Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Katowice (Giszowiec)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski40 / 60 min

KAMILA

Opis ogłoszenia

Mgr filologii włoskiej z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu w szkołach językowych i firmach udzieli lekcji j. włoskiego metodą komunikatywną z wykorzystaniem autorskiego programu nauczania(również przez skype).
Zapraszam do mojego centrum językowego w Katowicach Giszowcu! Zapisy trwają!
Zajęcia w domu kultury lub u lektora w domu. Lekcje w małych grupach lub indywidualnie.
Tłumaczenia i j.polski dla Włochów.
Nauczysz się włoskiego benissimo, tzn. bardzo dobrze!!!
Język włoski jest moją pasją, od lat interesuje mnie kultura, literatura, muzyka włoska.
Znam język włoski już 23 lata od czasów liceum, gdzie po raz pierwszy miałm styczność z tym językiem i do dziś mnie fascynuje.
Staram się zarażać pasją moich uczniów urozmaicając zajęcia o elementy kulturowe, kulinarne, związane ze sztuką. Jestem na bieżąco z aktualnymi wydarzeniami we Włoszech, śledzę włoską telewizję i prasę. Dzielę się chętnie swoją wiedzą i cieszą mnie postępy uczniów. Nauczam dzieci (już od 3 roku życia) poprzez zabawę, teatrzyk ,gesty, mimikę , muzykę - dzieci otoczone dźwiękami języka obcego chłoną obce słówka z dziecięcą ciekawością pochłonięte zabawą w języku włoskim. Dostosowuję się do zainteresowań dziecka i jego indywidualnych potrzeb i możliwości , tak aby lekcje były inspirujące i przepełnione entuzjazmem i włoskim klimatem. Wprowadzam nowe słówka często za pomocą mimiki i gestów, tak, aby jak najmniej używać języka polskiego. Zapraszam oprócz tradycyjnych lekcji na sztukę po włoku dla dzieci od 2 roku życia, podczas których dzieci zamieniają się w małych artystów, tworząc prawdziwe dzieła sztuki:). Dorosłych uczę metodą komunikatywną z naciskiem na mówienie. Polecam między innymi indywidualne lekcje kulinarne , na których istnieje możliwość poznania tajników włoskiej kuchni . Zapraszam.
Więcej szczegółów na www.benissimo24.it

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 21:00
Wtorek08:00 - 21:00
Środa08:00 - 21:00
Czwartek08:00 - 21:00
Piątek08:00 - 21:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

KAMILA
plac pod Lipami 1 Katowice Giszowiec
40-477 Katowice

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.