Ostatnia aktywność:
10 dni temu
 
Online
Poznań

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2012 - 06.2018
Uniwersytet Warszawski
Filologia rosyjska (Wydział Lingwistyki Stosowanej)
10.2018 - 05.2019
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
Nauczanie języka polskiego jako obcego (Wydział Filologii Polskiej i Klasycznej)
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lipca 2019

Pani Agata super korepetytorka przygotowywała mnie do matury przykładna sumienna z minimalnej znajomości nauczyła mnie bardzo dużo dzięki pani Agacie zdałem z dobrym wynikiem szczerze polecam jak dla mnie najlepsza Dziękuję bardzo

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 maja 2018

Pani Agata jest naprawdę świetnym nauczycielem, przygotowywuje program zajęć pod potrzeby ucznia, a to co robi wykonuje z pasją. Zdaje sobie sprawę z odpowiedzialności jaka bierze na siebie ucząc kogoś, zwraca uwagę na najmniejsze błędy, aby je wyeliminować. Jest osobą sympatyczna, z którą zajęcia nie tylko uczą, ale również są przyjemnością. Dzięki niej w bardzo krótkim czasie przygotowałam się do matury oraz poprawiłam swoje umiejętności gramatyczne i leksykalne

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 maja 2017

Dzięki Pani Agacie bez trudu zaliczyłam materiał z którym miałam problem. Dodatkowe materiały przyniesione na zajecia bardzo mi pomogły. Na zajeciach ćwiczyłyśmy zarówno odpowiedzi ustne jak i pisemne, co jest niezwykle ważne. Gdy po lekcji miałam jeszcze wątpliwości, Pani Agata bardzo szybko udzieliła mi telefonicznej pomocy.
Z pewnością, jezeli jeszcze kiedykolwiek będę miała jakieś zaległości z języka rosyjskiego, zwrócę się pod ten numer :)

avatar
Nikodem
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 maja 2017

Pani Agata świetnie przygotowała mnie do certyfikatu TRKI. Pasja do nauczania, każdorazowe przygotowanie materiałów, a także pomysłowość w prowadzeniu zajęć są największymi Pani zaletami.

avatar
Adam
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 maja 2014

Agata jest świetną nauczycielką i przy okazji pasjonatką języka rosyjskiego. Potrafi zachęcić do nauki i bardzo dobrze przekazać wiedzę. Nie podchodzi obojętnie do ucznia, bardzo angażuje się w lekcje, przynosi dużo ciekawych materiałów. Bardzo mi pomogła, dzięki niej mogę myśleć o napisaniu matury z tego języka :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 kwietnia 2014

Agata bardzo pomogła mi w przygotowaniu się do matury z języka rosyjskiego na poziomie rozszerzonym. Właściwie dzięki nie,j po tylko trzech miesiącach nauki byłam w stanie zdać maturę ustną (z czym miałam trudności) na 23 pkt na 30 możliwych. Agata ma bardzo dużą wiedzę również o kulturze rosyjskiej i lubi to co robi więc z gorąco polecam bo bardzo mi pomogła :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.