioletta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2014

Ania jest zaangażowana w lekcje z uczniem. Jest bardzo dokładna, wymagająca i jak dla mnie bardzo ważne cierpliwa. Bardzo podobają mi się lekcje prowadzone przez Anię, które są bezstresowe. Jest świetnym nauczycielem. Polecam!

avatar
Sandra Szemke
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2014

Szczerze polecam Panią Anię. Przygotowywałam się do rozmowy kwalifikacyjnej, podczas której miał być weryfikowany język niemiecki. Dzięki cennym wskazówkom i radom czułam się znacznie pewniej. Miały to być jednorazowe zajęcia, ale spodobała mi się forma oraz sposób prowadzenia zajęć i zdecydowałam się na dalsze spotkania. Postanowiłam napisać swoją opinię w serwisie, bo dużo korzystam z lekcji. Ania jest bradzo serdeczną, cierplwią i wyrozumiałą osobą, wspiera i motywuje do nauki. Poruszane tematy skłaniają do myślenia.

avatar
Paul
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lipca 2014

Ania jest swietnym, profesjonalym i zawsze bardzo dobrze przygotowanym nauczycielem (co zdzarza sie dosc rzadko wsrod korepetytorow. Uwierzcie, mam w tym spore doswiadczenie). Bardzo duzo nauczylem sie przez ten rok "szkolny" i jestem jej za to wdzieczny. Polecam!!

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2014

Prowadzę z Ania konwersacje via skype już od ponad roku. Jestem w pełni usatysfakcjonowany z profesjonalnego podejścia do lekcji jak i atmosfery panującej na zajęciach. Polecam wszystkim osobom pragnącym podnieś swój poziom języka niemieckiego.

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 grudnia 2013

Uczę się niemieckiego z Anią już od 8 miesięcy. Aktualnie mieszkam i pracuję w Niemczech, więc forma konwersacji przez Skype'a bardzo mi odpowiada. Bardzo wygodne jest to, że w razie nieoczekiwanej sytuacji możemy umówić się na inny termin i żadna lekcja nie przepada :) Co tydzień dostaję ciekawe materiały, które potem w trakcie lekcji przerabiamy. Jeśli w czasie rozmowy pojawiają się jakieś nowe słówka lub wyrażenia, to Ania wpisuje je bezpośrednio do Skype'a. Czuję, że przez te 8 miesięcy zrobiłem spore postępy - zależy mi przede wszystkim na możliwości dogadywania się i tak właśnie dostosowane są moje lekcje. Ania jest bardzo cierpliwa (ludzka rzecz zapominać :)), doceniam jej zaangażowanie i kompetencje.
Trudno mi sobie wyobrazić lepszego nauczyciela.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2013

Jestem bardzo zadowolona z lekcji języka niemieckiego prowadzonych przez Panią Anie.Jest osobą profesjonalną z ogromną wiedzą,miłą,zawsze przygotowaną do zajęć.Oferuje ciekawe materiały.Dzięki niej nabrałam większej odwagi do mówienia w języku niemieckim.Naprawde polecam!!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2013

Uczę się niemieckiego, bo chcę wyjechać do Niemiec do pracy, zacząłem z panią naukę od zera. Poleciła mi koleżanka, która miała konwersacje z tą lektorką przed wyjazdem do Niemiec ii była zadowolna. Ja też jestem. Teraz już umiem się komunikować przez proste zdania i uczę się dalej tych trudniejszych. Podobają mi się lekcje i materiały, wszystkie mam udostępnione i przesłane. Najważniejsze, że ruszyłem z nauką i kojarzę dużo rzeczy i rozumiem dość dużo, co się do mnie mówi. Jestem bardzo zadowolony i mogę szczerze polecić każdemu, bo zaczynałem kiedyś naukę, ale bez efektów, a teraz są efekty i w fajnej atmosferze.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2013

Jestem uczennicą liceum, nauka niemieckiego przez skype była dla mnie nowym doświadczeniem. Okazało się, że Pani Ania doskonale prowadzi lekcje, dobrze zarządza czasem, przesyła materiały dostosowane do mojego poziomu znajomosci jezyka, pobierałam lekcje przez ostatni rok i w moim przekonaniu zrobiłam znaczący postęp w mówieniu i rozumieniu, jestem bardzo zadowolona z wyboru lektora.

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 lipca 2013

Mogę potwierdzić poniższe opinie. Wybór Ani jako lektorki był w 100% trafny. Długo zastanawiałam się, kogo wybrać i nie żałuję mojego wyboru. Dużo rozmawiam, na początku musiałam się zastanawiać, jak coś powiedzieć, teraz robię to bardziej automatycznie. Cieszę, się że zrobiłam postępy i uczę się dalej pod okiem tej lektorki. Materiały są ciekawe, lekcje też. Polecam! Danke Ania:)

avatar
Waldi
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 maja 2013

Pani Ania to doskonała korepetytorka, która wie co robi i zna się na rzeczy. Dokładnie i w sposób przejrzysty tłumaczy wszelkie zagadnienia gramatyczne i nie tylko. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy dla ucznia. Nauka pod jej okiem języka niemieckiego to sama przyjemność.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 marca 2013

Z czystym sumieniem mogę polecić panią Anię jako lektorkę, która jest bardzo cierpliwa i sympatyczna. Chcę odświeżyć swój język po dłuższej przerwie i jestem bardzo zadowolona z nauki przez Skype. Materiały są ciekawe, zajęcia bardzo mi odpowiadają.

Anna

Bardzo dziękuję :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.