Ostatnia aktywność:
14 dni temu
 
Online
Poznań
Warszawa
Radom
Płock
Siedlce
Pruszków
Ostrołęka
Legionowo
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologia75 - 100 / 60 min

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii

Opis ogłoszenia

Dzień dobry!

Jeśli szukasz zajęć indywidualnych z biologii przynoszących jak najlepsze rezultaty - to jesteś we właściwym miejscu! 

Mam na imię Ania. Studia magisterskie skończyłam na Wydziale Biologii UAM w Poznaniu. Obecnie pracuję w Instytucie badawczym i zawodowo jestem naukowcem.

Oferuję profesjonalne korepetycje z biologii,  w trakcie których skupiam się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia. Tłumaczę trudne pojęcia i procesy biologiczne w sposób zrozumiały, używając przykładów i grafik, aby można było je łatwo przyswoić. Zajęcia indywidualne z uczniami prowadzę online regularnie od trzech lat. 

Forma korepetycji:
Zajęcia indywidualne prowadzę online za pośrednictwem Skype, Zoom.us lub Messengera. Wspólnie pracujemy na jednej tablicy online, na której wcześniej przygotowuję materiały.
Wystarczy: laptop/ komputer, myszka i program Skype lub Zoom.us. Czas trwania zajęć to zwykle 60 lub 90 minut.  

Zakres zajęć:
- szkoła podstawowa - biologia
- szkoła średnia - biologia program podstawowy i rozszerzony
- studia - biologia molekularna

Cennik:
- zajęcia indywidualne szkoła podstawowa 80zł/45 min lub 100zł/ 60 min
- zajęcia indywidualne szkoła średnia 80zł/45 min lub 100zł/ 60 min
- studia - do ustalenia

Zapraszam do kontaktu w godzinach popołudniowych.

Proszę dzwonić lub wysłać SMS.

Tel: 503 - 012 - 411

Do usłyszenia!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Właśnie skończyliśmy ósmą klasę podstawówki, a biologii córka uczyła się z pomocą Pani Ani. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji udzielanych przez nauczycielkę. Wszystko dobrze wyjaśnione, co widać w ocenie celującej na koniec roku. Polecamy!

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 kwietnia 2023

Zajęcia z Panią Anią mamy już od trzech lat. Syn jest już w ósmej klasie podstawówki i korepetycje z Panią Anią bardzo pomogły mu w dokładnym rozumieniu tematów przerabianych na lekcji i naprawdę zainteresował się biologią. Przekłada się to oczywiście na celujące oceny w szkole. Bardzo polecam zajęcia z Panią Anią!

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2022

Pani Ania profesjonalnie pomogła mi przygotować sie do poprawy z biologi . Wyczerpująco omówiony materiał , na kazda lekcje Pani Ania przygotowała dodatkowe materiały. Polecam:)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 marca 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Anią. Współpracę online zaczęliśmy jeszcze w podstawówce, obecnie kontynuujemy w liceum. Zajęcia z Panią Anią zapewniają bardzo dobre przygotowanie do sprawdzianów oraz umożliwiają rozwijanie zainteresowań naszej córki. Polecam!!

avatar
Igor
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Dzięki korepetycją z Panią Anią, syn nie tylko poprawił oceny z rozszerzonej biologii (II LO), ale również zaczął rozumieć przerabiany materiał. Polecam zajęcia z Panią Ania.

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lipca 2021

Pani Aniu dziękuję za cały rok nauki z synem. Ocena celująca z biologii na świadectwie jest najlepszą odpowiedzią na pytanie o opinię o sposobie Pani nauczania. Polecamy się w kolejnej klasie a Panią wszystkim niezdecydowanym

avatar
magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2021

Współpraca z p. Anią była krótka, bo zaczęliśmy miesiąc przed końcem szkoły - niemniej bardzo dobra. Jesteśmy bardzo zadowoleni z lekcji, które przygotowywała p. Ania dla naszej córki. Doskonale przygotowane tablice, przystępne tłumaczenie, wyjaśnienia, rysunki, zdjęcia i propozycje- wyjaśnianie eksperymentów. Przy tym nauczycielka spokojna i rzeczowa Szczerze polecamy!

avatar
Mama Michała
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Z panią Anią współpracujemy już od kilku miesięcy. Syn jest bardzo zadowolony z lekcji, z ocen trójkowych wskoczył na 5 i 6. Obecnie przygotowują się do olimpiady biologicznej. Dzięki Pani Ani syn nie tylko poprawił oceny ale też polubił biologię. Wszystkie lekcje odbywały się online i po wynikach uważam, że w ogóle nie odbiegają od tradycyjnych lekcji. Polecam serdecznie Panią Anię!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.